poniedziałek, luty 19, 2018
image image image image
Opieka nad rodzicami Statystycznie Polska jest na 77 miejscu w rankingu długości życia swoich obywateli. Statystyczny Polak żyje przeszło 76 lat, jednak nie zawsze ma zagwarantowaną godną starość. Osoby w podeszłym wieku zmagają się z wieloma chorobami, a opieką nad nimi obarczane są dzieci. Nie zawsze jednak, ze względu na pracę i obowiązki względem swoich dzieci mogą sprawować opiekę osobiście. Decydują się na usługi profesjonalnych opiekunek lub umieszczają rodziców w domach opieki. Czytaj cały artykuł
Wczasy nad morzem w miejscowości Pobierowo Pobierowo to mała nadmorska miejscowość położona w malowniczym zakątku województwa zachodniopomorskiego. Znajduje się ona między Rewalem i Dziwnowem, na terenie Wybrzeża Rewalskiego, znanego z czystych plaż oraz bogatego mikroklimatu. Spokojna okolica, szum morza i nadmorskie lasy zachęcają do spacerów i sprawiają, że Pobierowo jest jednym z częstszych wakacyjnych kierunków wśród Polaków. Czytaj cały artykuł
Zalety treningu cardio Trening cardio (trening wytrzymałościowy, aerobowy, tlenowy) to najczęściej polecany rodzaj aktywności fizycznej dla osób pragnących schudnąć. Z treningu cardio może korzystać praktycznie każdy bez względu na wiek, płeć, sprawność fizyczną. Ten rodzaj treningu pomoże nie tylko spalić tłuszcz, ale także pozbyć się cellulitu oraz wzmocnić cały organizm. Czytaj cały artykuł
5 powodów dlaczego nie warto robić sobie długów? Wszystkie zaległości trzeba prędzej czy później spłacić, jednak rzadko możemy uregulować jedynie kwotę zadłużenia. Zazwyczaj mamy do czynienia z kosztami dodatkowymi, które wynikają z opóźnień. Czytaj cały artykuł

Szybki skup nieruchomości

skup nieruchomosci noSprzedaż nieruchomości to w niektórych przypadkach niemały problem. Znalezienie kupca, który gotów będzie zapłacić satysfakcjonującą nas cenę bywa trudne.

Po pierwsze do sprzedaży potrzeba czasu, czasem trwa to miesiące, zdarza się, że nawet kilka lat. Bywa tymczasem też i tak, że zostajemy postawieni w bardzo niewygodnej sytuacji - jesteśmy zadłużeni i potrzebujemy pieniędzy ze sprzedaży nieruchomości w tym momencie, albo planujemy wyjazd za granicę i nie możemy czekać, aż znajdzie się kupiec na nasze mieszkanie.

W takiej sytuacji warto się zastanowić nad opcją natychmiastowej sprzedaży nieruchomości. Zajmują się tym specjalne firmy które skupują nieruchomości w zamian za prowizję. Cała procedura zamknie się w przeciągu kilku dni, więc na prawdę szybko. Jak przebiega taka sprzedaż? Na początku firma, która prowadzi szybki skup nieruchomości, musi ustalić cenę rynkową nieruchomości, a następnie jest czas na negocjacje warunków pomiędzy firmą która skupuje mieszkanie, a osobą, która je sprzedaje. Firma taka nie zapłaci nam 100% wartości rynkowej za to mieszkanie, a plus minus 80%. Taki jest koszt natychmiastowej sprzedaży, nie ma jednak innej opcji sprzedaży mieszkania w tak krótkim czasie, więc warto ponieść ten koszt. Wiadomo, że taka firma musi później na tym mieszkaniu również coś zarobić, nie wiadomo czy mieszkanie uda im się sprzedać po trzech miesiącach, czy po dwóch latach.

Jeżeli nie goni nas czas i nie potrzebujemy błyskawicznie spieniężyć mieszkania to należałoby wcześniej poszukać zwyczajnych metod sprzedaży mieszkania, natomiast jeżeli potrzebujemy szybko sprzedać to szybki skup nieruchomości będzie jedynym właściwym rozwiązaniem.

Oczywiście takie firmy nie zajmują się tylko i wyłącznie skupem mieszkań, ale także są zainteresowane innymi nieruchomościami - domami, wielkimi kompleksami budynków lub też wolnymi działkami. W przypadku większych inwestycji jest możliwość negocjowania warunków z agentami firmy w celu pozyskania ceny zadowalającej dla obu stron. Nie jest powiedziane, że cena nieruchomości musi być obniżona aż o 20% w odniesieniu do wartości rynkowej, jeżeli jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja lub budynek, to taka firma będzie na pewno gotowa do negocjacji. Firmy zajmujące się szybkim skupem nieruchomości będą również zainteresowane nieruchomościami zadłużonymi na które po prostu nie ma szans inaczej znaleźć nabywcy. Z pomocą takiej firmy czasami damy radę sprzedać mieszkanie nadające się do gruntownego remontu albo po prostu zniszczone. Z tego typu nieruchomościami - wymagającymi remontu czy zadłużonymi - jest spory kłopot podczas sprzedaży, zatem sprzedaż mieszkania firmie zajmującej się skupem będzie w takiej sytuacji niewątpliwie najwygodniejszym rozwiązaniem.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.