wtorek, lipiec 16, 2019
image image image image
Zalety technologii HIFU HIFU, czyli zogniskowane ultradźwięki o dużym natężeniu (z ang. High Intensity Focused Ultrasound), to nowoczesna technologia wykorzystywana przede wszystkim w medycynie estetycznej. Umożliwia ona bezinwazyjne, precyzyjne i wysoce skuteczne oddziaływanie na głębokie warstwy skóry. Na czym dokładniej polega HIFU? Jak wyglądają zabiegi z użyciem tej technologii? Jakie są jej zalety? Poznaj zalety HIFU! Czytaj cały artykuł
Filtry o dużej wydajności. Kiedy są przydatne? Jakość wody to kwestia istotna nie tylko z punktu widzenia naszego zdrowia, ale również komfortu i ergonomiczności wykonywania codziennych czynności, takich jak higiena osobista, pranie, zmywanie naczyń etc. Rosnąca świadomość w tej kwestii powoduje, że coraz powszechniejsze staje się wykorzystanie filtrów, montowanych przed ujściem wody. Niektóre z nich odznaczają się wyższą niż standardowo wydajnością – gdzie są stosowane? Czytaj cały artykuł
Gadżety reklamowe - mały i tani nośnik reklamowy. W dzisiejszych czasach wielu przedsiębiorców skupiło niemalże całą swoją uwagę na wykorzystywaniu reklamowych możliwości, jakie oferuje Internet oraz różnorakie kanały komunikacji elektronicznej. Na dalszy plan schodzą natomiast rozwiązania o nieco bardziej tradycyjnym charakterze – zupełnie niesłusznie. Nie można bowiem zapominać, jak dużą rolę w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, promowaniu danej marki i budowaniu określonych relacji z otoczeniem odgrywają gadżety reklamowe. Czytaj cały artykuł
Najmodniejsze tenisówki na lato Buty na okres wiosenno-letni powinny być przede wszystkim wygodne i w miarę możliwości przewiewne. Niestety nie w każdej sytuacji możemy ubrać sandały lub klapki, czasem konieczne są buty zamknięte, a tu najlepszym rozwiązaniem będą tenisówki. Czytaj cały artykuł

Hotele oferujące zniżki dla studentów

hotele studentZakwaterowanie na czas weekendowego zjazdu na uczelni, to odwieczny problem studentów uczących się w trybie weekendowym. Choć „waletowanie” w akademikach ma niewątpliwie swój urok, z pewnością nie sprzyja atmosferze nauki i w pewnym momencie staje się uciążliwe zarówno dla gospodarzy, jak i przemycanych gości.

Znalezienie wygodnego, bezpiecznego noclegu w rozsądnej cenie, zawsze było jednym z podstawowych problemów studentów zaocznych – zauważa nasz rozmówca z Hotelu Sleep.

Dzisiejsza brać studencka coraz bardziej koncentruje się na nauce i rozwoju zawodowym, toteż wielkie imprezowanie z okazji zjazdu jest zjawiskiem coraz rzadszym. Ponieważ weekendowy tryb nauki jest zazwyczaj wymuszony faktem, że student w ciągu tygodnia pracuje, między kolejnymi dniami zajęć chciałby się po prostu wyspać.

Hotel na studencką kieszeń?

Jeszcze kilka lat temu dla zwykłego studenta jedyną szansą na znalezienie czystego i cichego noclegu, bez konieczności dzielenia z innymi osobami, było skorzystanie z (mniej lub bardziej wymuszonego) zaproszenia dalekich krewnych. Takie rozwiązanie pozwalało zaoszczędzić, wyspać się i zazwyczaj jeszcze coś zjeść, ale jednocześnie było przyczyną mocnego poczucie zależności.

Ostatnimi czasy problem weekendowego zakwaterowania dla przyjezdnych studentów zaocznych zwrócił uwagę branży hotelarskiej. Niektóre z nich oferują studentom atrakcyjne zniżki na noclegi w pokojach o standardowym wyposażeniu w terminach zjazdów. Zdaje się, że skorzystanie z takiej możliwości jest obecnie najlepszym rozwiązaniem dla młodych ludzi.

Czemu to dobry pomysł?

Oferty proponowane studentom są tak atrakcyjne, że mogą wzbudzać zazdrość osób, które piękne lata nauki mają już za sobą. Dla przykładu, zamiejscowy student wrocławskiej uczelni może obecnie skorzystać z super niskiej ceny za jednoosobowy pokój z łazienką, telewizją i internetem w trzygwiazdkowym Hotelu Sleep.

Oprócz łóżka znajdzie tam wygodne biurko do nauki i wszystkie niezbędne sprzęty codziennego użytku, a przede wszystkim ciszę i spokój, dzięki czemu będzie mógł poczuć się jak we własnym domu.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.