wtorek, lipiec 16, 2019
image image image image
Zalety technologii HIFU HIFU, czyli zogniskowane ultradźwięki o dużym natężeniu (z ang. High Intensity Focused Ultrasound), to nowoczesna technologia wykorzystywana przede wszystkim w medycynie estetycznej. Umożliwia ona bezinwazyjne, precyzyjne i wysoce skuteczne oddziaływanie na głębokie warstwy skóry. Na czym dokładniej polega HIFU? Jak wyglądają zabiegi z użyciem tej technologii? Jakie są jej zalety? Poznaj zalety HIFU! Czytaj cały artykuł
Filtry o dużej wydajności. Kiedy są przydatne? Jakość wody to kwestia istotna nie tylko z punktu widzenia naszego zdrowia, ale również komfortu i ergonomiczności wykonywania codziennych czynności, takich jak higiena osobista, pranie, zmywanie naczyń etc. Rosnąca świadomość w tej kwestii powoduje, że coraz powszechniejsze staje się wykorzystanie filtrów, montowanych przed ujściem wody. Niektóre z nich odznaczają się wyższą niż standardowo wydajnością – gdzie są stosowane? Czytaj cały artykuł
Gadżety reklamowe - mały i tani nośnik reklamowy. W dzisiejszych czasach wielu przedsiębiorców skupiło niemalże całą swoją uwagę na wykorzystywaniu reklamowych możliwości, jakie oferuje Internet oraz różnorakie kanały komunikacji elektronicznej. Na dalszy plan schodzą natomiast rozwiązania o nieco bardziej tradycyjnym charakterze – zupełnie niesłusznie. Nie można bowiem zapominać, jak dużą rolę w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, promowaniu danej marki i budowaniu określonych relacji z otoczeniem odgrywają gadżety reklamowe. Czytaj cały artykuł
Najmodniejsze tenisówki na lato Buty na okres wiosenno-letni powinny być przede wszystkim wygodne i w miarę możliwości przewiewne. Niestety nie w każdej sytuacji możemy ubrać sandały lub klapki, czasem konieczne są buty zamknięte, a tu najlepszym rozwiązaniem będą tenisówki. Czytaj cały artykuł

Najlepsze aquaparki w kraju

aquaparkTropikalne wyspy, najdłuższe zjeżdżalnie, rwące rzeki, fontanny czy ściany wspinaczkowe oraz sauny jacuzzi, hydromasaże i cała strefa wellness - to poza tradycyjnymi basenami najpopularniejsze atrakcje największych wodnych parków w Polsce. Aquaparki od kilku lat powstają nie tylko w największych miastach, ale i w turystycznych miejscowościach i mniejszych miastach.

Największe parki wodne powstały w ostatnich latach w przyciągają klientów nie tylko wodnymi atrakcjami, ale i aranżacją. Jedne wzorowane są na egzotycznej wyspie, inne chwalą się najwyższymi sztucznymi falami, a inne najdłuższymi zjeżdżalniami. Standardowo wszystkie te obiekty posiadają różnego rodzaju baseny, brodziki dla najmłodszych, baseny rekreacyjne, fontanny, gejzery i zjeżdżalnie. Z całej listy Aquaparków do których warto się wybrać w szczególności zasługuje jeden - Aquapark Terma Bania. Położony jest on w Tatrach, w Białce Tatrzańskiej.

Baseny w Białce Tatrzańskiej zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągów narciarskich, jednak można z nich korzystać o każdej porze roku. Cały kompleks to prawie 1400 m² basenów wypełnionych wodą termalna wydobywaną z głębokości 2, 5 km. To jeden z największych i nowocześniejszych kompleksów nie tylko w Polsce, ale i Europie.

Na miłośników wodnych szaleństw czeka imponująca strefa zabawy. Znajdziemy tu zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne baseny, wszystkie wypełnione termalną wodą o temperaturze od 34°C do 38°C. Jedną z głównych atrakcji są całoroczne zjeżdżalnie. Poza 300 metrami rur do zjazdu goście mogą korzystać z karuzeli, armatek wodnych i kaskad. Poza zwykłymi basenami znajdziemy tu akwen ze sztuczną falą czy wodospad.

W ostatnim czasie w kompleksie przybyła nowa atrakcja – dmuchany wodny plac zabaw. Na powierzchni prawie 400 m2 znajdziemy olbrzymie dmuchane baseny, zjeżdżalnie oraz rynny i ślizgi wodne. Wodno-powietrzny plac zabaw to gwarancja doskonałej zabawy nie tylko dla najmłodszych. Aquapark Terma Bania to także strefa relaksu, tak zwana strefa cicha. Na odpoczywających tu czekają 2 ciepłe baseny (z możliwością wyjścia na zewnątrz) oraz cały kompleks urządzeń do masażu: gejzery, bicze wodne, przeciwprądy oraz jacuzzi, armatki czy leżaki. To miejsce prawdziwego relaksu z widokiem na Tarty Wysokie. W saunarium do dyspozycji gości znajdują się sauny parowe, suche, kabiny relaksacyjne z promieniowaniem UVB i UVC, świetne na jesienna chandrę.

Aquapark Terma Bania to wspaniałe miejsce na weekendowy wypad, letni urlop czy zimowe ferie.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.