środa, kwiecień 08, 2020
image image image image
Kryzys koronawirus Kryzys koronawirus jest nieunikniony. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) informuje, że zarówno COVID-19, jak i grypa powodują choroby układu oddechowego i rozprzestrzeniają się w podobny sposób. Koronawirus rozprzestrzenia się poprzez małe kropelki płynu z nosa i ust chorego. WHO zauważa, że koronawirusy nie przeżywają długo na przedmiotach, takich jak listy czy paczki. Czytaj cały artykuł
Fajerwerki idealne na Sylwestra Planowanie sylwestra tygodniami, huczna zabawa, szampan i oczywiście fajerwerki... wszystko to składa się na wyjątkową imprezę, która pozostanie na długo w pamięci świętujących. Tradycja obchodzenia Nowego Roku jest znana wszystkim od wieków. Jej głównym punktem jest pokaz sztucznych ogni, odbywający się o godzinie 24:00. To wtedy żegnany jest Stary Rok i witany Nowy. Dziesiątki wystrzelonych petard rozjaśnia niebo. Jakie będą idealne? Czytaj cały artykuł
Akcesoria do drukarek warte zakupu Drukarki atramentowe i laserowe składają się z szeregu podzespołów. Mogą one ulegać zużyciu w wyniku codziennej eksploatacji urządzeń. Na szczęście większość z nich można zregenerować lub wymienić na nowe. Często alternatywą dla oryginalnych części są zamienniki. Dzięki temu tusze czy tonery można nabyć znacznie taniej. Zobacz, gdzie i co warto kupić. Czytaj cały artykuł
Kiedy opłaca się wynajem biura? Decydując się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej, musimy mieć - poza dobry pomysłem, stosownym budżetem i samozaparciem – również odpowiedni lokal. Taką powierzchnię biurową możemy kupić lub wynająć. Ta druga opcja jest ostatnio znacznie popularniejsza. Na co zatem zwrócić uwagę, wynajmując odpowiednie biuro i kiedy nam się to opłaca? Czytaj cały artykuł

Pośrednictwo w wynajmie biura - na czym polega?

wynajem biuraPośrednictwo w obrocie nieruchomościami dotyczy nie tylko transakcji kupna i sprzedaży, ale też wynajmu, w tym powierzchni biurowych. Tego typu lokale cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony inwestorów, dlatego też firmy specjalizujące się w pośrednictwie na rynku nieruchomości zapewniają kompleksową obsługę zarówno najemców, jak również właścicieli biur. Na czym dokładnie polega pośrednictwo w wynajmie biur?

Obsługa najemców

Firmy zainteresowane prowadzeniem działalności w nowej lokalizacji chętnie korzystają z ofert wynajmu biur. Aby taka inwestycja okazała się w pełni opłacalna, warto skorzystać z usług pośrednictwa w wynajmie nieruchomości. Renomowani pośrednicy zapewniają kompleksową obsługę najemców, pomagając im odnaleźć idealne biuro do prowadzenia działalności. Bogata baza kontaktów i doskonałe obeznanie na rynku pozwalają na przedstawienie bogatego wachlarza sprawdzonych ofert najmu o dogodnych warunkach lokalizacyjnych oraz finansowych. Istotne znaczenie w pośrednictwie w wynajmie biur ma szczegółowe przeanalizowanie strategii, potrzeb i możliwości inwestora, co pozwoli na określenie budżetu, ram czasowych transakcji oraz specyfiki poszukiwanej nieruchomości. Pośrednik zajmuje się kompleksową reprezentacją najemców, dokładnie sprawdzając wybrane biura pod kątem ich stanu prawnego i technicznego oraz potencjału inwestycyjnego. Najemca może również liczyć na pomoc w negocjacjach zapisów umowy. Celem takiego pośrednictwa powinno być zapewnienie korzystnych warunków najmu, co pozwoli zwiększyć szanse na powodzenie inwestycji, jaką jest rozpoczęcie działalności firmy w nowym miejscu.

Obsługa właścicieli

Firmy specjalizujące się w pośrednictwie na rynku nieruchomości dbają również o interesy właścicieli powierzchni biurowych, pomagając im pozyskać nowych najemców.

"W tym celu konieczne jest wdrożenie działań dążących do optymalizacji zarządzania biurem oraz jego komercjalizacji. - Mówi przedstawiciel firmy NAI Estate Fellows, której specjalnością jest pośrednictwo na rynku nieruchomości. - Dlatego też pośrednictwo w wynajmie biur obejmuje kwestie z zakresu marketingu nieruchomości związane ze skutecznym promowaniem powierzchni na wynajem. Ważne jest, aby przekaz trafił do odpowiedniej gruby docelowej i przyczynił się do powiększenia grona potencjalnych najemców".

Pośrednictwo w wynajmie biura to też negocjacje zapisów w umowach, zarządzanie pracami wykończeniowymi, a także doradztwo i raportowanie bieżącej sytuacji. Wszystko to składa się na kompleksową obsługę w zakresie optymalizacji inwestycji.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.