wtorek, lipiec 16, 2019
image image image image
Zalety technologii HIFU HIFU, czyli zogniskowane ultradźwięki o dużym natężeniu (z ang. High Intensity Focused Ultrasound), to nowoczesna technologia wykorzystywana przede wszystkim w medycynie estetycznej. Umożliwia ona bezinwazyjne, precyzyjne i wysoce skuteczne oddziaływanie na głębokie warstwy skóry. Na czym dokładniej polega HIFU? Jak wyglądają zabiegi z użyciem tej technologii? Jakie są jej zalety? Poznaj zalety HIFU! Czytaj cały artykuł
Filtry o dużej wydajności. Kiedy są przydatne? Jakość wody to kwestia istotna nie tylko z punktu widzenia naszego zdrowia, ale również komfortu i ergonomiczności wykonywania codziennych czynności, takich jak higiena osobista, pranie, zmywanie naczyń etc. Rosnąca świadomość w tej kwestii powoduje, że coraz powszechniejsze staje się wykorzystanie filtrów, montowanych przed ujściem wody. Niektóre z nich odznaczają się wyższą niż standardowo wydajnością – gdzie są stosowane? Czytaj cały artykuł
Gadżety reklamowe - mały i tani nośnik reklamowy. W dzisiejszych czasach wielu przedsiębiorców skupiło niemalże całą swoją uwagę na wykorzystywaniu reklamowych możliwości, jakie oferuje Internet oraz różnorakie kanały komunikacji elektronicznej. Na dalszy plan schodzą natomiast rozwiązania o nieco bardziej tradycyjnym charakterze – zupełnie niesłusznie. Nie można bowiem zapominać, jak dużą rolę w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, promowaniu danej marki i budowaniu określonych relacji z otoczeniem odgrywają gadżety reklamowe. Czytaj cały artykuł
Najmodniejsze tenisówki na lato Buty na okres wiosenno-letni powinny być przede wszystkim wygodne i w miarę możliwości przewiewne. Niestety nie w każdej sytuacji możemy ubrać sandały lub klapki, czasem konieczne są buty zamknięte, a tu najlepszym rozwiązaniem będą tenisówki. Czytaj cały artykuł

W jaki sposób dobrze zaprezentować swoją firmę na targach branżowych?

comic conKażdy przedsiębiorca wie, że w prowadzeniu biznesu względy wizerunkowe są niezwykle ważne. Jak Cię widzą, tak Cię piszą – głosi stare mądre przysłowie. I wiele jest w nim prawdy. Logotyp oraz materiały reklamowe mają wpływ na to, z jakimi wartościami nasza firma kojarzy się kontrahentom i klientom. Jak dobrze przygotować się do targów branżowych, aby móc zaprezentować się z jak najlepszej strony?

Po jakie systemy wystawiennicze warto sięgnąć?

Wszelkiego rodzaju wydarzenia branżowe, takie jak targi pracy, konferencje, szkolenia wymagają odpowiedniej oprawy. W przygotowaniu stoiska firmowego przydają się systemy wystawiennicze. Są one złożone z wielu różnych elementów, które można dopasować do własnych potrzeb i specyfiki branży, w jakiej działamy.

Do zwiększenia widoczności marki na wydarzeniach firmowych zdecydowanie sprawdzają się ścianki reklamowe. Na lekki aluminiowy stelaż naciągnięto tkaninę zadrukowaną logotypem czy hasłem przewodnim danej marki. Łatwość montażu i transportu oraz możliwość szybkiego uprania tkaniny w razie zabrudzenia to najmocniejsze strony tego produktu.

Do czego przydadzą się rollupy, flagi i standy reklamowe?

Dobrym rozwiązaniem są również rollupy. Dzięki nim można szybko uatrakcyjnić swoje stoisko reklamowe. Rollupy są tworzone z cienkiego aluminium, maszt i stopki, na których materiał reklamowy utrzymuje się w pionowej pozycji. Tego typu element jest w pełni składany i mieści się do dołączonej do zestawu torby. Jego waga wynosi 2,3 kg, co sprawdza się podczas wyjazdów na targi organizowane w innych miastach. To ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie.

Ciekawym i niezwykle lekkim w swej formie elementem są flagi reklamowe. Występują one w kilku kształtach do wyboru, w zależności od osobistych preferencji. Flagi reklamowe sprawdzają się nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale także ustawione na parkingu czy przed budynkiem. Funkcjonalne podstawy utrzymują reklamę w pionie nie tylko na betonowej, ale także na trawiastej powierzchni. Duży wybór flag reklamowych można znaleźć na stronie internetowej https://www.retio.pl.

Innym elementem, bez którego trudno sobie wyobrazić stoisko firmowe na targach czy konferencji, są standy reklamowe. W tej kategorii warto wymienić wieżę reklamową w postaci składanej gabloty. Sprawdzi się ona świetnie do tego, aby umieścić na niej ulotki czy gadżety reklamowe, na przykład długopisy czy smycze. Wieżę można łatwo złożyć i umieścić w torbie transportowej.

W niektórych przypadkach wygodniej jest sięgnąć po jedno kompatybilne rozwiązanie, które łączy w sobie blat wraz z trybunką z szyldem marki. Wtedy dobrym pomysłem są stoiska prezentacyjne. Tego typu miejsca zapraszają klientów do zapoznania się z ofertą firmy. Warto rozstawić je podczas pikników, koncertów czy w supermarketach podczas promocji nowego produktu.

 

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.