czwartek, luty 20, 2020
image image image image
Fajerwerki idealne na Sylwestra Planowanie sylwestra tygodniami, huczna zabawa, szampan i oczywiście fajerwerki... wszystko to składa się na wyjątkową imprezę, która pozostanie na długo w pamięci świętujących. Tradycja obchodzenia Nowego Roku jest znana wszystkim od wieków. Jej głównym punktem jest pokaz sztucznych ogni, odbywający się o godzinie 24:00. To wtedy żegnany jest Stary Rok i witany Nowy. Dziesiątki wystrzelonych petard rozjaśnia niebo. Jakie będą idealne? Czytaj cały artykuł
Akcesoria do drukarek warte zakupu Drukarki atramentowe i laserowe składają się z szeregu podzespołów. Mogą one ulegać zużyciu w wyniku codziennej eksploatacji urządzeń. Na szczęście większość z nich można zregenerować lub wymienić na nowe. Często alternatywą dla oryginalnych części są zamienniki. Dzięki temu tusze czy tonery można nabyć znacznie taniej. Zobacz, gdzie i co warto kupić. Czytaj cały artykuł
Kiedy opłaca się wynajem biura? Decydując się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej, musimy mieć - poza dobry pomysłem, stosownym budżetem i samozaparciem – również odpowiedni lokal. Taką powierzchnię biurową możemy kupić lub wynająć. Ta druga opcja jest ostatnio znacznie popularniejsza. Na co zatem zwrócić uwagę, wynajmując odpowiednie biuro i kiedy nam się to opłaca? Czytaj cały artykuł
Zalety bloków mieszkalnych z windą Winda to w dzisiejszych czasach jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego bloku mieszkalnego. Jej obecność ułatwia mieszkańcom przemieszczanie się. Zgodnie z obowiązującymi przepisami musi być ona zamontowana w obiektach o wysokości powyżej czterech pięter. Na jakie korzyści mogą liczyć lokatorzy po jej zamontowaniu? Czy w mniejszych budynkach również powinna się znaleźć? Czytaj cały artykuł

Ubezpieczenie podróżne - wygoda i bezpieczeństwo

ub podroznePodróże potrafią dostarczyć mnóstwo emocji. Te pozytywne związane są ze zwiedzaniem pięknych, niepowtarzalnych miejsc, spotykaniem na swojej drodze niezwykłych ludzi. Czasem niestety pojawiają się negatywne emocje. Dostarcza ich choroba, która przytrafiła się podczas wyjazdu lub co gorsza nieszczęśliwy wypadek.

Bez względu na to, gdzie wybieramy się w podróż, czy będzie to odległy egzotyczny kraj, czy Polskie morze lub góry, wszędzie warto zadbać o bezpieczeństwo. Jak to zrobić? Wystarczy wykupić ubezpieczenie podróżne.

Nawet jeśli dba się o każdy szczegół wycieczki, nie da się przewidzieć zdarzeń losowych, wypadków, nagłych chorób czy kradzieży. Można się zaszczepić przeciwko egzotycznym chorobom, wykupić hotel w bezpiecznym rejonie świata, lecz nie ma się wpływu na wszystko.

Dlatego właśnie ubezpieczenia podróżne powinno być elementem podstawowego wyposażenia każdego turysty. Posiadanie takiej polisy pozwoli podróżować ze spokojną głową i świadomością, że jesteśmy właściwie przygotowani na każdą ewentualność.
Należy przy tym pamiętać, że często polecana jako absolutnie wystarczająca Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), do której ma prawo każdy ubezpieczony polak nie gwarantuje pełnej ochrony. Pomijając już nawet kwestie usług medycznych, których pokrycie zależy od wewnętrznych regulacji konkretnych krajów i ich systemów służby zdrowia to posiadając jedynie EKUZ nie możemy liczyć na pokrycie kosztów dodatkowych związanych z wypadkami i leczeniem, jak np. koszty transportu sanitarnego, za który rachunki potrafią być bardzo wysokie. Dlatego tak ważne jest ubezpieczenie podróżne, które zadziała również tam, gdzie nie pomoże EKUZ. Wykupienie takiej polisy nie wiąże się z wysokimi kosztami. Cena ubezpieczenia uzależniona jest od rejonu świata do którego się wybieramy, jak również od wysokości ubezpieczenia i wybranego zakresu ochrony- podstawowego lub rozszerzonego. W zależności od wybranego wariantu koszt skutecznej polisy może wynosić kilka złotych dziennie.

Dodatkowo, wykupując ubezpieczenia podróżne możemy zabezpieczyć się również od innych zdarzeń, które potrafią być bardzo kosztowne. Oprócz podstawowych kosztów leczenia ubezpieczenie podróżne zawiera szereg opcji dodatkowych takich jak:

  • OC (odpowiedzialność cywilna) w życiu prywatnym i podczas uprawiania sportu,
  • ubezpieczenie bagażu i sprzętu sportowego,
  • koszty ratownictwa, poszukiwania i transportu medycznego do kraju;
  • NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków);

I co ważne, wcale nie trzeba wychodzić z domu aby wykupić taką polisę. Można kupić ubezpieczenie podróżne online na stronie nrnf.pl. To firma z dużym doświadczeniem specjalizująca się w tego typu ubezpieczeniach. Zawarcie umowy online jest w pełni bezpiecznie i pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.