sobota, lipiec 20, 2019
image image image image
Zalety technologii HIFU HIFU, czyli zogniskowane ultradźwięki o dużym natężeniu (z ang. High Intensity Focused Ultrasound), to nowoczesna technologia wykorzystywana przede wszystkim w medycynie estetycznej. Umożliwia ona bezinwazyjne, precyzyjne i wysoce skuteczne oddziaływanie na głębokie warstwy skóry. Na czym dokładniej polega HIFU? Jak wyglądają zabiegi z użyciem tej technologii? Jakie są jej zalety? Poznaj zalety HIFU! Czytaj cały artykuł
Filtry o dużej wydajności. Kiedy są przydatne? Jakość wody to kwestia istotna nie tylko z punktu widzenia naszego zdrowia, ale również komfortu i ergonomiczności wykonywania codziennych czynności, takich jak higiena osobista, pranie, zmywanie naczyń etc. Rosnąca świadomość w tej kwestii powoduje, że coraz powszechniejsze staje się wykorzystanie filtrów, montowanych przed ujściem wody. Niektóre z nich odznaczają się wyższą niż standardowo wydajnością – gdzie są stosowane? Czytaj cały artykuł
Gadżety reklamowe - mały i tani nośnik reklamowy. W dzisiejszych czasach wielu przedsiębiorców skupiło niemalże całą swoją uwagę na wykorzystywaniu reklamowych możliwości, jakie oferuje Internet oraz różnorakie kanały komunikacji elektronicznej. Na dalszy plan schodzą natomiast rozwiązania o nieco bardziej tradycyjnym charakterze – zupełnie niesłusznie. Nie można bowiem zapominać, jak dużą rolę w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, promowaniu danej marki i budowaniu określonych relacji z otoczeniem odgrywają gadżety reklamowe. Czytaj cały artykuł
Najmodniejsze tenisówki na lato Buty na okres wiosenno-letni powinny być przede wszystkim wygodne i w miarę możliwości przewiewne. Niestety nie w każdej sytuacji możemy ubrać sandały lub klapki, czasem konieczne są buty zamknięte, a tu najlepszym rozwiązaniem będą tenisówki. Czytaj cały artykuł

Moda kibica

koszulka z orlemMecz to ważna impreza sportowa przyciągająca na stadiony niezliczoną ilość zagorzałych kibiców. Ci najbardziej zaangażowani kibicują do końca niezależnie od wyników meczu. Aby okazać kibicującej drużynie wsparcie w tych niezwykle ważnych momentach, każdy kibic powinien być odpowiednio ubrany.

Kibicowanie jest wielką sztuką, dlatego każdy kibic przed pójściem na stadion powinien pomyśleć o odpowiednim ubiorze. Podstawowym gadżetem, w które powinien być wyposażony kibic jest koszulka z orłem. Dla miłośników piłki nożnej idealną opcją będzie z pewnością zakup koszulki w barwach narodowych z nadrukowanym godłem.

Ciekawą opcją jest koszulka z nazwiskiem i numerem ulubionego zawodnika. Gdy na dworze jest zimno, wtedy warto założyć ciepłą kurtę i bluzę i dłuższe spodnie, najlepiej dresy. Jeśli kibic chce wyglądać bardziej elegancko może założyć białą, lnianą marynarkę, koszulę w sportowy wzór biało-czerwonej kratki oraz bawełniane czerwone spodnie męskie. Jeżeli pogoda w dniu rozgrywek sportowych jest sprzyjająca, wówczas każda osoba kibicująca, zarówno kobieta jak i mężczyzna powinni wybrać strój w postaci krótkich spodenek, t-shirtu i wygodnych sandałów. Niezwykle ważne jest również okrycie głowy. Jeśli kibic chce się wyróżniać z tłumu powinien założyć okazałą czapkę w barwach narodowych. Obecnie na rynku mamy dostępne niezwykle imponujące kowbojskie kapelusze, czapki z daszkiem, cylindry, kaszkiety lub berety o barwach polskiej drużyny. Do kibicowania można też podejść z dużą dawką humoru i ubrać śmieszną czapkę stańczyka, wikinga lub w kształcie piłki. Każdy kibic będzie prezentował się niezwykle interesująco jeśli spod czapki będzie wystawać peruka. Może to być afro lub długie, kręcone włosy.

Istotnym dopełnieniem całego ubioru jest szalik, oczywiście w barwach biało – czerwonych. Musi on być koniecznie dwustronny i posiadać długie frędzle. W ofercie wielu sklepów kibica można nabyć szaliki z hasłami, które są wykrzykiwane przez publiczność podczas meczu. Interesującymi gadżetami są też kredki do malowania twarzy, trąbki z których wydobywa się dźwięk adekwatny do okoliczności oraz bransoletki w kolorach polskiej drużyny. Dopełnieniem profesjonalnego stroju kibica jest chorągiewka w biało czerwonych w barwach. Małe czy duże flagi trzymane w rękach tysięcy kibiców na zapełnionym stadionie robią niesamowite wrażenie. Bardzo popularne są banery z napisem „Polska” lub hasłem dodającym otuchy piłkarzom reprezentującym nasze państwo.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.