poniedziałek, luty 19, 2018
image image image image
Opieka nad rodzicami Statystycznie Polska jest na 77 miejscu w rankingu długości życia swoich obywateli. Statystyczny Polak żyje przeszło 76 lat, jednak nie zawsze ma zagwarantowaną godną starość. Osoby w podeszłym wieku zmagają się z wieloma chorobami, a opieką nad nimi obarczane są dzieci. Nie zawsze jednak, ze względu na pracę i obowiązki względem swoich dzieci mogą sprawować opiekę osobiście. Decydują się na usługi profesjonalnych opiekunek lub umieszczają rodziców w domach opieki. Czytaj cały artykuł
Wczasy nad morzem w miejscowości Pobierowo Pobierowo to mała nadmorska miejscowość położona w malowniczym zakątku województwa zachodniopomorskiego. Znajduje się ona między Rewalem i Dziwnowem, na terenie Wybrzeża Rewalskiego, znanego z czystych plaż oraz bogatego mikroklimatu. Spokojna okolica, szum morza i nadmorskie lasy zachęcają do spacerów i sprawiają, że Pobierowo jest jednym z częstszych wakacyjnych kierunków wśród Polaków. Czytaj cały artykuł
Zalety treningu cardio Trening cardio (trening wytrzymałościowy, aerobowy, tlenowy) to najczęściej polecany rodzaj aktywności fizycznej dla osób pragnących schudnąć. Z treningu cardio może korzystać praktycznie każdy bez względu na wiek, płeć, sprawność fizyczną. Ten rodzaj treningu pomoże nie tylko spalić tłuszcz, ale także pozbyć się cellulitu oraz wzmocnić cały organizm. Czytaj cały artykuł
5 powodów dlaczego nie warto robić sobie długów? Wszystkie zaległości trzeba prędzej czy później spłacić, jednak rzadko możemy uregulować jedynie kwotę zadłużenia. Zazwyczaj mamy do czynienia z kosztami dodatkowymi, które wynikają z opóźnień. Czytaj cały artykuł

Hotele oferujące zniżki dla studentów

hotele studentZakwaterowanie na czas weekendowego zjazdu na uczelni, to odwieczny problem studentów uczących się w trybie weekendowym. Choć „waletowanie” w akademikach ma niewątpliwie swój urok, z pewnością nie sprzyja atmosferze nauki i w pewnym momencie staje się uciążliwe zarówno dla gospodarzy, jak i przemycanych gości.

Znalezienie wygodnego, bezpiecznego noclegu w rozsądnej cenie, zawsze było jednym z podstawowych problemów studentów zaocznych – zauważa nasz rozmówca z Hotelu Sleep.

Dzisiejsza brać studencka coraz bardziej koncentruje się na nauce i rozwoju zawodowym, toteż wielkie imprezowanie z okazji zjazdu jest zjawiskiem coraz rzadszym. Ponieważ weekendowy tryb nauki jest zazwyczaj wymuszony faktem, że student w ciągu tygodnia pracuje, między kolejnymi dniami zajęć chciałby się po prostu wyspać.

Hotel na studencką kieszeń?

Jeszcze kilka lat temu dla zwykłego studenta jedyną szansą na znalezienie czystego i cichego noclegu, bez konieczności dzielenia z innymi osobami, było skorzystanie z (mniej lub bardziej wymuszonego) zaproszenia dalekich krewnych. Takie rozwiązanie pozwalało zaoszczędzić, wyspać się i zazwyczaj jeszcze coś zjeść, ale jednocześnie było przyczyną mocnego poczucie zależności.

Ostatnimi czasy problem weekendowego zakwaterowania dla przyjezdnych studentów zaocznych zwrócił uwagę branży hotelarskiej. Niektóre z nich oferują studentom atrakcyjne zniżki na noclegi w pokojach o standardowym wyposażeniu w terminach zjazdów. Zdaje się, że skorzystanie z takiej możliwości jest obecnie najlepszym rozwiązaniem dla młodych ludzi.

Czemu to dobry pomysł?

Oferty proponowane studentom są tak atrakcyjne, że mogą wzbudzać zazdrość osób, które piękne lata nauki mają już za sobą. Dla przykładu, zamiejscowy student wrocławskiej uczelni może obecnie skorzystać z super niskiej ceny za jednoosobowy pokój z łazienką, telewizją i internetem w trzygwiazdkowym Hotelu Sleep.

Oprócz łóżka znajdzie tam wygodne biurko do nauki i wszystkie niezbędne sprzęty codziennego użytku, a przede wszystkim ciszę i spokój, dzięki czemu będzie mógł poczuć się jak we własnym domu.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.