piątek, czerwiec 05, 2020
image image image image
Dlaczego warto organizować wideokonferencje? Współczesne realia biznesowe wymagają wielu kontaktów pomiędzy klientami lub kontrahentami. Większość z nich można ogarnąć przy pomocy rozmowy telefonicznej lub poczty internetowej. Czytaj cały artykuł
Kiedy i jak czyścić kocioł CO? Sprawny kocioł CO to gwarancja energooszczędnego, ekonomicznego, a przede wszystkim bezpiecznego ogrzewania. Niezawodne funkcjonowanie urządzenia zależy jednak nie tylko od jego jakości i marki produktu, ale także od jego prawidłowego użytkowania i odpowiedniej konserwacji. Istotne znaczenie ma tu przede wszystkim regularne czyszczenie. Które elementy kotła należy czyścić oraz w jaki sposób i kiedy najlepiej to robić? Czytaj cały artykuł
Jak znaleźć hotel w atrakcyjnej cenie? Wakacyjny wyjazd to niestety duży wydatek. Przejazd, hotel, atrakcje, wyżywienie – wszystko kosztuje. Oczywiście, kiedy jesteś na wakacjach, ostatnie, o czym chcesz myśleć, to ograniczenia. Jednak jeśli odpowiednio zaplanujesz swój urlop, możesz zaoszczędzić sporo gotówki. Zwłaszcza że podjęte działania... nic Cię nie kosztują. Wypróbuj sposoby na znalezienie hotelu w niskiej cenie. Czytaj cały artykuł
Kryzys koronawirus Kryzys koronawirus jest nieunikniony. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) informuje, że zarówno COVID-19, jak i grypa powodują choroby układu oddechowego i rozprzestrzeniają się w podobny sposób. Koronawirus rozprzestrzenia się poprzez małe kropelki płynu z nosa i ust chorego. WHO zauważa, że koronawirusy nie przeżywają długo na przedmiotach, takich jak listy czy paczki. Czytaj cały artykuł

Dlaczego warto organizować wideokonferencje?

rozwiazania wideokonferencyjne dla firm Współczesne realia biznesowe wymagają wielu kontaktów pomiędzy klientami lub kontrahentami. Większość z nich można ogarnąć przy pomocy rozmowy telefonicznej lub poczty internetowej.

Doskonale sprawdzą się także rozwiązania wideokonferencyjne dla firm zwłaszcza tych, które mają kilka placówek.

Wrażenie teleobecności

Wielość rozmów sprawia, że bardziej zapracowany przedsiębiorca nie jest w stanie zapamiętać wszystkich ważnych detali konwersacji. Aż 55 proc. informacji, przekazywanych podczas tradycyjnej formy komunikacji to czynniki niewerbalne, których nie da się wychwycić, nie widząc drugiego człowieka. Tylko 7 proc. w tym wszystkim to informacja. Takie wyniki pokazują, że biznesmeni każdego dnia tracą bardzo wiele podczas monotonnych konferencji audio lub też wymiany korespondencji mailowej. Większość z nich utrzymuje, że zdecydowanie bardziej woli widzieć swojego rozmówcę. Jego prezentacja daje dodatkowe bodźce do oceny, czy dana osoba wzbudza zaufanie, czy też nie.

Rozwiązania wideokonferencyjne dla firm zamiast podróżowania

Największe korzyści biznesowe odnosi się podczas spotkań ze współpracownikami. Można wtedy spojrzeć w oczy partnerowi biznesowemu, wyczuć jego ewentualne wahanie lub ekscytację projektem. Biznesmeni zwykle bardzo dużo podróżują, mimo że jest to dla nich uciążliwe. Jednak dopiero po takim bezpośrednim kontakcie mają wrażenie, że bardziej panują nad sytuacją i są pewni efektów pracy. Wszystko dlatego, że komunikacja twarzą w twarz jest po prostu bardziej personalna. Nie zawsze kontakt osobisty jest możliwy. Duża odległość lub też konieczność odbycia wielu rozmów w krótkim czasie sprawia, że trzeba się posłużyć alternatywnymi metodami kontaktu. Nowoczesne urządzenia i specjalne oprogramowanie do wideokonferencji to pewność dobrego kontaktu bez konieczności przemieszczania się.

Korzyści z transmisji wideo

Rozwiązania wideokonferencyjne dla firm to sposób na duże oszczędności. Zamiast zamawiać bilety lotnicze i hotele, można w kilka chwil uzyskać połączenie z wybraną osobą. Bardziej skrupulatni przedsiębiorcy twierdzą, że nowoczesne rozwiązania, jakie zastosowali przy połączeniach wideo, obniżyły im koszty o minimum 30 proc. plus oszczędziły wiele godzin, jakie zajmuje sama podróż. Dzięki urządzeniom z odpowiednim oprogramowaniem telekomunikacyjnym można w ciągu jednego dnia odbyć o wiele więcej rozmów niż podczas podróży. Co więcej, taka forma kontaktu jest bardzo przyjazna dla środowiska, ponieważ nie generuje żadnych zanieczyszczeń. Czego potrzeba, aby móc łączyć się z dowolnym miejscem na świecie? Przede wszystkim dobrego połączenia do sieci Internet. Ważne są także urządzenia do wideokonferencji, czyli terminal, kamera, mikrofon z monitorem lub PC, wyposażonym w odpowiedni program.

Sprzęt do łączenia się z kontrahentami to zaledwie kilka urządzeń, które znacznie usprawniają codzienność przedsiębiorcy. Inwestycja w niego jest więc opłacalna, dlatego coraz więcej firm decyduje się na takie rozwiązanie.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.