wtorek, lipiec 16, 2019
image image image image
Zalety technologii HIFU HIFU, czyli zogniskowane ultradźwięki o dużym natężeniu (z ang. High Intensity Focused Ultrasound), to nowoczesna technologia wykorzystywana przede wszystkim w medycynie estetycznej. Umożliwia ona bezinwazyjne, precyzyjne i wysoce skuteczne oddziaływanie na głębokie warstwy skóry. Na czym dokładniej polega HIFU? Jak wyglądają zabiegi z użyciem tej technologii? Jakie są jej zalety? Poznaj zalety HIFU! Czytaj cały artykuł
Filtry o dużej wydajności. Kiedy są przydatne? Jakość wody to kwestia istotna nie tylko z punktu widzenia naszego zdrowia, ale również komfortu i ergonomiczności wykonywania codziennych czynności, takich jak higiena osobista, pranie, zmywanie naczyń etc. Rosnąca świadomość w tej kwestii powoduje, że coraz powszechniejsze staje się wykorzystanie filtrów, montowanych przed ujściem wody. Niektóre z nich odznaczają się wyższą niż standardowo wydajnością – gdzie są stosowane? Czytaj cały artykuł
Gadżety reklamowe - mały i tani nośnik reklamowy. W dzisiejszych czasach wielu przedsiębiorców skupiło niemalże całą swoją uwagę na wykorzystywaniu reklamowych możliwości, jakie oferuje Internet oraz różnorakie kanały komunikacji elektronicznej. Na dalszy plan schodzą natomiast rozwiązania o nieco bardziej tradycyjnym charakterze – zupełnie niesłusznie. Nie można bowiem zapominać, jak dużą rolę w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, promowaniu danej marki i budowaniu określonych relacji z otoczeniem odgrywają gadżety reklamowe. Czytaj cały artykuł
Najmodniejsze tenisówki na lato Buty na okres wiosenno-letni powinny być przede wszystkim wygodne i w miarę możliwości przewiewne. Niestety nie w każdej sytuacji możemy ubrać sandały lub klapki, czasem konieczne są buty zamknięte, a tu najlepszym rozwiązaniem będą tenisówki. Czytaj cały artykuł

Ubezpieczenie podróżne - wygoda i bezpieczeństwo

ub podroznePodróże potrafią dostarczyć mnóstwo emocji. Te pozytywne związane są ze zwiedzaniem pięknych, niepowtarzalnych miejsc, spotykaniem na swojej drodze niezwykłych ludzi. Czasem niestety pojawiają się negatywne emocje. Dostarcza ich choroba, która przytrafiła się podczas wyjazdu lub co gorsza nieszczęśliwy wypadek.

Bez względu na to, gdzie wybieramy się w podróż, czy będzie to odległy egzotyczny kraj, czy Polskie morze lub góry, wszędzie warto zadbać o bezpieczeństwo. Jak to zrobić? Wystarczy wykupić ubezpieczenie podróżne.

Nawet jeśli dba się o każdy szczegół wycieczki, nie da się przewidzieć zdarzeń losowych, wypadków, nagłych chorób czy kradzieży. Można się zaszczepić przeciwko egzotycznym chorobom, wykupić hotel w bezpiecznym rejonie świata, lecz nie ma się wpływu na wszystko.

Dlatego właśnie ubezpieczenia podróżne powinno być elementem podstawowego wyposażenia każdego turysty. Posiadanie takiej polisy pozwoli podróżować ze spokojną głową i świadomością, że jesteśmy właściwie przygotowani na każdą ewentualność.
Należy przy tym pamiętać, że często polecana jako absolutnie wystarczająca Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), do której ma prawo każdy ubezpieczony polak nie gwarantuje pełnej ochrony. Pomijając już nawet kwestie usług medycznych, których pokrycie zależy od wewnętrznych regulacji konkretnych krajów i ich systemów służby zdrowia to posiadając jedynie EKUZ nie możemy liczyć na pokrycie kosztów dodatkowych związanych z wypadkami i leczeniem, jak np. koszty transportu sanitarnego, za który rachunki potrafią być bardzo wysokie. Dlatego tak ważne jest ubezpieczenie podróżne, które zadziała również tam, gdzie nie pomoże EKUZ. Wykupienie takiej polisy nie wiąże się z wysokimi kosztami. Cena ubezpieczenia uzależniona jest od rejonu świata do którego się wybieramy, jak również od wysokości ubezpieczenia i wybranego zakresu ochrony- podstawowego lub rozszerzonego. W zależności od wybranego wariantu koszt skutecznej polisy może wynosić kilka złotych dziennie.

Dodatkowo, wykupując ubezpieczenia podróżne możemy zabezpieczyć się również od innych zdarzeń, które potrafią być bardzo kosztowne. Oprócz podstawowych kosztów leczenia ubezpieczenie podróżne zawiera szereg opcji dodatkowych takich jak:

  • OC (odpowiedzialność cywilna) w życiu prywatnym i podczas uprawiania sportu,
  • ubezpieczenie bagażu i sprzętu sportowego,
  • koszty ratownictwa, poszukiwania i transportu medycznego do kraju;
  • NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków);

I co ważne, wcale nie trzeba wychodzić z domu aby wykupić taką polisę. Można kupić ubezpieczenie podróżne online na stronie nrnf.pl. To firma z dużym doświadczeniem specjalizująca się w tego typu ubezpieczeniach. Zawarcie umowy online jest w pełni bezpiecznie i pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.