środa, listopad 14, 2018
image image image image
Najlepsze sposoby na pachnące pranie Pachnące pranie to marzenie każdej gospodyni domowej. Zawsze chcemy, aby nasze ubrania były świeże, czyste i przyjemne w dotyku. Często jednak nie zależy to tylko od naszego płynu do prania. Bardzo dużym problemem może być sama pralka, która często pozostawia nieprzyjemny zapach na ubraniach. Jednak mamy na to sposób! Czytaj cały artykuł
Projektowanie systemu dedykowanego Współczesna sytuacja rynkowa wymusza na przedsiębiorstwach idealne dostosowanie do oczekiwań odbiorców. Jeśli chce się zrealizować wszystkie ich potrzeby, do prowadzenia transakcji potrzebny okaże się system dedykowany. Jego zamówienie przynosi profity również wspomnianemu przedsiębiorstwu, gdyż buduje ono siłę konkurencyjną. Dzięki systemowi dedykowanemu można dostarczać klientom usługi i rozwiązania, których nie mają u siebie inni. Można również realizować sprzedaże szybciej, łatwiej i z mniejszym ryzykiem błędów. Czytaj cały artykuł
Nowa norma w zakresie BHP Znany od wielu lat system OHSAS 18001 jest obecnie zastąpiony przez nową normę ISO 45001.  Jest to system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, którego celem jest poprawa poziomu bezpieczeństwa pracowników i ograniczenie ryzyka wypadków w miejscu pracy oraz rozwój chorób (przede wszystkim zawodowych). Czytaj cały artykuł
Czy kot widzi wszystkie kolory? Mówi się, że koty świetnie widzą w ciemności, ale krążą też opinie, że nie widzą wszystkich kolorów lub nawet, że widzą tylko czarny i biały. Czy to prawda? Jeśli interesuje Cię tego typu wiedza, na portalu Maxandmrau.pl dowiesz się więcej na temat królestwa zwierząt oraz opieki nad zwierzętami domowymi. Czytaj cały artykuł

Hotele oferujące zniżki dla studentów

hotele studentZakwaterowanie na czas weekendowego zjazdu na uczelni, to odwieczny problem studentów uczących się w trybie weekendowym. Choć „waletowanie” w akademikach ma niewątpliwie swój urok, z pewnością nie sprzyja atmosferze nauki i w pewnym momencie staje się uciążliwe zarówno dla gospodarzy, jak i przemycanych gości.

Znalezienie wygodnego, bezpiecznego noclegu w rozsądnej cenie, zawsze było jednym z podstawowych problemów studentów zaocznych – zauważa nasz rozmówca z Hotelu Sleep.

Dzisiejsza brać studencka coraz bardziej koncentruje się na nauce i rozwoju zawodowym, toteż wielkie imprezowanie z okazji zjazdu jest zjawiskiem coraz rzadszym. Ponieważ weekendowy tryb nauki jest zazwyczaj wymuszony faktem, że student w ciągu tygodnia pracuje, między kolejnymi dniami zajęć chciałby się po prostu wyspać.

Hotel na studencką kieszeń?

Jeszcze kilka lat temu dla zwykłego studenta jedyną szansą na znalezienie czystego i cichego noclegu, bez konieczności dzielenia z innymi osobami, było skorzystanie z (mniej lub bardziej wymuszonego) zaproszenia dalekich krewnych. Takie rozwiązanie pozwalało zaoszczędzić, wyspać się i zazwyczaj jeszcze coś zjeść, ale jednocześnie było przyczyną mocnego poczucie zależności.

Ostatnimi czasy problem weekendowego zakwaterowania dla przyjezdnych studentów zaocznych zwrócił uwagę branży hotelarskiej. Niektóre z nich oferują studentom atrakcyjne zniżki na noclegi w pokojach o standardowym wyposażeniu w terminach zjazdów. Zdaje się, że skorzystanie z takiej możliwości jest obecnie najlepszym rozwiązaniem dla młodych ludzi.

Czemu to dobry pomysł?

Oferty proponowane studentom są tak atrakcyjne, że mogą wzbudzać zazdrość osób, które piękne lata nauki mają już za sobą. Dla przykładu, zamiejscowy student wrocławskiej uczelni może obecnie skorzystać z super niskiej ceny za jednoosobowy pokój z łazienką, telewizją i internetem w trzygwiazdkowym Hotelu Sleep.

Oprócz łóżka znajdzie tam wygodne biurko do nauki i wszystkie niezbędne sprzęty codziennego użytku, a przede wszystkim ciszę i spokój, dzięki czemu będzie mógł poczuć się jak we własnym domu.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.