sobota, marzec 23, 2019
image image image image
Moda kibica Mecz to ważna impreza sportowa przyciągająca na stadiony niezliczoną ilość zagorzałych kibiców. Ci najbardziej zaangażowani kibicują do końca niezależnie od wyników meczu. Aby okazać kibicującej drużynie wsparcie w tych niezwykle ważnych momentach, każdy kibic powinien być odpowiednio ubrany. Czytaj cały artykuł
Jakie imprezy można organizować w centrum rozrywkowym? Centrum rozrywkowe to bardzo dobre miejsce, jeśli chodzi o organizowanie różnego rodzaju imprez na większą skalę. Czytaj cały artykuł
Omega 3 - dlaczego warto ją suplementować Kwasy omega 3 – każdy o nich słyszał, choćby z reklam telewizyjnych i radiowych, ale nie każdy zna ich właściwości i znaczenie dla ludzkiego organizmu. Jest ono tak duże, że zdecydowanie warto rozważyć suplementację tych zbawiennych dla zdrowia związków. Czytaj cały artykuł
Najlepsze sposoby na pachnące pranie Pachnące pranie to marzenie każdej gospodyni domowej. Zawsze chcemy, aby nasze ubrania były świeże, czyste i przyjemne w dotyku. Często jednak nie zależy to tylko od naszego płynu do prania. Bardzo dużym problemem może być sama pralka, która często pozostawia nieprzyjemny zapach na ubraniach. Jednak mamy na to sposób! Czytaj cały artykuł

Szybki skup nieruchomości

skup nieruchomosci noSprzedaż nieruchomości to w niektórych przypadkach niemały problem. Znalezienie kupca, który gotów będzie zapłacić satysfakcjonującą nas cenę bywa trudne.

Po pierwsze do sprzedaży potrzeba czasu, czasem trwa to miesiące, zdarza się, że nawet kilka lat. Bywa tymczasem też i tak, że zostajemy postawieni w bardzo niewygodnej sytuacji - jesteśmy zadłużeni i potrzebujemy pieniędzy ze sprzedaży nieruchomości w tym momencie, albo planujemy wyjazd za granicę i nie możemy czekać, aż znajdzie się kupiec na nasze mieszkanie.

W takiej sytuacji warto się zastanowić nad opcją natychmiastowej sprzedaży nieruchomości. Zajmują się tym specjalne firmy które skupują nieruchomości w zamian za prowizję. Cała procedura zamknie się w przeciągu kilku dni, więc na prawdę szybko. Jak przebiega taka sprzedaż? Na początku firma, która prowadzi szybki skup nieruchomości, musi ustalić cenę rynkową nieruchomości, a następnie jest czas na negocjacje warunków pomiędzy firmą która skupuje mieszkanie, a osobą, która je sprzedaje. Firma taka nie zapłaci nam 100% wartości rynkowej za to mieszkanie, a plus minus 80%. Taki jest koszt natychmiastowej sprzedaży, nie ma jednak innej opcji sprzedaży mieszkania w tak krótkim czasie, więc warto ponieść ten koszt. Wiadomo, że taka firma musi później na tym mieszkaniu również coś zarobić, nie wiadomo czy mieszkanie uda im się sprzedać po trzech miesiącach, czy po dwóch latach.

Jeżeli nie goni nas czas i nie potrzebujemy błyskawicznie spieniężyć mieszkania to należałoby wcześniej poszukać zwyczajnych metod sprzedaży mieszkania, natomiast jeżeli potrzebujemy szybko sprzedać to szybki skup nieruchomości będzie jedynym właściwym rozwiązaniem.

Oczywiście takie firmy nie zajmują się tylko i wyłącznie skupem mieszkań, ale także są zainteresowane innymi nieruchomościami - domami, wielkimi kompleksami budynków lub też wolnymi działkami. W przypadku większych inwestycji jest możliwość negocjowania warunków z agentami firmy w celu pozyskania ceny zadowalającej dla obu stron. Nie jest powiedziane, że cena nieruchomości musi być obniżona aż o 20% w odniesieniu do wartości rynkowej, jeżeli jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja lub budynek, to taka firma będzie na pewno gotowa do negocjacji. Firmy zajmujące się szybkim skupem nieruchomości będą również zainteresowane nieruchomościami zadłużonymi na które po prostu nie ma szans inaczej znaleźć nabywcy. Z pomocą takiej firmy czasami damy radę sprzedać mieszkanie nadające się do gruntownego remontu albo po prostu zniszczone. Z tego typu nieruchomościami - wymagającymi remontu czy zadłużonymi - jest spory kłopot podczas sprzedaży, zatem sprzedaż mieszkania firmie zajmującej się skupem będzie w takiej sytuacji niewątpliwie najwygodniejszym rozwiązaniem.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.