środa, listopad 14, 2018
image image image image
Najlepsze sposoby na pachnące pranie Pachnące pranie to marzenie każdej gospodyni domowej. Zawsze chcemy, aby nasze ubrania były świeże, czyste i przyjemne w dotyku. Często jednak nie zależy to tylko od naszego płynu do prania. Bardzo dużym problemem może być sama pralka, która często pozostawia nieprzyjemny zapach na ubraniach. Jednak mamy na to sposób! Czytaj cały artykuł
Projektowanie systemu dedykowanego Współczesna sytuacja rynkowa wymusza na przedsiębiorstwach idealne dostosowanie do oczekiwań odbiorców. Jeśli chce się zrealizować wszystkie ich potrzeby, do prowadzenia transakcji potrzebny okaże się system dedykowany. Jego zamówienie przynosi profity również wspomnianemu przedsiębiorstwu, gdyż buduje ono siłę konkurencyjną. Dzięki systemowi dedykowanemu można dostarczać klientom usługi i rozwiązania, których nie mają u siebie inni. Można również realizować sprzedaże szybciej, łatwiej i z mniejszym ryzykiem błędów. Czytaj cały artykuł
Nowa norma w zakresie BHP Znany od wielu lat system OHSAS 18001 jest obecnie zastąpiony przez nową normę ISO 45001.  Jest to system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, którego celem jest poprawa poziomu bezpieczeństwa pracowników i ograniczenie ryzyka wypadków w miejscu pracy oraz rozwój chorób (przede wszystkim zawodowych). Czytaj cały artykuł
Czy kot widzi wszystkie kolory? Mówi się, że koty świetnie widzą w ciemności, ale krążą też opinie, że nie widzą wszystkich kolorów lub nawet, że widzą tylko czarny i biały. Czy to prawda? Jeśli interesuje Cię tego typu wiedza, na portalu Maxandmrau.pl dowiesz się więcej na temat królestwa zwierząt oraz opieki nad zwierzętami domowymi. Czytaj cały artykuł

Ubezpieczenie podróżne - wygoda i bezpieczeństwo

ub podroznePodróże potrafią dostarczyć mnóstwo emocji. Te pozytywne związane są ze zwiedzaniem pięknych, niepowtarzalnych miejsc, spotykaniem na swojej drodze niezwykłych ludzi. Czasem niestety pojawiają się negatywne emocje. Dostarcza ich choroba, która przytrafiła się podczas wyjazdu lub co gorsza nieszczęśliwy wypadek.

Bez względu na to, gdzie wybieramy się w podróż, czy będzie to odległy egzotyczny kraj, czy Polskie morze lub góry, wszędzie warto zadbać o bezpieczeństwo. Jak to zrobić? Wystarczy wykupić ubezpieczenie podróżne.

Nawet jeśli dba się o każdy szczegół wycieczki, nie da się przewidzieć zdarzeń losowych, wypadków, nagłych chorób czy kradzieży. Można się zaszczepić przeciwko egzotycznym chorobom, wykupić hotel w bezpiecznym rejonie świata, lecz nie ma się wpływu na wszystko.

Dlatego właśnie ubezpieczenia podróżne powinno być elementem podstawowego wyposażenia każdego turysty. Posiadanie takiej polisy pozwoli podróżować ze spokojną głową i świadomością, że jesteśmy właściwie przygotowani na każdą ewentualność.
Należy przy tym pamiętać, że często polecana jako absolutnie wystarczająca Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), do której ma prawo każdy ubezpieczony polak nie gwarantuje pełnej ochrony. Pomijając już nawet kwestie usług medycznych, których pokrycie zależy od wewnętrznych regulacji konkretnych krajów i ich systemów służby zdrowia to posiadając jedynie EKUZ nie możemy liczyć na pokrycie kosztów dodatkowych związanych z wypadkami i leczeniem, jak np. koszty transportu sanitarnego, za który rachunki potrafią być bardzo wysokie. Dlatego tak ważne jest ubezpieczenie podróżne, które zadziała również tam, gdzie nie pomoże EKUZ. Wykupienie takiej polisy nie wiąże się z wysokimi kosztami. Cena ubezpieczenia uzależniona jest od rejonu świata do którego się wybieramy, jak również od wysokości ubezpieczenia i wybranego zakresu ochrony- podstawowego lub rozszerzonego. W zależności od wybranego wariantu koszt skutecznej polisy może wynosić kilka złotych dziennie.

Dodatkowo, wykupując ubezpieczenia podróżne możemy zabezpieczyć się również od innych zdarzeń, które potrafią być bardzo kosztowne. Oprócz podstawowych kosztów leczenia ubezpieczenie podróżne zawiera szereg opcji dodatkowych takich jak:

  • OC (odpowiedzialność cywilna) w życiu prywatnym i podczas uprawiania sportu,
  • ubezpieczenie bagażu i sprzętu sportowego,
  • koszty ratownictwa, poszukiwania i transportu medycznego do kraju;
  • NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków);

I co ważne, wcale nie trzeba wychodzić z domu aby wykupić taką polisę. Można kupić ubezpieczenie podróżne online na stronie nrnf.pl. To firma z dużym doświadczeniem specjalizująca się w tego typu ubezpieczeniach. Zawarcie umowy online jest w pełni bezpiecznie i pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.