poniedziałek, luty 19, 2018
image image image image
Opieka nad rodzicami Statystycznie Polska jest na 77 miejscu w rankingu długości życia swoich obywateli. Statystyczny Polak żyje przeszło 76 lat, jednak nie zawsze ma zagwarantowaną godną starość. Osoby w podeszłym wieku zmagają się z wieloma chorobami, a opieką nad nimi obarczane są dzieci. Nie zawsze jednak, ze względu na pracę i obowiązki względem swoich dzieci mogą sprawować opiekę osobiście. Decydują się na usługi profesjonalnych opiekunek lub umieszczają rodziców w domach opieki. Czytaj cały artykuł
Wczasy nad morzem w miejscowości Pobierowo Pobierowo to mała nadmorska miejscowość położona w malowniczym zakątku województwa zachodniopomorskiego. Znajduje się ona między Rewalem i Dziwnowem, na terenie Wybrzeża Rewalskiego, znanego z czystych plaż oraz bogatego mikroklimatu. Spokojna okolica, szum morza i nadmorskie lasy zachęcają do spacerów i sprawiają, że Pobierowo jest jednym z częstszych wakacyjnych kierunków wśród Polaków. Czytaj cały artykuł
Zalety treningu cardio Trening cardio (trening wytrzymałościowy, aerobowy, tlenowy) to najczęściej polecany rodzaj aktywności fizycznej dla osób pragnących schudnąć. Z treningu cardio może korzystać praktycznie każdy bez względu na wiek, płeć, sprawność fizyczną. Ten rodzaj treningu pomoże nie tylko spalić tłuszcz, ale także pozbyć się cellulitu oraz wzmocnić cały organizm. Czytaj cały artykuł
5 powodów dlaczego nie warto robić sobie długów? Wszystkie zaległości trzeba prędzej czy później spłacić, jednak rzadko możemy uregulować jedynie kwotę zadłużenia. Zazwyczaj mamy do czynienia z kosztami dodatkowymi, które wynikają z opóźnień. Czytaj cały artykuł

Broń w domu = niebezpieczeństwo

pistoletO tym jak niebezpieczne jest trzymanie broni w domu, szczególnie w takim, w którym mieszkają dzieci, przekonała się rodzina w Chicago, gdzie w sobotę doszło do tragedii z udziałem broni.

Sześcioletni chłopiec podczas zabawy pistoletem ojca zabił swego trzyletniego brata. Ojciec chłopców należał do organizacji przestępczej, z której odszedł i postanowił zeznawać przeciwko jednemu z byłych kolegów w sprawie o morderstwo. Pistolet miał w domu dla ochrony, broń leżała w lodówce, zawinięta w pidżamę.

Ojciec pokazał wcześniej starszemu z chłopców miejsce przechowywania broni, zastrzegając, że jest ona przeznaczona tylko do użytku dorosłych. Mężczyzna nie posiadał dokumentów zezwalających na przetrzymywanie broni palnej.

Dzieci bawiły się w policjantów i złodziei, przebywały w domu pod opieką dziadka, który w czasie tragedii znajdował się innym pokoju.

Sześcioletni chłopiec wydobył ze schowka pistolet i w ramach zabawy strzelił w stronę młodszego chłopca. Dziecko zostało postrzelone w głowę, zmarło w szpitalu.

Ojciec dzieci został aresztowany. Postawiono mu zarzut spowodowania zagrożenia życia dziecka. jest bardzo spręzysty i mocny, ma znakomite właściwości w aspekcie absorbowania energii urządzenia.

Firma Boeing planuje stosować "mikrokratownicę" do wytwarzania samolotowych kokpitów - ich ścian, podłóg i innych elementów. Sprawi to, że waga pojazdów znacznie się zmniejszy, co zaś przyniesie obniżenie zużycia paliwa.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.