sobota, wrzesień 22, 2018
image image image image
Najlepsze sposoby na pachnące pranie Pachnące pranie to marzenie każdej gospodyni domowej. Zawsze chcemy, aby nasze ubrania były świeże, czyste i przyjemne w dotyku. Często jednak nie zależy to tylko od naszego płynu do prania. Bardzo dużym problemem może być sama pralka, która często pozostawia nieprzyjemny zapach na ubraniach. Jednak mamy na to sposób! Czytaj cały artykuł
Projektowanie systemu dedykowanego Współczesna sytuacja rynkowa wymusza na przedsiębiorstwach idealne dostosowanie do oczekiwań odbiorców. Jeśli chce się zrealizować wszystkie ich potrzeby, do prowadzenia transakcji potrzebny okaże się system dedykowany. Jego zamówienie przynosi profity również wspomnianemu przedsiębiorstwu, gdyż buduje ono siłę konkurencyjną. Dzięki systemowi dedykowanemu można dostarczać klientom usługi i rozwiązania, których nie mają u siebie inni. Można również realizować sprzedaże szybciej, łatwiej i z mniejszym ryzykiem błędów. Czytaj cały artykuł
Nowa norma w zakresie BHP Znany od wielu lat system OHSAS 18001 jest obecnie zastąpiony przez nową normę ISO 45001.  Jest to system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, którego celem jest poprawa poziomu bezpieczeństwa pracowników i ograniczenie ryzyka wypadków w miejscu pracy oraz rozwój chorób (przede wszystkim zawodowych). Czytaj cały artykuł
Czy kot widzi wszystkie kolory? Mówi się, że koty świetnie widzą w ciemności, ale krążą też opinie, że nie widzą wszystkich kolorów lub nawet, że widzą tylko czarny i biały. Czy to prawda? Jeśli interesuje Cię tego typu wiedza, na portalu Maxandmrau.pl dowiesz się więcej na temat królestwa zwierząt oraz opieki nad zwierzętami domowymi. Czytaj cały artykuł

Czym są szneki?

staltechnika studniaSzneki najczęściej wykorzystywane są w pracach odwiertowych. Można z nich korzystać zarówno na małych, jak i dużych budowach. Świetnie sprawdzają się przy budowie studni, a także wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wykonywanie odwiertów. A bardzo często odwierty wykonywane są podczas budowy domu.

Szneki to nic innego, jak świdry spiralne jednozwojowe. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów. Są bardzo trwałe oraz posiadają zróżnicowaną średnicę. Dzięki temu, możliwe jest ich dostosowanie do swoich potrzeb i aktualnych prac. Można kupić gotowe szneki. Co więcej, można również złożyć na nie specjalne zamówienie, podając pożądaną długość i średnice. Zostaną wtedy dostosowane do aktualnych potrzeb budowlańca. Jedną z firm, która zajmuje się produkcją tego typu materiałów jest Staltechnika. Warto również podkreślić, że całość zwoju świdra wykonana jest z jednego elementu metalu. Dzięki temu, możliwe jest zadbanie o ich wysoką jakość.

Gdy szneki będą już w naszym posiadaniu, wystarczy tylko zastosować odpowiedni osprzęt i maszyny do wiercenia, a można będzie wykonać pożądane odwierty. Możliwe jest przy użyciu szneków wykonanie odwiertów:

  • odkrywkowych,
  • pod pale,
  • do budowy studni.

Tak naprawdę to, jaki odwiert uda się uzyskać zależy od długości i średnicy szneków. Dlatego też, muszą być one bardzo często dobierane indywidualnie do potrzeb danej budowy, aby możliwe było uzyskanie pożądanych efektów.

Najczęściej szneki wykorzystywane są podczas stawiania fundamentów. Budowlańcy bardzo często z ich pomocą wykonują odwierty, które odznaczają się dużą precyzją i idealnym wykończeniem. Z ich pomocą można bez większego problemu wykonać odwierty pod zbrojenia, prętowanie czy palowanie. Zdecydowanie, można powiedzieć, że żadna budowa domu nie może odbyć się bez szneków. W końcu są one podstawą do tego, aby fundamenty i zbrojenia zostały wykonane we właściwy sposób. Bez ich pomocy wykonanie odwiertów nie będzie możliwe, a tym samym budowlaniec nie będzie w stanie wykonać w prawidłowy sposób fundamentów.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.