sobota, sierpień 15, 2020
image image image image
Dlaczego warto organizować wideokonferencje? Współczesne realia biznesowe wymagają wielu kontaktów pomiędzy klientami lub kontrahentami. Większość z nich można ogarnąć przy pomocy rozmowy telefonicznej lub poczty internetowej. Czytaj cały artykuł
Kiedy i jak czyścić kocioł CO? Sprawny kocioł CO to gwarancja energooszczędnego, ekonomicznego, a przede wszystkim bezpiecznego ogrzewania. Niezawodne funkcjonowanie urządzenia zależy jednak nie tylko od jego jakości i marki produktu, ale także od jego prawidłowego użytkowania i odpowiedniej konserwacji. Istotne znaczenie ma tu przede wszystkim regularne czyszczenie. Które elementy kotła należy czyścić oraz w jaki sposób i kiedy najlepiej to robić? Czytaj cały artykuł
Jak znaleźć hotel w atrakcyjnej cenie? Wakacyjny wyjazd to niestety duży wydatek. Przejazd, hotel, atrakcje, wyżywienie – wszystko kosztuje. Oczywiście, kiedy jesteś na wakacjach, ostatnie, o czym chcesz myśleć, to ograniczenia. Jednak jeśli odpowiednio zaplanujesz swój urlop, możesz zaoszczędzić sporo gotówki. Zwłaszcza że podjęte działania... nic Cię nie kosztują. Wypróbuj sposoby na znalezienie hotelu w niskiej cenie. Czytaj cały artykuł
Kryzys koronawirus Kryzys koronawirus jest nieunikniony. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) informuje, że zarówno COVID-19, jak i grypa powodują choroby układu oddechowego i rozprzestrzeniają się w podobny sposób. Koronawirus rozprzestrzenia się poprzez małe kropelki płynu z nosa i ust chorego. WHO zauważa, że koronawirusy nie przeżywają długo na przedmiotach, takich jak listy czy paczki. Czytaj cały artykuł

Dlaczego opłaca się kupować mieszkanie z pośrednikiem?

doradca nieruchomosciZbieranie oraz prezentacja ofert mieszkaniowych, przygotowanie wszelkich formalności oraz sprawdzenie podpisywanych dokumentów to główne zadania należące do pośrednika nieruchomości. Co więcej, powinien on znaleźć mieszkanie, które będzie spełniało nasze oczekiwania, a następnie pomóc nam w jego zakupie. Przekonaj się, dlaczego usługi świadczone przez biura nieruchomości mogą stanowić dla nas atrakcyjne rozwiązanie.

Selekcja ofert i ustalenie terminu spotkań

Proces kupna mieszkania jest nie tylko żmudny i uciążliwy, ale także bardzo czasochłonny. Codzienne przeglądanie ogłoszeń i ofert sprzedaży mieszkania, często nie przynosi rezultatów. Warto więc rozważyć skorzystanie z usług biura nieruchomości. Pośrednik, którym będzie agent nieruchomości, nie tylko wie, gdzie szukać najbardziej atrakcyjnych ofert, ale także posiada własną bazę ogłoszeń. W związku z tym wybór propozycji, które mogą przypaść nam do gustu, należy do jego głównych zadań. Postara się on także o dobranie odpowiedniego terminu spotkania ze sprzedającym tak, aby pasował on do naszych zawodowych i prywatnych planów.

Towarzystwo przy oglądaniu nieruchomości

Skorzystanie z usług profesjonalnego agenta nieruchomości wiąże się z tym, że jako pośrednik będzie towarzyszył nam w każdym etapie kupna mieszkania. Jednym z najważniejszych elementów, jest spotkanie ze sprzedającym lub oglądanie mieszkania pod jego nieobecność. Agent nieruchomości powinien zwrócić uwagę zarówno na zalety danego mieszkania, jak i jego wady. Jak twierdzi ekspert reprezentujący firmę # NIERUCHOMOŚCI: „Jest to bardzo ważne przy kupnie mieszkania z rynku wtórnego, zwłaszcza gdy nie mamy potrzebnej do samodzielnej oceny wiedzy. Usterki, czy brak udogodnień mogłyby stanowić dla nas duży problem, jeśli zdecydowalibyśmy się na jego kupno”. Do pośrednika, jako osoby neutralnej i obiektywnej, należy także pomoc w negocjacjach ceny między sprzedającym a kupującym.

Dopełnienie wszelkich formalności

Wypełnianie formalność stanowi dla wielu osób duże wyzwanie - na tym etapie także pomaga agent nieruchomości. Wszelkie kwestie prawne oraz obowiązujące w sprzedaży nieruchomości zasady, będą łatwiejsze do zrozumienia, dzięki pomocy osoby, która posiada wiedze i doświadczenie w tej dziedzinie. Swoje działania agent nieruchomości rozpocznie od zapoznania nas ze stanem prawnym mieszkania. Musimy sprawdzić księgę wieczystą, ewentualne zaległości czynszowe, czy hipotekę. Później będzie towarzyszył nam także w sporządzeniu umowy przedwstępnej, czy w zawarciu aktu notarialnego. Jeśli zna sprawdzoną kancelarię notarialną poleci jej usługi, a także powie nam, jakie dokumenty należy dla niej przygotować.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.