piątek, październik 18, 2019
image image image image
Zadbany balkon Funkcjonalnie zaprojektowany taras może być dodatkowym pokojem w naszym mieszkaniu. O co trzeba zadbać? Czytaj cały artykuł
Etapy uzyskiwania uprawnień sepowskich Uprawnienia sepowskie umożliwiają wykonywanie prac w zakresie trzech kategorii – elektrycznej, energetycznej oraz gazowej. Niezależnie od rodzaju uprawnień w celu ich uzyskania należy odbyć stosowny kurs, zakończony egzaminem. Jakie dokładnie uprawnienia sepowskie można zdobyć? Gdzie najlepiej to zrobić i jak wygląda proces ich uzyskiwania? Czytaj cały artykuł
Pracuj w domu i zarabiaj Istnieje duże grono osób, które pragnęłyby zarabiać pieniądze bez przymusu częstego opuszczania mieszkania. Dotyczy to zwłaszcza niepełnosprawnych, matek wychowujących małe dzieci a także osób, które rezydują daleko od miasta. Czytaj cały artykuł
Fizjologiczne właściwości silikonu Silikon, dzięki swoim niezwykłym właściwościom, stale zyskuje na znaczeniu jako uniwersalny materiał do produkcji różnego rodzaju wyrobów dla wielu gałęzi przemysłu. Do zalet silikonu należy odporność na działanie temperatur, wysoka elastyczność, a także duża trwałość. Nie bez znaczenia są również jego walory fizjologiczne. O jakich dokładnie właściwościach mowa i w jaki sposób wpływają one na obszar zastosowania silikonu? Czytaj cały artykuł

W jaki sposób dobrze zaprezentować swoją firmę na targach branżowych?

comic conKażdy przedsiębiorca wie, że w prowadzeniu biznesu względy wizerunkowe są niezwykle ważne. Jak Cię widzą, tak Cię piszą – głosi stare mądre przysłowie. I wiele jest w nim prawdy. Logotyp oraz materiały reklamowe mają wpływ na to, z jakimi wartościami nasza firma kojarzy się kontrahentom i klientom. Jak dobrze przygotować się do targów branżowych, aby móc zaprezentować się z jak najlepszej strony?

Po jakie systemy wystawiennicze warto sięgnąć?

Wszelkiego rodzaju wydarzenia branżowe, takie jak targi pracy, konferencje, szkolenia wymagają odpowiedniej oprawy. W przygotowaniu stoiska firmowego przydają się systemy wystawiennicze. Są one złożone z wielu różnych elementów, które można dopasować do własnych potrzeb i specyfiki branży, w jakiej działamy.

Do zwiększenia widoczności marki na wydarzeniach firmowych zdecydowanie sprawdzają się ścianki reklamowe. Na lekki aluminiowy stelaż naciągnięto tkaninę zadrukowaną logotypem czy hasłem przewodnim danej marki. Łatwość montażu i transportu oraz możliwość szybkiego uprania tkaniny w razie zabrudzenia to najmocniejsze strony tego produktu.

Do czego przydadzą się rollupy, flagi i standy reklamowe?

Dobrym rozwiązaniem są również rollupy. Dzięki nim można szybko uatrakcyjnić swoje stoisko reklamowe. Rollupy są tworzone z cienkiego aluminium, maszt i stopki, na których materiał reklamowy utrzymuje się w pionowej pozycji. Tego typu element jest w pełni składany i mieści się do dołączonej do zestawu torby. Jego waga wynosi 2,3 kg, co sprawdza się podczas wyjazdów na targi organizowane w innych miastach. To ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie.

Ciekawym i niezwykle lekkim w swej formie elementem są flagi reklamowe. Występują one w kilku kształtach do wyboru, w zależności od osobistych preferencji. Flagi reklamowe sprawdzają się nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale także ustawione na parkingu czy przed budynkiem. Funkcjonalne podstawy utrzymują reklamę w pionie nie tylko na betonowej, ale także na trawiastej powierzchni. Duży wybór flag reklamowych można znaleźć na stronie internetowej https://www.retio.pl.

Innym elementem, bez którego trudno sobie wyobrazić stoisko firmowe na targach czy konferencji, są standy reklamowe. W tej kategorii warto wymienić wieżę reklamową w postaci składanej gabloty. Sprawdzi się ona świetnie do tego, aby umieścić na niej ulotki czy gadżety reklamowe, na przykład długopisy czy smycze. Wieżę można łatwo złożyć i umieścić w torbie transportowej.

W niektórych przypadkach wygodniej jest sięgnąć po jedno kompatybilne rozwiązanie, które łączy w sobie blat wraz z trybunką z szyldem marki. Wtedy dobrym pomysłem są stoiska prezentacyjne. Tego typu miejsca zapraszają klientów do zapoznania się z ofertą firmy. Warto rozstawić je podczas pikników, koncertów czy w supermarketach podczas promocji nowego produktu.

 

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.