sobota, lipiec 20, 2019
image image image image
Zalety technologii HIFU HIFU, czyli zogniskowane ultradźwięki o dużym natężeniu (z ang. High Intensity Focused Ultrasound), to nowoczesna technologia wykorzystywana przede wszystkim w medycynie estetycznej. Umożliwia ona bezinwazyjne, precyzyjne i wysoce skuteczne oddziaływanie na głębokie warstwy skóry. Na czym dokładniej polega HIFU? Jak wyglądają zabiegi z użyciem tej technologii? Jakie są jej zalety? Poznaj zalety HIFU! Czytaj cały artykuł
Filtry o dużej wydajności. Kiedy są przydatne? Jakość wody to kwestia istotna nie tylko z punktu widzenia naszego zdrowia, ale również komfortu i ergonomiczności wykonywania codziennych czynności, takich jak higiena osobista, pranie, zmywanie naczyń etc. Rosnąca świadomość w tej kwestii powoduje, że coraz powszechniejsze staje się wykorzystanie filtrów, montowanych przed ujściem wody. Niektóre z nich odznaczają się wyższą niż standardowo wydajnością – gdzie są stosowane? Czytaj cały artykuł
Gadżety reklamowe - mały i tani nośnik reklamowy. W dzisiejszych czasach wielu przedsiębiorców skupiło niemalże całą swoją uwagę na wykorzystywaniu reklamowych możliwości, jakie oferuje Internet oraz różnorakie kanały komunikacji elektronicznej. Na dalszy plan schodzą natomiast rozwiązania o nieco bardziej tradycyjnym charakterze – zupełnie niesłusznie. Nie można bowiem zapominać, jak dużą rolę w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, promowaniu danej marki i budowaniu określonych relacji z otoczeniem odgrywają gadżety reklamowe. Czytaj cały artykuł
Najmodniejsze tenisówki na lato Buty na okres wiosenno-letni powinny być przede wszystkim wygodne i w miarę możliwości przewiewne. Niestety nie w każdej sytuacji możemy ubrać sandały lub klapki, czasem konieczne są buty zamknięte, a tu najlepszym rozwiązaniem będą tenisówki. Czytaj cały artykuł

MdM zbyt popularne

mieszkanie bielanyProgram „Mieszkanie dla Młodych” cieszy tak ogromną popularnością, że wpadł w małe tarapaty. Kilka dni Bank Gospodarstwa Krajowego zamieścił informację o wstrzymaniu przyjmowania wniosków dotyczących dofinansowania w ramach wspomnianego programu. Wszystko przez to, że limit środków na bieżący rok został już wyczerpany. Oznacza to tyle, że o kredyt będą mogły starać się te osoby, które planują dokonanie ostatniej płatności w 2017 i 2018 roku.

Można powiedzieć, że MdM padł ofiarą siebie samego, gdyż ogromna popularność doprowadziła do wyczerpania środków przeznaczonych na ten rok. Takie ogromne zainteresowanie nie dziwi, gdyż wspomniany program jest świetnym rozwiązaniem dla wielu młodych Polaków, którzy chcą rozpocząć swoje dorosłe życie we własnym mieszkaniu. Mimo wstrzymania przyjmowania wniosków, warto nadal monitorować oferty kredytodawców dla młodych osób, gdyż prezentują się one niekiedy bardzo atrakcyjnie.
Dopłata jaką można otrzymać z programu „Mieszkanie dla Młodych” niemal w całości powinna pokryć minimalny wkład własny podczas kupna mieszkania, który aktualnie wynosi 10 procent. Najbardziej atrakcyjną ofertę posiada Bank Zachodni WBK, w którym marża jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta. Niewiele dalej stoją takie placówki, jak PKO Bank Polski oraz Bank Pekao. Niestety, aktualnie wszystkie dopłaty zostają wstrzymane, gdyż budżet Państwa na dopłaty do tego programu został wyczerpany. Pokazuje to skalę ogromnego zainteresowania, jakim cieszy się wspomniany program.

Warto jeszcze raz podkreślić, z jaką dokładnie sytuacją mamy obecnie do czynienia. Wiele mediów myli obecny stan rzeczy z zakończeniem całego programu, co oczywiście nie jest prawdą. Budżet na dopłaty do programu został całkowicie wyczerpany, jeżeli chodzi o bieżący rok. Nadal jednak o dofinansowanie mogą starać się osoby, którym ostatnia część płatności za mieszkanie przypadnie w roku kolejnym. W roku 2017 znowu zostaną przeznaczone pieniądze na dopłaty do tego programu. Pragniemy wszystkich uspokoić i nie rezygnować ze swych marzeń – mieszkanie Bielany mają niejedno i z pewnością jeszcze będzie wasze!

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.