sobota, marzec 23, 2019
image image image image
Moda kibica Mecz to ważna impreza sportowa przyciągająca na stadiony niezliczoną ilość zagorzałych kibiców. Ci najbardziej zaangażowani kibicują do końca niezależnie od wyników meczu. Aby okazać kibicującej drużynie wsparcie w tych niezwykle ważnych momentach, każdy kibic powinien być odpowiednio ubrany. Czytaj cały artykuł
Jakie imprezy można organizować w centrum rozrywkowym? Centrum rozrywkowe to bardzo dobre miejsce, jeśli chodzi o organizowanie różnego rodzaju imprez na większą skalę. Czytaj cały artykuł
Omega 3 - dlaczego warto ją suplementować Kwasy omega 3 – każdy o nich słyszał, choćby z reklam telewizyjnych i radiowych, ale nie każdy zna ich właściwości i znaczenie dla ludzkiego organizmu. Jest ono tak duże, że zdecydowanie warto rozważyć suplementację tych zbawiennych dla zdrowia związków. Czytaj cały artykuł
Najlepsze sposoby na pachnące pranie Pachnące pranie to marzenie każdej gospodyni domowej. Zawsze chcemy, aby nasze ubrania były świeże, czyste i przyjemne w dotyku. Często jednak nie zależy to tylko od naszego płynu do prania. Bardzo dużym problemem może być sama pralka, która często pozostawia nieprzyjemny zapach na ubraniach. Jednak mamy na to sposób! Czytaj cały artykuł

MdM zbyt popularne

mieszkanie bielanyProgram „Mieszkanie dla Młodych” cieszy tak ogromną popularnością, że wpadł w małe tarapaty. Kilka dni Bank Gospodarstwa Krajowego zamieścił informację o wstrzymaniu przyjmowania wniosków dotyczących dofinansowania w ramach wspomnianego programu. Wszystko przez to, że limit środków na bieżący rok został już wyczerpany. Oznacza to tyle, że o kredyt będą mogły starać się te osoby, które planują dokonanie ostatniej płatności w 2017 i 2018 roku.

Można powiedzieć, że MdM padł ofiarą siebie samego, gdyż ogromna popularność doprowadziła do wyczerpania środków przeznaczonych na ten rok. Takie ogromne zainteresowanie nie dziwi, gdyż wspomniany program jest świetnym rozwiązaniem dla wielu młodych Polaków, którzy chcą rozpocząć swoje dorosłe życie we własnym mieszkaniu. Mimo wstrzymania przyjmowania wniosków, warto nadal monitorować oferty kredytodawców dla młodych osób, gdyż prezentują się one niekiedy bardzo atrakcyjnie.
Dopłata jaką można otrzymać z programu „Mieszkanie dla Młodych” niemal w całości powinna pokryć minimalny wkład własny podczas kupna mieszkania, który aktualnie wynosi 10 procent. Najbardziej atrakcyjną ofertę posiada Bank Zachodni WBK, w którym marża jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta. Niewiele dalej stoją takie placówki, jak PKO Bank Polski oraz Bank Pekao. Niestety, aktualnie wszystkie dopłaty zostają wstrzymane, gdyż budżet Państwa na dopłaty do tego programu został wyczerpany. Pokazuje to skalę ogromnego zainteresowania, jakim cieszy się wspomniany program.

Warto jeszcze raz podkreślić, z jaką dokładnie sytuacją mamy obecnie do czynienia. Wiele mediów myli obecny stan rzeczy z zakończeniem całego programu, co oczywiście nie jest prawdą. Budżet na dopłaty do programu został całkowicie wyczerpany, jeżeli chodzi o bieżący rok. Nadal jednak o dofinansowanie mogą starać się osoby, którym ostatnia część płatności za mieszkanie przypadnie w roku kolejnym. W roku 2017 znowu zostaną przeznaczone pieniądze na dopłaty do tego programu. Pragniemy wszystkich uspokoić i nie rezygnować ze swych marzeń – mieszkanie Bielany mają niejedno i z pewnością jeszcze będzie wasze!

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.