czwartek, luty 20, 2020
image image image image
Fajerwerki idealne na Sylwestra Planowanie sylwestra tygodniami, huczna zabawa, szampan i oczywiście fajerwerki... wszystko to składa się na wyjątkową imprezę, która pozostanie na długo w pamięci świętujących. Tradycja obchodzenia Nowego Roku jest znana wszystkim od wieków. Jej głównym punktem jest pokaz sztucznych ogni, odbywający się o godzinie 24:00. To wtedy żegnany jest Stary Rok i witany Nowy. Dziesiątki wystrzelonych petard rozjaśnia niebo. Jakie będą idealne? Czytaj cały artykuł
Akcesoria do drukarek warte zakupu Drukarki atramentowe i laserowe składają się z szeregu podzespołów. Mogą one ulegać zużyciu w wyniku codziennej eksploatacji urządzeń. Na szczęście większość z nich można zregenerować lub wymienić na nowe. Często alternatywą dla oryginalnych części są zamienniki. Dzięki temu tusze czy tonery można nabyć znacznie taniej. Zobacz, gdzie i co warto kupić. Czytaj cały artykuł
Kiedy opłaca się wynajem biura? Decydując się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej, musimy mieć - poza dobry pomysłem, stosownym budżetem i samozaparciem – również odpowiedni lokal. Taką powierzchnię biurową możemy kupić lub wynająć. Ta druga opcja jest ostatnio znacznie popularniejsza. Na co zatem zwrócić uwagę, wynajmując odpowiednie biuro i kiedy nam się to opłaca? Czytaj cały artykuł
Zalety bloków mieszkalnych z windą Winda to w dzisiejszych czasach jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego bloku mieszkalnego. Jej obecność ułatwia mieszkańcom przemieszczanie się. Zgodnie z obowiązującymi przepisami musi być ona zamontowana w obiektach o wysokości powyżej czterech pięter. Na jakie korzyści mogą liczyć lokatorzy po jej zamontowaniu? Czy w mniejszych budynkach również powinna się znaleźć? Czytaj cały artykuł

Hotele oferujące zniżki dla studentów

hotele studentZakwaterowanie na czas weekendowego zjazdu na uczelni, to odwieczny problem studentów uczących się w trybie weekendowym. Choć „waletowanie” w akademikach ma niewątpliwie swój urok, z pewnością nie sprzyja atmosferze nauki i w pewnym momencie staje się uciążliwe zarówno dla gospodarzy, jak i przemycanych gości.

Znalezienie wygodnego, bezpiecznego noclegu w rozsądnej cenie, zawsze było jednym z podstawowych problemów studentów zaocznych – zauważa nasz rozmówca z Hotelu Sleep.

Dzisiejsza brać studencka coraz bardziej koncentruje się na nauce i rozwoju zawodowym, toteż wielkie imprezowanie z okazji zjazdu jest zjawiskiem coraz rzadszym. Ponieważ weekendowy tryb nauki jest zazwyczaj wymuszony faktem, że student w ciągu tygodnia pracuje, między kolejnymi dniami zajęć chciałby się po prostu wyspać.

Hotel na studencką kieszeń?

Jeszcze kilka lat temu dla zwykłego studenta jedyną szansą na znalezienie czystego i cichego noclegu, bez konieczności dzielenia z innymi osobami, było skorzystanie z (mniej lub bardziej wymuszonego) zaproszenia dalekich krewnych. Takie rozwiązanie pozwalało zaoszczędzić, wyspać się i zazwyczaj jeszcze coś zjeść, ale jednocześnie było przyczyną mocnego poczucie zależności.

Ostatnimi czasy problem weekendowego zakwaterowania dla przyjezdnych studentów zaocznych zwrócił uwagę branży hotelarskiej. Niektóre z nich oferują studentom atrakcyjne zniżki na noclegi w pokojach o standardowym wyposażeniu w terminach zjazdów. Zdaje się, że skorzystanie z takiej możliwości jest obecnie najlepszym rozwiązaniem dla młodych ludzi.

Czemu to dobry pomysł?

Oferty proponowane studentom są tak atrakcyjne, że mogą wzbudzać zazdrość osób, które piękne lata nauki mają już za sobą. Dla przykładu, zamiejscowy student wrocławskiej uczelni może obecnie skorzystać z super niskiej ceny za jednoosobowy pokój z łazienką, telewizją i internetem w trzygwiazdkowym Hotelu Sleep.

Oprócz łóżka znajdzie tam wygodne biurko do nauki i wszystkie niezbędne sprzęty codziennego użytku, a przede wszystkim ciszę i spokój, dzięki czemu będzie mógł poczuć się jak we własnym domu.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.