sobota, lipiec 20, 2019
image image image image
Zalety technologii HIFU HIFU, czyli zogniskowane ultradźwięki o dużym natężeniu (z ang. High Intensity Focused Ultrasound), to nowoczesna technologia wykorzystywana przede wszystkim w medycynie estetycznej. Umożliwia ona bezinwazyjne, precyzyjne i wysoce skuteczne oddziaływanie na głębokie warstwy skóry. Na czym dokładniej polega HIFU? Jak wyglądają zabiegi z użyciem tej technologii? Jakie są jej zalety? Poznaj zalety HIFU! Czytaj cały artykuł
Filtry o dużej wydajności. Kiedy są przydatne? Jakość wody to kwestia istotna nie tylko z punktu widzenia naszego zdrowia, ale również komfortu i ergonomiczności wykonywania codziennych czynności, takich jak higiena osobista, pranie, zmywanie naczyń etc. Rosnąca świadomość w tej kwestii powoduje, że coraz powszechniejsze staje się wykorzystanie filtrów, montowanych przed ujściem wody. Niektóre z nich odznaczają się wyższą niż standardowo wydajnością – gdzie są stosowane? Czytaj cały artykuł
Gadżety reklamowe - mały i tani nośnik reklamowy. W dzisiejszych czasach wielu przedsiębiorców skupiło niemalże całą swoją uwagę na wykorzystywaniu reklamowych możliwości, jakie oferuje Internet oraz różnorakie kanały komunikacji elektronicznej. Na dalszy plan schodzą natomiast rozwiązania o nieco bardziej tradycyjnym charakterze – zupełnie niesłusznie. Nie można bowiem zapominać, jak dużą rolę w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, promowaniu danej marki i budowaniu określonych relacji z otoczeniem odgrywają gadżety reklamowe. Czytaj cały artykuł
Najmodniejsze tenisówki na lato Buty na okres wiosenno-letni powinny być przede wszystkim wygodne i w miarę możliwości przewiewne. Niestety nie w każdej sytuacji możemy ubrać sandały lub klapki, czasem konieczne są buty zamknięte, a tu najlepszym rozwiązaniem będą tenisówki. Czytaj cały artykuł

Najlepsze sposoby na pachnące pranie

praniePachnące pranie to marzenie każdej gospodyni domowej. Zawsze chcemy, aby nasze ubrania były świeże, czyste i przyjemne w dotyku. Często jednak nie zależy to tylko od naszego płynu do prania. Bardzo dużym problemem może być sama pralka, która często pozostawia nieprzyjemny zapach na ubraniach. Jednak mamy na to sposób!

Orzechy piorące

To jeden z najlepszych i niezwykle ekologicznych sposobów. Orzechy piorące to produkty naturalne, które działają jak proszek do prania lub kapsułki. Wrzuca się je bezpośrednio do bębna pralki, a one, dzięki temu, że mają bezpośredni kontakt z ubraniem, nadają mu wyjątkowej miękkości. W efekcie pranie jest czyste, pralka nie zużywa szkodliwych dla środowiska detergentów, a jeżeli zdecydujemy się na dodanie kilku kropel olejku eterycznego – przepięknie pachnie.

Czyszczenie pralki

Choć brzmi to dość nietypowo, to właśnie to jest najczęstszą przyczyną brzydkiego zapachu naszych ubrań po praniu. Dlatego warto zastanowić się nad doborem odpowiednich detergentów, który pomogą wywabić brzydki zapach z pralki i wyczyszczą ją. Najczęściej jest to bowiem problem brudu, który osiada na ściankach i w różnych przestrzeniach pralki i wpływa na czystość wody. Często po przeczyszczeniu pralki, ubrania wracają do swojego pięknego zapachu.

Odpowiednie suszenie

To również może stanowić spory problem, zwłaszcza w okresie jesiennym. Wówczas za oknem często pada deszcz, a poziom wilgoci nie pozwala ubraniom wyschnąć w szybkim czasie. W ten sposób wilgoć zaczyna przechodzić ubranie, a to, mimo, że już wyschnięte, uzyskuje ciężki, mało przyjemny zapach. Aby tego uniknąć warto by było przygotować pomieszczenie do suszenia oraz starć się wykonywać pranie wówczas, gdy za oknem wilgoć jest stosunkowo mała. Warto także zaopatrzyć się w dobrą suszarkę ogrodową, m.in. firmy Leifheit.

Warto znać kilka domowych sposobów, aby uporać się z brzydkim zapachem ubrań, by zapewnić sobie świeże czyste pranie.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.