piątek, wrzesień 20, 2019
image image image image
Pracuj w domu i zarabiaj Istnieje duże grono osób, które pragnęłyby zarabiać pieniądze bez przymusu częstego opuszczania mieszkania. Dotyczy to zwłaszcza niepełnosprawnych, matek wychowujących małe dzieci a także osób, które rezydują daleko od miasta. Czytaj cały artykuł
Fizjologiczne właściwości silikonu Silikon, dzięki swoim niezwykłym właściwościom, stale zyskuje na znaczeniu jako uniwersalny materiał do produkcji różnego rodzaju wyrobów dla wielu gałęzi przemysłu. Do zalet silikonu należy odporność na działanie temperatur, wysoka elastyczność, a także duża trwałość. Nie bez znaczenia są również jego walory fizjologiczne. O jakich dokładnie właściwościach mowa i w jaki sposób wpływają one na obszar zastosowania silikonu? Czytaj cały artykuł
Fartuchy medyczne Fartuchy medyczne są nieodłącznym elementem odzieży każdego lekarza i pracowników służby zdrowia. Warto postawić na nowoczesny design - fartuch nie musi być nudny i staromodny. Szpitalna moda uległa przekształceniu, dlatego nawet w tym miejscu można poczuć powiew świeżości jeśli chodzi o odzież medyczną. Czytaj cały artykuł
Tapety w stylu glamour Angielskie słówko glamour oznacza bogactwo, dbałość o detale i wysmakowaną, choć niekiedy lekko staroświecką elegancję. Taki właśnie jest styl glamour, który może manifestować się w ubiorze, wykończeniu wnętrz, a nawet sposobie bycia. Dziś zastanówmy się nad stylem glam we wnętrzach oraz nad sposobem wykorzystania w nich ekskluzywnych tapet ściennych. Czytaj cały artykuł

Dystrybutorzy maszyn rolniczych. Jakiej firmie warto zaufać?

maszyny rolniczeZakup sprzętu do prac na roli wymaga dokładnego rozpoznania oferty rynkowej i dopasowania jej do swoich potrzeb. Dla wielu inwestorów podjęcie decyzji jest zbyt trudne, ponieważ nie dysponują specjalistyczną wiedzą na temat maszyn i ich obsługi. Z pomocą przychodzą wówczas dystrybutorzy sprzętu rolniczego, którzy nie tylko zajmują się sprzedażą, ale też kompleksowym doradztwem.

Poszukując godnego zaufania dystrybutora maszyn do pracy na roli, nie musisz ograniczać się jedynie do współpracy z firmami działającymi działających w Twojej okolicy. Dobra wiadomość jest taka, że wiele z polecanych przedsiębiorstw dostarcza swoje produkty na terenie całego kraju. Jednym z nich jest Kagro — dealer ciągników, przyczep, opryskiwaczy i pozostałych elementów floty niezbędnej w zmotoryzowanych gospodarstwach rolnych.

Gdzie kupić maszyny rolnicze?

Szukając firmy, z którą nawiążesz współpracę w zakresie zakupu maszyn rolniczych, odpowiedz sobie na kilka kluczowych pytań.

  • Jaki jest rodzaj oferowanego przez nią asortymentu — do jakiego sektora gospodarstw rolnych jest skierowany (wielkość i profil działalności)?
  • Czy przedsiębiorstwo oferuje usługi serwisowe?
  • Czy zapewnia profesjonalne wsparcie fachowców, ukierunkowane na rozpoznanie i zaspokojenie potrzeb inwestora?
  • Czy na to wsparcie możesz liczyć nie tylko przy zakupie, ale też później, na etapie posprzedażowym?
  • Czy ma w swoich strukturach wyodrębnioną komórkę zajmującą się zaopatrywaniem w części zamienne?

Odpowiednio skomponowany asortyment to ważny argument, który przemawia za podjęciem współpracy z daną firmą. Dostępność rozwiązań od światowej klasy producentów — np. Versatile, Fliegl czy Caruelle — sprawia, że kupujący może oczekiwać, iż wśród traktorów, rozrzutników i opryskiwaczy znajdzie model dokładnie odpowiadający jego potrzebom.

Asortyment rolniczy

Kompleksowo zaopatrzone centrum zajmujące się dystrybucją maszyn rolniczych może zaoferować swoim klientom wszystkie urządzenia niezbędne do pracy na roli. Wśród nich są traktory, ciągniki, nośniki, agregaty, brony, kultywatory, opryskiwacze oraz wiele innych. Ważne, aby pod względem stosowanych technologii, osiągów i wyposażenia stanowiły odpowiedź na potrzeby gospodarstw o różnym profilu i skali działania.

Często, oprócz sprzedaży, firmy zajmują się także naprawą i konserwacją maszyn rolniczych oraz dostarczaniem części zamiennych. Twój sprzęt ma służyć przez wiele lat, dlatego już na etapie jego zakupu warto postawić na współpracę z dostawcą, który będzie wsparciem także podczas eksploatacji.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.