wtorek, lipiec 16, 2019
image image image image
Zalety technologii HIFU HIFU, czyli zogniskowane ultradźwięki o dużym natężeniu (z ang. High Intensity Focused Ultrasound), to nowoczesna technologia wykorzystywana przede wszystkim w medycynie estetycznej. Umożliwia ona bezinwazyjne, precyzyjne i wysoce skuteczne oddziaływanie na głębokie warstwy skóry. Na czym dokładniej polega HIFU? Jak wyglądają zabiegi z użyciem tej technologii? Jakie są jej zalety? Poznaj zalety HIFU! Czytaj cały artykuł
Filtry o dużej wydajności. Kiedy są przydatne? Jakość wody to kwestia istotna nie tylko z punktu widzenia naszego zdrowia, ale również komfortu i ergonomiczności wykonywania codziennych czynności, takich jak higiena osobista, pranie, zmywanie naczyń etc. Rosnąca świadomość w tej kwestii powoduje, że coraz powszechniejsze staje się wykorzystanie filtrów, montowanych przed ujściem wody. Niektóre z nich odznaczają się wyższą niż standardowo wydajnością – gdzie są stosowane? Czytaj cały artykuł
Gadżety reklamowe - mały i tani nośnik reklamowy. W dzisiejszych czasach wielu przedsiębiorców skupiło niemalże całą swoją uwagę na wykorzystywaniu reklamowych możliwości, jakie oferuje Internet oraz różnorakie kanały komunikacji elektronicznej. Na dalszy plan schodzą natomiast rozwiązania o nieco bardziej tradycyjnym charakterze – zupełnie niesłusznie. Nie można bowiem zapominać, jak dużą rolę w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, promowaniu danej marki i budowaniu określonych relacji z otoczeniem odgrywają gadżety reklamowe. Czytaj cały artykuł
Najmodniejsze tenisówki na lato Buty na okres wiosenno-letni powinny być przede wszystkim wygodne i w miarę możliwości przewiewne. Niestety nie w każdej sytuacji możemy ubrać sandały lub klapki, czasem konieczne są buty zamknięte, a tu najlepszym rozwiązaniem będą tenisówki. Czytaj cały artykuł

Piękne usta zaledwie w 30 minut!

piekne ustaPiękne i ponętne usta są atrybutem każdej kobiety. Czasem kształt ust jest zniekształcony, usta są zbyt wąskie, co zupełnie nie pasuje do kształtu twarzy.

Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn, dlatego zabiegi wypełniania ust kwasem hialuronowym nie są dedykowane wyłącznie dla kobiet, a korzystając z usług specjalistów można uzyskać pożądany rezultat, bez karykaturalnego efektu. Wszelkie nieudane zabiegi powiększania ust są wynikiem wykonywania ich przez niewykwalifikowane osoby.

Piękne usta i bezpieczne powiększenie

Dbałość o wykonanie zabiegu według życzenia klienta powinna być zawsze priorytetem. Dobry specjalista potrafi jednak doradzić w kwestii ilości wypełnienia, aby efekt był jak najbardziej naturalny. Odpowiednia ilość nakłuć wykonanych przez specjalistę pozwoli wydobyć ładniejszy kontur ust, podnieść opadające kąciki, czy też dokonać korekty symetrii wargi górnej i dolnej. Warto wiedzieć, że zabieg jest w pełni bezpieczny, a preparaty z kwasem hialuronowym, wykorzystywane w trakcie zabiegu są najwyższej jakości. Sam zabieg opiera się na iniekcji kwasu hialuronowego pod skórę, gdzie łączy się on z cząsteczkami wody, co powoduje natychmiastowy efekt powiększenia, który może się utrzymywać się od 6 do nawet 12 miesięcy, w zależności od indywidualnych uwarunkowań.

Aby zabieg był wykonany profesjonalnie należy udać się do sprawdzonego specjalisty, warto skorzystać z oferty Dermedica, a także poznać bliżej dostępne zabiegi na: www.Dermedicus.eu.

Jak przygotować się do zabiegu powiększania i poprawy konturu ust?

Trzeba wiedzieć, że zabieg w ogóle nie boli. Można otrzymać znieczulenie stomatologiczne lub w formie kremu. Na tydzień przed nim nie można przyjmować leków przeciwzapalnych. Nie należy się przerażać lekkim obrzmieniem, czy zasinieniem po zabiegu, gdyż jest to efekt, który zawsze występuje. Jednak wszelkie zaczerwienienia i nadmierne obrzmienia nie będą widoczne już po kilku dniach, a efektem będzie można cieszyć się bardzo długo. Co ważne efekt powiększenia widoczny jest od razu po zabiegu, zatem nie trzeba na niego czekać. Należy przygotować się na kilka spokojniejszych dni po jego wykonaniu i zrezygnować z ekspozycji na słońce, a także solarium. Piękne usta zaledwie w 30 minut - to naprawdę możliwe i warto skorzystać z tej oferty.

 

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.