czwartek, luty 20, 2020
image image image image
Fajerwerki idealne na Sylwestra Planowanie sylwestra tygodniami, huczna zabawa, szampan i oczywiście fajerwerki... wszystko to składa się na wyjątkową imprezę, która pozostanie na długo w pamięci świętujących. Tradycja obchodzenia Nowego Roku jest znana wszystkim od wieków. Jej głównym punktem jest pokaz sztucznych ogni, odbywający się o godzinie 24:00. To wtedy żegnany jest Stary Rok i witany Nowy. Dziesiątki wystrzelonych petard rozjaśnia niebo. Jakie będą idealne? Czytaj cały artykuł
Akcesoria do drukarek warte zakupu Drukarki atramentowe i laserowe składają się z szeregu podzespołów. Mogą one ulegać zużyciu w wyniku codziennej eksploatacji urządzeń. Na szczęście większość z nich można zregenerować lub wymienić na nowe. Często alternatywą dla oryginalnych części są zamienniki. Dzięki temu tusze czy tonery można nabyć znacznie taniej. Zobacz, gdzie i co warto kupić. Czytaj cały artykuł
Kiedy opłaca się wynajem biura? Decydując się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej, musimy mieć - poza dobry pomysłem, stosownym budżetem i samozaparciem – również odpowiedni lokal. Taką powierzchnię biurową możemy kupić lub wynająć. Ta druga opcja jest ostatnio znacznie popularniejsza. Na co zatem zwrócić uwagę, wynajmując odpowiednie biuro i kiedy nam się to opłaca? Czytaj cały artykuł
Zalety bloków mieszkalnych z windą Winda to w dzisiejszych czasach jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego bloku mieszkalnego. Jej obecność ułatwia mieszkańcom przemieszczanie się. Zgodnie z obowiązującymi przepisami musi być ona zamontowana w obiektach o wysokości powyżej czterech pięter. Na jakie korzyści mogą liczyć lokatorzy po jej zamontowaniu? Czy w mniejszych budynkach również powinna się znaleźć? Czytaj cały artykuł

Dystrybutorzy maszyn rolniczych. Jakiej firmie warto zaufać?

maszyny rolniczeZakup sprzętu do prac na roli wymaga dokładnego rozpoznania oferty rynkowej i dopasowania jej do swoich potrzeb. Dla wielu inwestorów podjęcie decyzji jest zbyt trudne, ponieważ nie dysponują specjalistyczną wiedzą na temat maszyn i ich obsługi. Z pomocą przychodzą wówczas dystrybutorzy sprzętu rolniczego, którzy nie tylko zajmują się sprzedażą, ale też kompleksowym doradztwem.

Poszukując godnego zaufania dystrybutora maszyn do pracy na roli, nie musisz ograniczać się jedynie do współpracy z firmami działającymi działających w Twojej okolicy. Dobra wiadomość jest taka, że wiele z polecanych przedsiębiorstw dostarcza swoje produkty na terenie całego kraju. Jednym z nich jest Kagro — dealer ciągników, przyczep, opryskiwaczy i pozostałych elementów floty niezbędnej w zmotoryzowanych gospodarstwach rolnych.

Gdzie kupić maszyny rolnicze?

Szukając firmy, z którą nawiążesz współpracę w zakresie zakupu maszyn rolniczych, odpowiedz sobie na kilka kluczowych pytań.

  • Jaki jest rodzaj oferowanego przez nią asortymentu — do jakiego sektora gospodarstw rolnych jest skierowany (wielkość i profil działalności)?
  • Czy przedsiębiorstwo oferuje usługi serwisowe?
  • Czy zapewnia profesjonalne wsparcie fachowców, ukierunkowane na rozpoznanie i zaspokojenie potrzeb inwestora?
  • Czy na to wsparcie możesz liczyć nie tylko przy zakupie, ale też później, na etapie posprzedażowym?
  • Czy ma w swoich strukturach wyodrębnioną komórkę zajmującą się zaopatrywaniem w części zamienne?

Odpowiednio skomponowany asortyment to ważny argument, który przemawia za podjęciem współpracy z daną firmą. Dostępność rozwiązań od światowej klasy producentów — np. Versatile, Fliegl czy Caruelle — sprawia, że kupujący może oczekiwać, iż wśród traktorów, rozrzutników i opryskiwaczy znajdzie model dokładnie odpowiadający jego potrzebom.

Asortyment rolniczy

Kompleksowo zaopatrzone centrum zajmujące się dystrybucją maszyn rolniczych może zaoferować swoim klientom wszystkie urządzenia niezbędne do pracy na roli. Wśród nich są traktory, ciągniki, nośniki, agregaty, brony, kultywatory, opryskiwacze oraz wiele innych. Ważne, aby pod względem stosowanych technologii, osiągów i wyposażenia stanowiły odpowiedź na potrzeby gospodarstw o różnym profilu i skali działania.

Często, oprócz sprzedaży, firmy zajmują się także naprawą i konserwacją maszyn rolniczych oraz dostarczaniem części zamiennych. Twój sprzęt ma służyć przez wiele lat, dlatego już na etapie jego zakupu warto postawić na współpracę z dostawcą, który będzie wsparciem także podczas eksploatacji.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.