sobota, sierpień 15, 2020
image image image image
Dlaczego warto organizować wideokonferencje? Współczesne realia biznesowe wymagają wielu kontaktów pomiędzy klientami lub kontrahentami. Większość z nich można ogarnąć przy pomocy rozmowy telefonicznej lub poczty internetowej. Czytaj cały artykuł
Kiedy i jak czyścić kocioł CO? Sprawny kocioł CO to gwarancja energooszczędnego, ekonomicznego, a przede wszystkim bezpiecznego ogrzewania. Niezawodne funkcjonowanie urządzenia zależy jednak nie tylko od jego jakości i marki produktu, ale także od jego prawidłowego użytkowania i odpowiedniej konserwacji. Istotne znaczenie ma tu przede wszystkim regularne czyszczenie. Które elementy kotła należy czyścić oraz w jaki sposób i kiedy najlepiej to robić? Czytaj cały artykuł
Jak znaleźć hotel w atrakcyjnej cenie? Wakacyjny wyjazd to niestety duży wydatek. Przejazd, hotel, atrakcje, wyżywienie – wszystko kosztuje. Oczywiście, kiedy jesteś na wakacjach, ostatnie, o czym chcesz myśleć, to ograniczenia. Jednak jeśli odpowiednio zaplanujesz swój urlop, możesz zaoszczędzić sporo gotówki. Zwłaszcza że podjęte działania... nic Cię nie kosztują. Wypróbuj sposoby na znalezienie hotelu w niskiej cenie. Czytaj cały artykuł
Kryzys koronawirus Kryzys koronawirus jest nieunikniony. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) informuje, że zarówno COVID-19, jak i grypa powodują choroby układu oddechowego i rozprzestrzeniają się w podobny sposób. Koronawirus rozprzestrzenia się poprzez małe kropelki płynu z nosa i ust chorego. WHO zauważa, że koronawirusy nie przeżywają długo na przedmiotach, takich jak listy czy paczki. Czytaj cały artykuł

Jak znaleźć hotel w atrakcyjnej cenie?

rezerwacja hotelWakacyjny wyjazd to niestety duży wydatek. Przejazd, hotel, atrakcje, wyżywienie – wszystko kosztuje. Oczywiście, kiedy jesteś na wakacjach, ostatnie, o czym chcesz myśleć, to ograniczenia. Jednak jeśli odpowiednio zaplanujesz swój urlop, możesz zaoszczędzić sporo gotówki. Zwłaszcza że podjęte działania... nic Cię nie kosztują. Wypróbuj sposoby na znalezienie hotelu w niskiej cenie.

Sposób rezerwacji

Portale rezerwacyjne są bardzo pomocne w poznawaniu opinii innych klientów. Jednak przed rezerwacją porównaj ceny z portalu z tymi podanymi na stronie hotelu.

Zdarza się, że serwisy rezerwacyjne do kosztów wynajmu pokoju doliczają dodatkową marżę, dlatego lepiej jest zarezerwować nocleg bez pośredników.

Niewykorzystane atrakcje

Zrezygnuj z miejsc, które oferują atrakcje, z których nie będziesz korzystać. Jeśli nie planujesz spędzać całego dnia w hotelu, brak basenu czy sauny nie będzie miał dla Ciebie znaczenia. A miejsca noclegowe bez takich udogodnień są zwyczajnie tańsze.

Dogodna lokalizacja

"Za nocleg w centrum miasta z reguły płaci się więcej. Ale jeśli zrezygnuje się z jazdy prywatnym samochodem na rzecz pociągu, może okazać się, że zaoszczędzi się nawet kilkaset złotych. Poza tym gościa ominie wtedy problem parkingu" – radzi przedstawiciel Amber Hotel Gdańsk.

Promocje!

Wszyscy uwielbiają promocje. Regularnie sprawdzaj strony rezerwacyjne, zwłaszcza w okolicy Dnia Kobiet, walentynek lub świąt. Dobrym rozwiązaniem jest również śledzenie profili hoteli na portalach społecznościowych – pozwala to wyszukać propozycje wakacji w niższej cenie.

A może last minute? Czasem hotele decydują się obniżyć cenę, jeśli zostanie im jakiś wolny pokój na dany dzień.

Poza sezonem

Wakacje w listopadzie? Brzmi jak szaleństwo, ale czemu nie? Ceny pokoi są wtedy dużo niższe niż np. latem. W zimowym okresie nie ma tłumów, więc będziesz mieć atrakcje tylko dla siebie. Jeśli wybierzesz hotel ze SPA i restauracją w środku miasta, niczego Ci nie będzie brakować.

Podziel koszty

Potrzebujesz, żeby ktoś o Ciebie zadbał? Marzy Ci się profesjonalny masaż, dobra kolacja i wino? Zabierz przyjaciółki na babski wypad nad morze lub w góry. Niektóre hotele mają specjalnie przygotowaną ofertę na takie okazje. Dzięki temu będziecie mogły skorzystać ze wszystkich udogodnień, płacąc o wiele mniej niż normalnie.

Znajomi i rodzina

Jeśli jednak cierpisz na duży brak gotówki, a koniecznie chcesz wyjechać na wakacje, możesz rozważyć nocleg u znajomych. Mieszkasz w górach i znasz kogoś kto przebywa nad morzem? Może zamienicie się mieszkaniami? Odśwież relacje rodzinne i pojedź w odwiedziny. Taki wyjazd może być świetną okazją do porozmawiania i powspominania dawnych czasów.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.