poniedziałek, luty 19, 2018
image image image image
Opieka nad rodzicami Statystycznie Polska jest na 77 miejscu w rankingu długości życia swoich obywateli. Statystyczny Polak żyje przeszło 76 lat, jednak nie zawsze ma zagwarantowaną godną starość. Osoby w podeszłym wieku zmagają się z wieloma chorobami, a opieką nad nimi obarczane są dzieci. Nie zawsze jednak, ze względu na pracę i obowiązki względem swoich dzieci mogą sprawować opiekę osobiście. Decydują się na usługi profesjonalnych opiekunek lub umieszczają rodziców w domach opieki. Czytaj cały artykuł
Wczasy nad morzem w miejscowości Pobierowo Pobierowo to mała nadmorska miejscowość położona w malowniczym zakątku województwa zachodniopomorskiego. Znajduje się ona między Rewalem i Dziwnowem, na terenie Wybrzeża Rewalskiego, znanego z czystych plaż oraz bogatego mikroklimatu. Spokojna okolica, szum morza i nadmorskie lasy zachęcają do spacerów i sprawiają, że Pobierowo jest jednym z częstszych wakacyjnych kierunków wśród Polaków. Czytaj cały artykuł
Zalety treningu cardio Trening cardio (trening wytrzymałościowy, aerobowy, tlenowy) to najczęściej polecany rodzaj aktywności fizycznej dla osób pragnących schudnąć. Z treningu cardio może korzystać praktycznie każdy bez względu na wiek, płeć, sprawność fizyczną. Ten rodzaj treningu pomoże nie tylko spalić tłuszcz, ale także pozbyć się cellulitu oraz wzmocnić cały organizm. Czytaj cały artykuł
5 powodów dlaczego nie warto robić sobie długów? Wszystkie zaległości trzeba prędzej czy później spłacić, jednak rzadko możemy uregulować jedynie kwotę zadłużenia. Zazwyczaj mamy do czynienia z kosztami dodatkowymi, które wynikają z opóźnień. Czytaj cały artykuł

Czym są szneki?

staltechnika studniaSzneki najczęściej wykorzystywane są w pracach odwiertowych. Można z nich korzystać zarówno na małych, jak i dużych budowach. Świetnie sprawdzają się przy budowie studni, a także wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wykonywanie odwiertów. A bardzo często odwierty wykonywane są podczas budowy domu.

Szneki to nic innego, jak świdry spiralne jednozwojowe. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów. Są bardzo trwałe oraz posiadają zróżnicowaną średnicę. Dzięki temu, możliwe jest ich dostosowanie do swoich potrzeb i aktualnych prac. Można kupić gotowe szneki. Co więcej, można również złożyć na nie specjalne zamówienie, podając pożądaną długość i średnice. Zostaną wtedy dostosowane do aktualnych potrzeb budowlańca. Jedną z firm, która zajmuje się produkcją tego typu materiałów jest Staltechnika. Warto również podkreślić, że całość zwoju świdra wykonana jest z jednego elementu metalu. Dzięki temu, możliwe jest zadbanie o ich wysoką jakość.

Gdy szneki będą już w naszym posiadaniu, wystarczy tylko zastosować odpowiedni osprzęt i maszyny do wiercenia, a można będzie wykonać pożądane odwierty. Możliwe jest przy użyciu szneków wykonanie odwiertów:

  • odkrywkowych,
  • pod pale,
  • do budowy studni.

Tak naprawdę to, jaki odwiert uda się uzyskać zależy od długości i średnicy szneków. Dlatego też, muszą być one bardzo często dobierane indywidualnie do potrzeb danej budowy, aby możliwe było uzyskanie pożądanych efektów.

Najczęściej szneki wykorzystywane są podczas stawiania fundamentów. Budowlańcy bardzo często z ich pomocą wykonują odwierty, które odznaczają się dużą precyzją i idealnym wykończeniem. Z ich pomocą można bez większego problemu wykonać odwierty pod zbrojenia, prętowanie czy palowanie. Zdecydowanie, można powiedzieć, że żadna budowa domu nie może odbyć się bez szneków. W końcu są one podstawą do tego, aby fundamenty i zbrojenia zostały wykonane we właściwy sposób. Bez ich pomocy wykonanie odwiertów nie będzie możliwe, a tym samym budowlaniec nie będzie w stanie wykonać w prawidłowy sposób fundamentów.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.