poniedziałek, maj 28, 2018
image image image image
Projektowanie systemu dedykowanego Współczesna sytuacja rynkowa wymusza na przedsiębiorstwach idealne dostosowanie do oczekiwań odbiorców. Jeśli chce się zrealizować wszystkie ich potrzeby, do prowadzenia transakcji potrzebny okaże się system dedykowany. Jego zamówienie przynosi profity również wspomnianemu przedsiębiorstwu, gdyż buduje ono siłę konkurencyjną. Dzięki systemowi dedykowanemu można dostarczać klientom usługi i rozwiązania, których nie mają u siebie inni. Można również realizować sprzedaże szybciej, łatwiej i z mniejszym ryzykiem błędów. Czytaj cały artykuł
Nowa norma w zakresie BHP Znany od wielu lat system OHSAS 18001 jest obecnie zastąpiony przez nową normę ISO 45001.  Jest to system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, którego celem jest poprawa poziomu bezpieczeństwa pracowników i ograniczenie ryzyka wypadków w miejscu pracy oraz rozwój chorób (przede wszystkim zawodowych). Czytaj cały artykuł
Czy kot widzi wszystkie kolory? Mówi się, że koty świetnie widzą w ciemności, ale krążą też opinie, że nie widzą wszystkich kolorów lub nawet, że widzą tylko czarny i biały. Czy to prawda? Jeśli interesuje Cię tego typu wiedza, na portalu Maxandmrau.pl dowiesz się więcej na temat królestwa zwierząt oraz opieki nad zwierzętami domowymi. Czytaj cały artykuł
Eleganckie rozliczenie PiT Zbliża się doroczny obowiązek rozliczenia naszego podatku za 2017 rok. Wydaje się, że najwygodniej,najszybciej i bez stresu można wykonać wszystkie związane z tym operacje za jednym zamachem, czyli przez internet. Jeżeli chcesz sprawdzić, jak rozliczyć PiT 2017 przez internet, wystarczy że klikniesz chidusz.com/pity i już wszystkie tajemnice oraz wątpliwości zostaną wyjaśnione, a czytelny program objaśni Ci krok po kroku, co masz robić. Czytaj cały artykuł

W jaki sposób dobrze zaprezentować swoją firmę na targach branżowych?

comic conKażdy przedsiębiorca wie, że w prowadzeniu biznesu względy wizerunkowe są niezwykle ważne. Jak Cię widzą, tak Cię piszą – głosi stare mądre przysłowie. I wiele jest w nim prawdy. Logotyp oraz materiały reklamowe mają wpływ na to, z jakimi wartościami nasza firma kojarzy się kontrahentom i klientom. Jak dobrze przygotować się do targów branżowych, aby móc zaprezentować się z jak najlepszej strony?

Po jakie systemy wystawiennicze warto sięgnąć?

Wszelkiego rodzaju wydarzenia branżowe, takie jak targi pracy, konferencje, szkolenia wymagają odpowiedniej oprawy. W przygotowaniu stoiska firmowego przydają się systemy wystawiennicze. Są one złożone z wielu różnych elementów, które można dopasować do własnych potrzeb i specyfiki branży, w jakiej działamy.

Do zwiększenia widoczności marki na wydarzeniach firmowych zdecydowanie sprawdzają się ścianki reklamowe. Na lekki aluminiowy stelaż naciągnięto tkaninę zadrukowaną logotypem czy hasłem przewodnim danej marki. Łatwość montażu i transportu oraz możliwość szybkiego uprania tkaniny w razie zabrudzenia to najmocniejsze strony tego produktu.

Do czego przydadzą się rollupy, flagi i standy reklamowe?

Dobrym rozwiązaniem są również rollupy. Dzięki nim można szybko uatrakcyjnić swoje stoisko reklamowe. Rollupy są tworzone z cienkiego aluminium, maszt i stopki, na których materiał reklamowy utrzymuje się w pionowej pozycji. Tego typu element jest w pełni składany i mieści się do dołączonej do zestawu torby. Jego waga wynosi 2,3 kg, co sprawdza się podczas wyjazdów na targi organizowane w innych miastach. To ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie.

Ciekawym i niezwykle lekkim w swej formie elementem są flagi reklamowe. Występują one w kilku kształtach do wyboru, w zależności od osobistych preferencji. Flagi reklamowe sprawdzają się nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale także ustawione na parkingu czy przed budynkiem. Funkcjonalne podstawy utrzymują reklamę w pionie nie tylko na betonowej, ale także na trawiastej powierzchni. Duży wybór flag reklamowych można znaleźć na stronie internetowej https://www.retio.pl.

Innym elementem, bez którego trudno sobie wyobrazić stoisko firmowe na targach czy konferencji, są standy reklamowe. W tej kategorii warto wymienić wieżę reklamową w postaci składanej gabloty. Sprawdzi się ona świetnie do tego, aby umieścić na niej ulotki czy gadżety reklamowe, na przykład długopisy czy smycze. Wieżę można łatwo złożyć i umieścić w torbie transportowej.

W niektórych przypadkach wygodniej jest sięgnąć po jedno kompatybilne rozwiązanie, które łączy w sobie blat wraz z trybunką z szyldem marki. Wtedy dobrym pomysłem są stoiska prezentacyjne. Tego typu miejsca zapraszają klientów do zapoznania się z ofertą firmy. Warto rozstawić je podczas pikników, koncertów czy w supermarketach podczas promocji nowego produktu.

 

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.