wtorek, lipiec 16, 2019
image image image image
Zalety technologii HIFU HIFU, czyli zogniskowane ultradźwięki o dużym natężeniu (z ang. High Intensity Focused Ultrasound), to nowoczesna technologia wykorzystywana przede wszystkim w medycynie estetycznej. Umożliwia ona bezinwazyjne, precyzyjne i wysoce skuteczne oddziaływanie na głębokie warstwy skóry. Na czym dokładniej polega HIFU? Jak wyglądają zabiegi z użyciem tej technologii? Jakie są jej zalety? Poznaj zalety HIFU! Czytaj cały artykuł
Filtry o dużej wydajności. Kiedy są przydatne? Jakość wody to kwestia istotna nie tylko z punktu widzenia naszego zdrowia, ale również komfortu i ergonomiczności wykonywania codziennych czynności, takich jak higiena osobista, pranie, zmywanie naczyń etc. Rosnąca świadomość w tej kwestii powoduje, że coraz powszechniejsze staje się wykorzystanie filtrów, montowanych przed ujściem wody. Niektóre z nich odznaczają się wyższą niż standardowo wydajnością – gdzie są stosowane? Czytaj cały artykuł
Gadżety reklamowe - mały i tani nośnik reklamowy. W dzisiejszych czasach wielu przedsiębiorców skupiło niemalże całą swoją uwagę na wykorzystywaniu reklamowych możliwości, jakie oferuje Internet oraz różnorakie kanały komunikacji elektronicznej. Na dalszy plan schodzą natomiast rozwiązania o nieco bardziej tradycyjnym charakterze – zupełnie niesłusznie. Nie można bowiem zapominać, jak dużą rolę w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, promowaniu danej marki i budowaniu określonych relacji z otoczeniem odgrywają gadżety reklamowe. Czytaj cały artykuł
Najmodniejsze tenisówki na lato Buty na okres wiosenno-letni powinny być przede wszystkim wygodne i w miarę możliwości przewiewne. Niestety nie w każdej sytuacji możemy ubrać sandały lub klapki, czasem konieczne są buty zamknięte, a tu najlepszym rozwiązaniem będą tenisówki. Czytaj cały artykuł

Jak wspomóc trening siłowy? Odżywki dla profesjonalistów

trening silowy odzywkiChcąc rozwinąć swoją siłę, zbudować większą masę mięśniową oraz poprawić ogólną sprawność i wygląd, warto jest podążać śladami osób, które osiągnęły już sukces. Profesjonalni bodybuilderzy, kulturyści, a także zwykli sportowcy, poszukujący sposoby na poprawę osiągów, stawiają na Trec Nutrition i podobnych producentów, dostarczających preparatów i odżywek z najwyższej półki. Wybór odpowiednich produktów jest kluczowy, aby zapewnić sobie wydajny i efektywny trening, nie narażając się jednocześnie na uszczerbek na zdrowiu. Nieodpowiedzialne stosowanie odżywek może przynieść rezultaty odwrotne od zamierzonych, dlatego kwestii tej nie można bagatelizować.

Preparaty białkowe Trec Nutrition – jak wybrać dobry produkt?

Dobra marka to najlepszy wyznacznik faktycznej jakości – inwestowanie w półśrodki mija się z celem, nawet jeśli perspektywa zaoszczędzenia pewnej sumy pieniędzy może wydawać się kusząca. Skąd w takim razie można wiedzieć, że dany produkt spełni nasze oczekiwania? Przede wszystkim powinno się zapoznać z jego specyfikacją – jak wiadomo, różnego typu odżywki to bardzo wyspecjalizowane produkty, kierowane do konkretnych konsumentów o konkretnych potrzebach. Jeden z czołowych producentów – Trec Nutrition, słynie z wyjątkowo szerokiej oferty, która pokrywa wszystkie, niezbędne dla kulturysty preparaty białkowe, odżywki i wspomagacze.

Odżywki Trec Nutrition a trening siłowy – o czym warto wiedzieć?

Ogólnie rzecz biorąc, na wydajny trening składa się kilka kwestii. Można wymienić tutaj aspekty takie jak:

  • Cykliczne zmiany ćwiczeń – Ten sam, rutynowy zestaw aktywności może sprawić, że niektóre partie mięśni nie będą dostatecznie angażowane, inne natomiast przeciążone. Z uwagi na swoje zdrowie oraz poprawną sylwetkę, powinno się prowadzić trening ogólnorozwojowy.
  • Dopasowanie diety – Nie zbudujemy mięśni bez odpowiedniego odżywiania, dlatego powinno się jeść dostatecznie dużo i zdrowo. W celu dostarczenia sobie wystarczających ilości białek i tłuszczów, zaleca się białe mięso, orzechy oraz rośliny strączkowe.
  • Wybór odżywek – W kwestii dodatkowych preparatów uzupełniających, najrozsądniej jest stawiać na produkty z górnej półki, gdyż na ogół są wykonane z naturalnych, wysokiej jakości składników. Jedną z najbardziej zaufanych marek jest tutaj Trec Nutrition, polecany nawet przez zawodowców.

Włączenie odżywek w swoją rutynę treningową wymaga pewnych zmian w trybie życia. Preparaty tego typu to potężna dawka określonych substancji, przede wszystkim białek oraz węglowodanów, które używane nieodpowiedzialnie, mogą rozregulować nasz metabolizm. To raczej oczywiste, że odżywki muszą towarzyszyć ścisłemu i regularnemu planowi treningowemu – najlepszym pomysłem jest skonsultowanie go z trenerem osobistym bądź innym specjalistom, który doradzi nam jaki zestaw ćwiczeń okaże się najbardziej efektywny.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.