wtorek, lipiec 16, 2019
image image image image
Zalety technologii HIFU HIFU, czyli zogniskowane ultradźwięki o dużym natężeniu (z ang. High Intensity Focused Ultrasound), to nowoczesna technologia wykorzystywana przede wszystkim w medycynie estetycznej. Umożliwia ona bezinwazyjne, precyzyjne i wysoce skuteczne oddziaływanie na głębokie warstwy skóry. Na czym dokładniej polega HIFU? Jak wyglądają zabiegi z użyciem tej technologii? Jakie są jej zalety? Poznaj zalety HIFU! Czytaj cały artykuł
Filtry o dużej wydajności. Kiedy są przydatne? Jakość wody to kwestia istotna nie tylko z punktu widzenia naszego zdrowia, ale również komfortu i ergonomiczności wykonywania codziennych czynności, takich jak higiena osobista, pranie, zmywanie naczyń etc. Rosnąca świadomość w tej kwestii powoduje, że coraz powszechniejsze staje się wykorzystanie filtrów, montowanych przed ujściem wody. Niektóre z nich odznaczają się wyższą niż standardowo wydajnością – gdzie są stosowane? Czytaj cały artykuł
Gadżety reklamowe - mały i tani nośnik reklamowy. W dzisiejszych czasach wielu przedsiębiorców skupiło niemalże całą swoją uwagę na wykorzystywaniu reklamowych możliwości, jakie oferuje Internet oraz różnorakie kanały komunikacji elektronicznej. Na dalszy plan schodzą natomiast rozwiązania o nieco bardziej tradycyjnym charakterze – zupełnie niesłusznie. Nie można bowiem zapominać, jak dużą rolę w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, promowaniu danej marki i budowaniu określonych relacji z otoczeniem odgrywają gadżety reklamowe. Czytaj cały artykuł
Najmodniejsze tenisówki na lato Buty na okres wiosenno-letni powinny być przede wszystkim wygodne i w miarę możliwości przewiewne. Niestety nie w każdej sytuacji możemy ubrać sandały lub klapki, czasem konieczne są buty zamknięte, a tu najlepszym rozwiązaniem będą tenisówki. Czytaj cały artykuł

Broń w domu = niebezpieczeństwo

pistoletO tym jak niebezpieczne jest trzymanie broni w domu, szczególnie w takim, w którym mieszkają dzieci, przekonała się rodzina w Chicago, gdzie w sobotę doszło do tragedii z udziałem broni.

Sześcioletni chłopiec podczas zabawy pistoletem ojca zabił swego trzyletniego brata. Ojciec chłopców należał do organizacji przestępczej, z której odszedł i postanowił zeznawać przeciwko jednemu z byłych kolegów w sprawie o morderstwo. Pistolet miał w domu dla ochrony, broń leżała w lodówce, zawinięta w pidżamę.

Ojciec pokazał wcześniej starszemu z chłopców miejsce przechowywania broni, zastrzegając, że jest ona przeznaczona tylko do użytku dorosłych. Mężczyzna nie posiadał dokumentów zezwalających na przetrzymywanie broni palnej.

Dzieci bawiły się w policjantów i złodziei, przebywały w domu pod opieką dziadka, który w czasie tragedii znajdował się innym pokoju.

Sześcioletni chłopiec wydobył ze schowka pistolet i w ramach zabawy strzelił w stronę młodszego chłopca. Dziecko zostało postrzelone w głowę, zmarło w szpitalu.

Ojciec dzieci został aresztowany. Postawiono mu zarzut spowodowania zagrożenia życia dziecka. jest bardzo spręzysty i mocny, ma znakomite właściwości w aspekcie absorbowania energii urządzenia.

Firma Boeing planuje stosować "mikrokratownicę" do wytwarzania samolotowych kokpitów - ich ścian, podłóg i innych elementów. Sprawi to, że waga pojazdów znacznie się zmniejszy, co zaś przyniesie obniżenie zużycia paliwa.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.