wtorek, lipiec 16, 2019
image image image image
Zalety technologii HIFU HIFU, czyli zogniskowane ultradźwięki o dużym natężeniu (z ang. High Intensity Focused Ultrasound), to nowoczesna technologia wykorzystywana przede wszystkim w medycynie estetycznej. Umożliwia ona bezinwazyjne, precyzyjne i wysoce skuteczne oddziaływanie na głębokie warstwy skóry. Na czym dokładniej polega HIFU? Jak wyglądają zabiegi z użyciem tej technologii? Jakie są jej zalety? Poznaj zalety HIFU! Czytaj cały artykuł
Filtry o dużej wydajności. Kiedy są przydatne? Jakość wody to kwestia istotna nie tylko z punktu widzenia naszego zdrowia, ale również komfortu i ergonomiczności wykonywania codziennych czynności, takich jak higiena osobista, pranie, zmywanie naczyń etc. Rosnąca świadomość w tej kwestii powoduje, że coraz powszechniejsze staje się wykorzystanie filtrów, montowanych przed ujściem wody. Niektóre z nich odznaczają się wyższą niż standardowo wydajnością – gdzie są stosowane? Czytaj cały artykuł
Gadżety reklamowe - mały i tani nośnik reklamowy. W dzisiejszych czasach wielu przedsiębiorców skupiło niemalże całą swoją uwagę na wykorzystywaniu reklamowych możliwości, jakie oferuje Internet oraz różnorakie kanały komunikacji elektronicznej. Na dalszy plan schodzą natomiast rozwiązania o nieco bardziej tradycyjnym charakterze – zupełnie niesłusznie. Nie można bowiem zapominać, jak dużą rolę w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, promowaniu danej marki i budowaniu określonych relacji z otoczeniem odgrywają gadżety reklamowe. Czytaj cały artykuł
Najmodniejsze tenisówki na lato Buty na okres wiosenno-letni powinny być przede wszystkim wygodne i w miarę możliwości przewiewne. Niestety nie w każdej sytuacji możemy ubrać sandały lub klapki, czasem konieczne są buty zamknięte, a tu najlepszym rozwiązaniem będą tenisówki. Czytaj cały artykuł

Ścianki działowe - ciszej w biurze!

scianki dzialoweJak wiadomo praca w biurze wymaga dużego skupienia. Dlatego kluczowe znaczenie ma przygotowanie odpowiedniego stanowiska pracy. Oczywiście duże znaczenie ma wybór mebli, które powinny być funkcjonalne. Ale najważniejsze są ścianki działowe.

Ścianki działowe- niepozorne, a tak ważne

Wielu pracodawców pomimo zatrudnienia specjalistów nie osiąga dobrych wyników. Szczególnie, gdy w przestrzeni o dużej kubaturze pracuje wiele osób. Niestety nieodpowiednie przygotowanie miejsca pracy skutkuje problemem ze skupieniem, a przez co jakość wykonywanych usług jest niższa. Jak wiadomo rozmawiający przez telefon pracownicy mogą wzajemnie sobie przeszkadzać. Na szczęście można łatwo i szybko zmienić przestrzeń nawet biura open space, a to za sprawą ścianek działowych. Doskonałej jakości produkty w konkurencyjnej cenie znajdą Państwo w sklepie internetowym www.10office.pl. Wbrew pozorom ścianki działowe doskonale poprawiają funkcjonalność i praktyczność pomieszczenia i zwiększają komfort pracy zarówno w call center, czy nawet w firmie zajmującej się internetową sprzedażą na dużą skalę.

Ścianki działowe- dlaczego warto?

Ścianki działowe, choć na pierwszy rzut oka są minimalistyczne, to w znaczącym stopniu poprawiają jakość i komfort pracy wszystkim pracownikom. Jednocześnie w odpowiednio wydzielonych miejscach można przyjmować klientów. Kolejną zaletą jest zwiększenie prywatności dla pracownika co oczywiście również ma duże znaczenie. Warto jeszcze zwrócić uwagę na banalnie prosty montaż. Dostępne są ścianki działkowe akustyczne inaczej zwane też tapicerowanymi, które skutecznie wyciszają wszelkie dźwięki pochodzące z otoczenia. Można również zdecydować się na ścianki działowe z szyną. Są one wzmocnione, dzięki temu można na nich zawiesić monitor komputera. Również świetnym wyborem są korkowe ścianki działowe, które idealnie wpisują się w nowoczesną stylistykę, podobnie jak modele z profilem aluminiowym, czy też dwustronne.

Jest wiele rodzajów ścianek działowych. Są one niezbędne w każdym biurze. W znaczący sposób poprawiają komfort pracy, a jednocześnie na uwagę zasługuje fakt, że zachwycają swoją estetyką, np. ścianki w kolorze szarym pasują do klasycznych wnętrz, z kolei modele w kolorze białym są najbardziej uniwersalne i wpisują się w filozofię hygge.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.