wtorek, listopad 13, 2018
image image image image
Najlepsze sposoby na pachnące pranie Pachnące pranie to marzenie każdej gospodyni domowej. Zawsze chcemy, aby nasze ubrania były świeże, czyste i przyjemne w dotyku. Często jednak nie zależy to tylko od naszego płynu do prania. Bardzo dużym problemem może być sama pralka, która często pozostawia nieprzyjemny zapach na ubraniach. Jednak mamy na to sposób! Czytaj cały artykuł
Projektowanie systemu dedykowanego Współczesna sytuacja rynkowa wymusza na przedsiębiorstwach idealne dostosowanie do oczekiwań odbiorców. Jeśli chce się zrealizować wszystkie ich potrzeby, do prowadzenia transakcji potrzebny okaże się system dedykowany. Jego zamówienie przynosi profity również wspomnianemu przedsiębiorstwu, gdyż buduje ono siłę konkurencyjną. Dzięki systemowi dedykowanemu można dostarczać klientom usługi i rozwiązania, których nie mają u siebie inni. Można również realizować sprzedaże szybciej, łatwiej i z mniejszym ryzykiem błędów. Czytaj cały artykuł
Nowa norma w zakresie BHP Znany od wielu lat system OHSAS 18001 jest obecnie zastąpiony przez nową normę ISO 45001.  Jest to system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, którego celem jest poprawa poziomu bezpieczeństwa pracowników i ograniczenie ryzyka wypadków w miejscu pracy oraz rozwój chorób (przede wszystkim zawodowych). Czytaj cały artykuł
Czy kot widzi wszystkie kolory? Mówi się, że koty świetnie widzą w ciemności, ale krążą też opinie, że nie widzą wszystkich kolorów lub nawet, że widzą tylko czarny i biały. Czy to prawda? Jeśli interesuje Cię tego typu wiedza, na portalu Maxandmrau.pl dowiesz się więcej na temat królestwa zwierząt oraz opieki nad zwierzętami domowymi. Czytaj cały artykuł

Najlepsze aquaparki w kraju

aquaparkTropikalne wyspy, najdłuższe zjeżdżalnie, rwące rzeki, fontanny czy ściany wspinaczkowe oraz sauny jacuzzi, hydromasaże i cała strefa wellness - to poza tradycyjnymi basenami najpopularniejsze atrakcje największych wodnych parków w Polsce. Aquaparki od kilku lat powstają nie tylko w największych miastach, ale i w turystycznych miejscowościach i mniejszych miastach.

Największe parki wodne powstały w ostatnich latach w przyciągają klientów nie tylko wodnymi atrakcjami, ale i aranżacją. Jedne wzorowane są na egzotycznej wyspie, inne chwalą się najwyższymi sztucznymi falami, a inne najdłuższymi zjeżdżalniami. Standardowo wszystkie te obiekty posiadają różnego rodzaju baseny, brodziki dla najmłodszych, baseny rekreacyjne, fontanny, gejzery i zjeżdżalnie. Z całej listy Aquaparków do których warto się wybrać w szczególności zasługuje jeden - Aquapark Terma Bania. Położony jest on w Tatrach, w Białce Tatrzańskiej.

Baseny w Białce Tatrzańskiej zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągów narciarskich, jednak można z nich korzystać o każdej porze roku. Cały kompleks to prawie 1400 m² basenów wypełnionych wodą termalna wydobywaną z głębokości 2, 5 km. To jeden z największych i nowocześniejszych kompleksów nie tylko w Polsce, ale i Europie.

Na miłośników wodnych szaleństw czeka imponująca strefa zabawy. Znajdziemy tu zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne baseny, wszystkie wypełnione termalną wodą o temperaturze od 34°C do 38°C. Jedną z głównych atrakcji są całoroczne zjeżdżalnie. Poza 300 metrami rur do zjazdu goście mogą korzystać z karuzeli, armatek wodnych i kaskad. Poza zwykłymi basenami znajdziemy tu akwen ze sztuczną falą czy wodospad.

W ostatnim czasie w kompleksie przybyła nowa atrakcja – dmuchany wodny plac zabaw. Na powierzchni prawie 400 m2 znajdziemy olbrzymie dmuchane baseny, zjeżdżalnie oraz rynny i ślizgi wodne. Wodno-powietrzny plac zabaw to gwarancja doskonałej zabawy nie tylko dla najmłodszych. Aquapark Terma Bania to także strefa relaksu, tak zwana strefa cicha. Na odpoczywających tu czekają 2 ciepłe baseny (z możliwością wyjścia na zewnątrz) oraz cały kompleks urządzeń do masażu: gejzery, bicze wodne, przeciwprądy oraz jacuzzi, armatki czy leżaki. To miejsce prawdziwego relaksu z widokiem na Tarty Wysokie. W saunarium do dyspozycji gości znajdują się sauny parowe, suche, kabiny relaksacyjne z promieniowaniem UVB i UVC, świetne na jesienna chandrę.

Aquapark Terma Bania to wspaniałe miejsce na weekendowy wypad, letni urlop czy zimowe ferie.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.