środa, kwiecień 08, 2020
image image image image
Kryzys koronawirus Kryzys koronawirus jest nieunikniony. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) informuje, że zarówno COVID-19, jak i grypa powodują choroby układu oddechowego i rozprzestrzeniają się w podobny sposób. Koronawirus rozprzestrzenia się poprzez małe kropelki płynu z nosa i ust chorego. WHO zauważa, że koronawirusy nie przeżywają długo na przedmiotach, takich jak listy czy paczki. Czytaj cały artykuł
Fajerwerki idealne na Sylwestra Planowanie sylwestra tygodniami, huczna zabawa, szampan i oczywiście fajerwerki... wszystko to składa się na wyjątkową imprezę, która pozostanie na długo w pamięci świętujących. Tradycja obchodzenia Nowego Roku jest znana wszystkim od wieków. Jej głównym punktem jest pokaz sztucznych ogni, odbywający się o godzinie 24:00. To wtedy żegnany jest Stary Rok i witany Nowy. Dziesiątki wystrzelonych petard rozjaśnia niebo. Jakie będą idealne? Czytaj cały artykuł
Akcesoria do drukarek warte zakupu Drukarki atramentowe i laserowe składają się z szeregu podzespołów. Mogą one ulegać zużyciu w wyniku codziennej eksploatacji urządzeń. Na szczęście większość z nich można zregenerować lub wymienić na nowe. Często alternatywą dla oryginalnych części są zamienniki. Dzięki temu tusze czy tonery można nabyć znacznie taniej. Zobacz, gdzie i co warto kupić. Czytaj cały artykuł
Kiedy opłaca się wynajem biura? Decydując się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej, musimy mieć - poza dobry pomysłem, stosownym budżetem i samozaparciem – również odpowiedni lokal. Taką powierzchnię biurową możemy kupić lub wynająć. Ta druga opcja jest ostatnio znacznie popularniejsza. Na co zatem zwrócić uwagę, wynajmując odpowiednie biuro i kiedy nam się to opłaca? Czytaj cały artykuł

Kiedy opłaca się wynajem biura?

biuro wynajemDecydując się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej, musimy mieć - poza dobry pomysłem, stosownym budżetem i samozaparciem – również odpowiedni lokal. Taką powierzchnię biurową możemy kupić lub wynająć. Ta druga opcja jest ostatnio znacznie popularniejsza. Na co zatem zwrócić uwagę, wynajmując odpowiednie biuro i kiedy nam się to opłaca?

Powierzchnie biurowe na wynajem – na co zwrócić uwagę?

Zanim dokonamy wyboru odpowiedniego biura na wynajem musimy przeanalizować nasze potrzeby, bowiem każda branża ma inne. Inny lokal sprawdzi się w przypadku działalności handlowej, a inny z kolei w przypadku działalności usługowej.

Bardzo często brane pod uwagę są reprezentacyjne lokale, usytuowane na parterze, blisko ruchliwej ulicy, najlepiej też z dużymi witrynami. Ale takie powierzchnie biurowe niestety z reguły są znacznie droższe. Jeśli prowadzimy działalność usługową to śmiało możemy postawić na lokale znajdujące się na wyższych kondygnacjach i to niekoniecznie w samym centrum miasta. W ten sposób możemy naprawdę sporo zaoszczędzić.

Ważna są - poza odpowiednią lokalizacją - też inne kwestie, takie jak chociażby: dostępność miejsc postojowych, bliskość komunikacji miejskiej, sąsiedztwo inny nieruchomości, standard oraz stan techniczny biura, jak i całego budynku, czy wysokość miesięcznych opłat. To wszystko decyduje o tym czy dana powierzchnia biurowa jest dla nas atrakcyjna i czy będzie atrakcyjna również dla naszych klientów.

Wynajem biura – kiedy nam to się opłaca?

Wynajem powierzchni biurowej jest niezwykle popularny przede wszystkim ze względów finansowych. Ta opcja jest po prostu bardziej dostępna, niż zakup czy wybudowanie własnego lokalu.

Poza tym wynajem biura to przede wszystkim duża elastyczność, jeśli bowiem zechcemy wycofać się z naszego biznesu, to nie poniesiemy poważniejszych konsekwencji naszej decyzji. Co więcej, czynsz zapłacony za wynajem biura stanowi koszt uzyskania przychodów, a więc możemy dzięki temu zmniejszyć comiesięczne obciążenia finansowe.


Artykuł powstał we współpracy z https://biura.online/biurowce/warszawa

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.