sobota, sierpień 15, 2020
image image image image
Dlaczego warto organizować wideokonferencje? Współczesne realia biznesowe wymagają wielu kontaktów pomiędzy klientami lub kontrahentami. Większość z nich można ogarnąć przy pomocy rozmowy telefonicznej lub poczty internetowej. Czytaj cały artykuł
Kiedy i jak czyścić kocioł CO? Sprawny kocioł CO to gwarancja energooszczędnego, ekonomicznego, a przede wszystkim bezpiecznego ogrzewania. Niezawodne funkcjonowanie urządzenia zależy jednak nie tylko od jego jakości i marki produktu, ale także od jego prawidłowego użytkowania i odpowiedniej konserwacji. Istotne znaczenie ma tu przede wszystkim regularne czyszczenie. Które elementy kotła należy czyścić oraz w jaki sposób i kiedy najlepiej to robić? Czytaj cały artykuł
Jak znaleźć hotel w atrakcyjnej cenie? Wakacyjny wyjazd to niestety duży wydatek. Przejazd, hotel, atrakcje, wyżywienie – wszystko kosztuje. Oczywiście, kiedy jesteś na wakacjach, ostatnie, o czym chcesz myśleć, to ograniczenia. Jednak jeśli odpowiednio zaplanujesz swój urlop, możesz zaoszczędzić sporo gotówki. Zwłaszcza że podjęte działania... nic Cię nie kosztują. Wypróbuj sposoby na znalezienie hotelu w niskiej cenie. Czytaj cały artykuł
Kryzys koronawirus Kryzys koronawirus jest nieunikniony. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) informuje, że zarówno COVID-19, jak i grypa powodują choroby układu oddechowego i rozprzestrzeniają się w podobny sposób. Koronawirus rozprzestrzenia się poprzez małe kropelki płynu z nosa i ust chorego. WHO zauważa, że koronawirusy nie przeżywają długo na przedmiotach, takich jak listy czy paczki. Czytaj cały artykuł

Kiedy opłaca się wynajem biura?

biuro wynajemDecydując się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej, musimy mieć - poza dobry pomysłem, stosownym budżetem i samozaparciem – również odpowiedni lokal. Taką powierzchnię biurową możemy kupić lub wynająć. Ta druga opcja jest ostatnio znacznie popularniejsza. Na co zatem zwrócić uwagę, wynajmując odpowiednie biuro i kiedy nam się to opłaca?

Powierzchnie biurowe na wynajem – na co zwrócić uwagę?

Zanim dokonamy wyboru odpowiedniego biura na wynajem musimy przeanalizować nasze potrzeby, bowiem każda branża ma inne. Inny lokal sprawdzi się w przypadku działalności handlowej, a inny z kolei w przypadku działalności usługowej.

Bardzo często brane pod uwagę są reprezentacyjne lokale, usytuowane na parterze, blisko ruchliwej ulicy, najlepiej też z dużymi witrynami. Ale takie powierzchnie biurowe niestety z reguły są znacznie droższe. Jeśli prowadzimy działalność usługową to śmiało możemy postawić na lokale znajdujące się na wyższych kondygnacjach i to niekoniecznie w samym centrum miasta. W ten sposób możemy naprawdę sporo zaoszczędzić.

Ważna są - poza odpowiednią lokalizacją - też inne kwestie, takie jak chociażby: dostępność miejsc postojowych, bliskość komunikacji miejskiej, sąsiedztwo inny nieruchomości, standard oraz stan techniczny biura, jak i całego budynku, czy wysokość miesięcznych opłat. To wszystko decyduje o tym czy dana powierzchnia biurowa jest dla nas atrakcyjna i czy będzie atrakcyjna również dla naszych klientów.

Wynajem biura – kiedy nam to się opłaca?

Wynajem powierzchni biurowej jest niezwykle popularny przede wszystkim ze względów finansowych. Ta opcja jest po prostu bardziej dostępna, niż zakup czy wybudowanie własnego lokalu.

Poza tym wynajem biura to przede wszystkim duża elastyczność, jeśli bowiem zechcemy wycofać się z naszego biznesu, to nie poniesiemy poważniejszych konsekwencji naszej decyzji. Co więcej, czynsz zapłacony za wynajem biura stanowi koszt uzyskania przychodów, a więc możemy dzięki temu zmniejszyć comiesięczne obciążenia finansowe.


Artykuł powstał we współpracy z https://biura.online/biurowce/warszawa

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.