czwartek, luty 20, 2020
image image image image
Fajerwerki idealne na Sylwestra Planowanie sylwestra tygodniami, huczna zabawa, szampan i oczywiście fajerwerki... wszystko to składa się na wyjątkową imprezę, która pozostanie na długo w pamięci świętujących. Tradycja obchodzenia Nowego Roku jest znana wszystkim od wieków. Jej głównym punktem jest pokaz sztucznych ogni, odbywający się o godzinie 24:00. To wtedy żegnany jest Stary Rok i witany Nowy. Dziesiątki wystrzelonych petard rozjaśnia niebo. Jakie będą idealne? Czytaj cały artykuł
Akcesoria do drukarek warte zakupu Drukarki atramentowe i laserowe składają się z szeregu podzespołów. Mogą one ulegać zużyciu w wyniku codziennej eksploatacji urządzeń. Na szczęście większość z nich można zregenerować lub wymienić na nowe. Często alternatywą dla oryginalnych części są zamienniki. Dzięki temu tusze czy tonery można nabyć znacznie taniej. Zobacz, gdzie i co warto kupić. Czytaj cały artykuł
Kiedy opłaca się wynajem biura? Decydując się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej, musimy mieć - poza dobry pomysłem, stosownym budżetem i samozaparciem – również odpowiedni lokal. Taką powierzchnię biurową możemy kupić lub wynająć. Ta druga opcja jest ostatnio znacznie popularniejsza. Na co zatem zwrócić uwagę, wynajmując odpowiednie biuro i kiedy nam się to opłaca? Czytaj cały artykuł
Zalety bloków mieszkalnych z windą Winda to w dzisiejszych czasach jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego bloku mieszkalnego. Jej obecność ułatwia mieszkańcom przemieszczanie się. Zgodnie z obowiązującymi przepisami musi być ona zamontowana w obiektach o wysokości powyżej czterech pięter. Na jakie korzyści mogą liczyć lokatorzy po jej zamontowaniu? Czy w mniejszych budynkach również powinna się znaleźć? Czytaj cały artykuł

Broń w domu = niebezpieczeństwo

pistoletO tym jak niebezpieczne jest trzymanie broni w domu, szczególnie w takim, w którym mieszkają dzieci, przekonała się rodzina w Chicago, gdzie w sobotę doszło do tragedii z udziałem broni.

Sześcioletni chłopiec podczas zabawy pistoletem ojca zabił swego trzyletniego brata. Ojciec chłopców należał do organizacji przestępczej, z której odszedł i postanowił zeznawać przeciwko jednemu z byłych kolegów w sprawie o morderstwo. Pistolet miał w domu dla ochrony, broń leżała w lodówce, zawinięta w pidżamę.

Ojciec pokazał wcześniej starszemu z chłopców miejsce przechowywania broni, zastrzegając, że jest ona przeznaczona tylko do użytku dorosłych. Mężczyzna nie posiadał dokumentów zezwalających na przetrzymywanie broni palnej.

Dzieci bawiły się w policjantów i złodziei, przebywały w domu pod opieką dziadka, który w czasie tragedii znajdował się innym pokoju.

Sześcioletni chłopiec wydobył ze schowka pistolet i w ramach zabawy strzelił w stronę młodszego chłopca. Dziecko zostało postrzelone w głowę, zmarło w szpitalu.

Ojciec dzieci został aresztowany. Postawiono mu zarzut spowodowania zagrożenia życia dziecka. jest bardzo spręzysty i mocny, ma znakomite właściwości w aspekcie absorbowania energii urządzenia.

Firma Boeing planuje stosować "mikrokratownicę" do wytwarzania samolotowych kokpitów - ich ścian, podłóg i innych elementów. Sprawi to, że waga pojazdów znacznie się zmniejszy, co zaś przyniesie obniżenie zużycia paliwa.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.