środa, listopad 14, 2018
image image image image
Najlepsze sposoby na pachnące pranie Pachnące pranie to marzenie każdej gospodyni domowej. Zawsze chcemy, aby nasze ubrania były świeże, czyste i przyjemne w dotyku. Często jednak nie zależy to tylko od naszego płynu do prania. Bardzo dużym problemem może być sama pralka, która często pozostawia nieprzyjemny zapach na ubraniach. Jednak mamy na to sposób! Czytaj cały artykuł
Projektowanie systemu dedykowanego Współczesna sytuacja rynkowa wymusza na przedsiębiorstwach idealne dostosowanie do oczekiwań odbiorców. Jeśli chce się zrealizować wszystkie ich potrzeby, do prowadzenia transakcji potrzebny okaże się system dedykowany. Jego zamówienie przynosi profity również wspomnianemu przedsiębiorstwu, gdyż buduje ono siłę konkurencyjną. Dzięki systemowi dedykowanemu można dostarczać klientom usługi i rozwiązania, których nie mają u siebie inni. Można również realizować sprzedaże szybciej, łatwiej i z mniejszym ryzykiem błędów. Czytaj cały artykuł
Nowa norma w zakresie BHP Znany od wielu lat system OHSAS 18001 jest obecnie zastąpiony przez nową normę ISO 45001.  Jest to system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, którego celem jest poprawa poziomu bezpieczeństwa pracowników i ograniczenie ryzyka wypadków w miejscu pracy oraz rozwój chorób (przede wszystkim zawodowych). Czytaj cały artykuł
Czy kot widzi wszystkie kolory? Mówi się, że koty świetnie widzą w ciemności, ale krążą też opinie, że nie widzą wszystkich kolorów lub nawet, że widzą tylko czarny i biały. Czy to prawda? Jeśli interesuje Cię tego typu wiedza, na portalu Maxandmrau.pl dowiesz się więcej na temat królestwa zwierząt oraz opieki nad zwierzętami domowymi. Czytaj cały artykuł

Szybki skup nieruchomości

skup nieruchomosci noSprzedaż nieruchomości to w niektórych przypadkach niemały problem. Znalezienie kupca, który gotów będzie zapłacić satysfakcjonującą nas cenę bywa trudne.

Po pierwsze do sprzedaży potrzeba czasu, czasem trwa to miesiące, zdarza się, że nawet kilka lat. Bywa tymczasem też i tak, że zostajemy postawieni w bardzo niewygodnej sytuacji - jesteśmy zadłużeni i potrzebujemy pieniędzy ze sprzedaży nieruchomości w tym momencie, albo planujemy wyjazd za granicę i nie możemy czekać, aż znajdzie się kupiec na nasze mieszkanie.

W takiej sytuacji warto się zastanowić nad opcją natychmiastowej sprzedaży nieruchomości. Zajmują się tym specjalne firmy które skupują nieruchomości w zamian za prowizję. Cała procedura zamknie się w przeciągu kilku dni, więc na prawdę szybko. Jak przebiega taka sprzedaż? Na początku firma, która prowadzi szybki skup nieruchomości, musi ustalić cenę rynkową nieruchomości, a następnie jest czas na negocjacje warunków pomiędzy firmą która skupuje mieszkanie, a osobą, która je sprzedaje. Firma taka nie zapłaci nam 100% wartości rynkowej za to mieszkanie, a plus minus 80%. Taki jest koszt natychmiastowej sprzedaży, nie ma jednak innej opcji sprzedaży mieszkania w tak krótkim czasie, więc warto ponieść ten koszt. Wiadomo, że taka firma musi później na tym mieszkaniu również coś zarobić, nie wiadomo czy mieszkanie uda im się sprzedać po trzech miesiącach, czy po dwóch latach.

Jeżeli nie goni nas czas i nie potrzebujemy błyskawicznie spieniężyć mieszkania to należałoby wcześniej poszukać zwyczajnych metod sprzedaży mieszkania, natomiast jeżeli potrzebujemy szybko sprzedać to szybki skup nieruchomości będzie jedynym właściwym rozwiązaniem.

Oczywiście takie firmy nie zajmują się tylko i wyłącznie skupem mieszkań, ale także są zainteresowane innymi nieruchomościami - domami, wielkimi kompleksami budynków lub też wolnymi działkami. W przypadku większych inwestycji jest możliwość negocjowania warunków z agentami firmy w celu pozyskania ceny zadowalającej dla obu stron. Nie jest powiedziane, że cena nieruchomości musi być obniżona aż o 20% w odniesieniu do wartości rynkowej, jeżeli jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja lub budynek, to taka firma będzie na pewno gotowa do negocjacji. Firmy zajmujące się szybkim skupem nieruchomości będą również zainteresowane nieruchomościami zadłużonymi na które po prostu nie ma szans inaczej znaleźć nabywcy. Z pomocą takiej firmy czasami damy radę sprzedać mieszkanie nadające się do gruntownego remontu albo po prostu zniszczone. Z tego typu nieruchomościami - wymagającymi remontu czy zadłużonymi - jest spory kłopot podczas sprzedaży, zatem sprzedaż mieszkania firmie zajmującej się skupem będzie w takiej sytuacji niewątpliwie najwygodniejszym rozwiązaniem.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.