wtorek, lipiec 16, 2019
image image image image
Zalety technologii HIFU HIFU, czyli zogniskowane ultradźwięki o dużym natężeniu (z ang. High Intensity Focused Ultrasound), to nowoczesna technologia wykorzystywana przede wszystkim w medycynie estetycznej. Umożliwia ona bezinwazyjne, precyzyjne i wysoce skuteczne oddziaływanie na głębokie warstwy skóry. Na czym dokładniej polega HIFU? Jak wyglądają zabiegi z użyciem tej technologii? Jakie są jej zalety? Poznaj zalety HIFU! Czytaj cały artykuł
Filtry o dużej wydajności. Kiedy są przydatne? Jakość wody to kwestia istotna nie tylko z punktu widzenia naszego zdrowia, ale również komfortu i ergonomiczności wykonywania codziennych czynności, takich jak higiena osobista, pranie, zmywanie naczyń etc. Rosnąca świadomość w tej kwestii powoduje, że coraz powszechniejsze staje się wykorzystanie filtrów, montowanych przed ujściem wody. Niektóre z nich odznaczają się wyższą niż standardowo wydajnością – gdzie są stosowane? Czytaj cały artykuł
Gadżety reklamowe - mały i tani nośnik reklamowy. W dzisiejszych czasach wielu przedsiębiorców skupiło niemalże całą swoją uwagę na wykorzystywaniu reklamowych możliwości, jakie oferuje Internet oraz różnorakie kanały komunikacji elektronicznej. Na dalszy plan schodzą natomiast rozwiązania o nieco bardziej tradycyjnym charakterze – zupełnie niesłusznie. Nie można bowiem zapominać, jak dużą rolę w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, promowaniu danej marki i budowaniu określonych relacji z otoczeniem odgrywają gadżety reklamowe. Czytaj cały artykuł
Najmodniejsze tenisówki na lato Buty na okres wiosenno-letni powinny być przede wszystkim wygodne i w miarę możliwości przewiewne. Niestety nie w każdej sytuacji możemy ubrać sandały lub klapki, czasem konieczne są buty zamknięte, a tu najlepszym rozwiązaniem będą tenisówki. Czytaj cały artykuł

Pożyczka pod zastaw domu lub mieszkania

pozyczka noMoże się przytrafić w życiu człowieka tak, że nadejdzie moment, w którym zabraknie pieniędzy nie tylko na inwestycje, ale nawet na powszednie, elementarne wydatki. Potrzeba szybkiego napływu dużej gotówki nie musi być nawet podyktowana trudną sytuacją, bowiem czasem brakuje środków na inwestycje. Trafnym pomysłem może się w takiej sytuacji okazać pożyczka pod zastaw nieruchomości.

Polega ona na tym, że poręczeniem spłaty owego kredytu będzie posiadana nieruchomość - mieszkanie, dom czy inne. Jak zawsze w przypadku sporych sum trzeba jednakże przeanalizować wszelkie wady i zalety takiego rozwiązania oraz oszacować swoje możliwości - nie są to bowiem małe kwoty i może się zdarzyć tak, iż przy nieadekwatnej ocenie swoich możliwości pożyczkobiorca wpędzi się w poważne kłopoty.

Jedną z głównych zalet pożyczki pod zastaw nieruchomości jest to, że możemy ją spłacać w o wiele dłuższym okresie czasu niż zwyczajny konsumencki kredyt oferowany w banku. Możliwość spłaty tego zadłużenia w okresie aż do 25 lat powoduje, że jest to rozwiązanie niewątpliwie zasługujące na naszą uwagę. Warto jednak w tym miejscu być świadomym, że nieruchomość pod zastaw jest uprawniony wydać wyłącznie właściciel - banki nie dają takiej opcji dla osób trzecich, co jest naturalnie podyktowane normami bezpieczeństwa. Nieco inaczej sprawa ma się jeżeli chodzi o wady i zagrożenia związane z takim kredytem. Po pierwsze należy pamiętać o tym, iż pożyczka pod zastaw mieszkania będzie droższa - koszt wyceny nieruchomości bierzemy na siebie, a może to kosztować nawet do 1500 złotych. Ponadto należy mieć pojęcie, że wycena taka nie jest jedynym dokumentem, który należy przedłożyć w banku. Powszechnie wiadomo bowiem, że kredyty tego typu są obarczone znacznie większą ilością wymaganych dokumentów, jakie trzeba złożyć, a w efekcie - zaciągnięcie takiego zadłużenia bywa trudniejsze i bardziej czasochłonne, niż w przypadku zwyczajnej pożyczki.

Co w wypadku próby sprzedaży nieruchomości która obciążona jest hipoteką? Fakt, że mieszkanie takie (lub dom) jest poręczeniem na nasz kredyt w żadnym razie nie ogranicza posiadacza do dysponowania swoją własnością, nie należy rozpatrywać tego w kategorii, jakby pożyczkobiorca był w jakiś sposób uwiązani przez bank. W dalszym ciągu osoba taka ma pełnię praw do zarządzania swoją nieruchomością.

Podsumowując, pożyczki pod zastaw nieruchomości są niewątpliwie wartym uwagi rozwiązaniem jeśli ktoś potrzebuje pieniędzy, a równocześnie jest świadom, że będzie potrzebować dużo więcej czasu na ich spłatę, aniżeli w przypadku zwykłej pożyczki. Banki stosunkowo chętnie udzielają tego rodzaju pożyczek, ponieważ nieruchomości są dla nich bardzo dobrym oraz stabilnym zabezpieczeniem.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.