wtorek, listopad 13, 2018
image image image image
Najlepsze sposoby na pachnące pranie Pachnące pranie to marzenie każdej gospodyni domowej. Zawsze chcemy, aby nasze ubrania były świeże, czyste i przyjemne w dotyku. Często jednak nie zależy to tylko od naszego płynu do prania. Bardzo dużym problemem może być sama pralka, która często pozostawia nieprzyjemny zapach na ubraniach. Jednak mamy na to sposób! Czytaj cały artykuł
Projektowanie systemu dedykowanego Współczesna sytuacja rynkowa wymusza na przedsiębiorstwach idealne dostosowanie do oczekiwań odbiorców. Jeśli chce się zrealizować wszystkie ich potrzeby, do prowadzenia transakcji potrzebny okaże się system dedykowany. Jego zamówienie przynosi profity również wspomnianemu przedsiębiorstwu, gdyż buduje ono siłę konkurencyjną. Dzięki systemowi dedykowanemu można dostarczać klientom usługi i rozwiązania, których nie mają u siebie inni. Można również realizować sprzedaże szybciej, łatwiej i z mniejszym ryzykiem błędów. Czytaj cały artykuł
Nowa norma w zakresie BHP Znany od wielu lat system OHSAS 18001 jest obecnie zastąpiony przez nową normę ISO 45001.  Jest to system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, którego celem jest poprawa poziomu bezpieczeństwa pracowników i ograniczenie ryzyka wypadków w miejscu pracy oraz rozwój chorób (przede wszystkim zawodowych). Czytaj cały artykuł
Czy kot widzi wszystkie kolory? Mówi się, że koty świetnie widzą w ciemności, ale krążą też opinie, że nie widzą wszystkich kolorów lub nawet, że widzą tylko czarny i biały. Czy to prawda? Jeśli interesuje Cię tego typu wiedza, na portalu Maxandmrau.pl dowiesz się więcej na temat królestwa zwierząt oraz opieki nad zwierzętami domowymi. Czytaj cały artykuł

Najlepsze sposoby na pachnące pranie

praniePachnące pranie to marzenie każdej gospodyni domowej. Zawsze chcemy, aby nasze ubrania były świeże, czyste i przyjemne w dotyku. Często jednak nie zależy to tylko od naszego płynu do prania. Bardzo dużym problemem może być sama pralka, która często pozostawia nieprzyjemny zapach na ubraniach. Jednak mamy na to sposób!

Orzechy piorące

To jeden z najlepszych i niezwykle ekologicznych sposobów. Orzechy piorące to produkty naturalne, które działają jak proszek do prania lub kapsułki. Wrzuca się je bezpośrednio do bębna pralki, a one, dzięki temu, że mają bezpośredni kontakt z ubraniem, nadają mu wyjątkowej miękkości. W efekcie pranie jest czyste, pralka nie zużywa szkodliwych dla środowiska detergentów, a jeżeli zdecydujemy się na dodanie kilku kropel olejku eterycznego – przepięknie pachnie.

Czyszczenie pralki

Choć brzmi to dość nietypowo, to właśnie to jest najczęstszą przyczyną brzydkiego zapachu naszych ubrań po praniu. Dlatego warto zastanowić się nad doborem odpowiednich detergentów, który pomogą wywabić brzydki zapach z pralki i wyczyszczą ją. Najczęściej jest to bowiem problem brudu, który osiada na ściankach i w różnych przestrzeniach pralki i wpływa na czystość wody. Często po przeczyszczeniu pralki, ubrania wracają do swojego pięknego zapachu.

Odpowiednie suszenie

To również może stanowić spory problem, zwłaszcza w okresie jesiennym. Wówczas za oknem często pada deszcz, a poziom wilgoci nie pozwala ubraniom wyschnąć w szybkim czasie. W ten sposób wilgoć zaczyna przechodzić ubranie, a to, mimo, że już wyschnięte, uzyskuje ciężki, mało przyjemny zapach. Aby tego uniknąć warto by było przygotować pomieszczenie do suszenia oraz starć się wykonywać pranie wówczas, gdy za oknem wilgoć jest stosunkowo mała. Warto także zaopatrzyć się w dobrą suszarkę ogrodową, m.in. firmy Leifheit.

Warto znać kilka domowych sposobów, aby uporać się z brzydkim zapachem ubrań, by zapewnić sobie świeże czyste pranie.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.