środa, grudzień 01, 2021
image image image image
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł
Czym jest neuromarketing? Przeciętny klient kieruje się przeróżnymi czynnikami podczas dokonywania wyborów zakupowych. Szacuje się, że aż 85% decyzji o zakupie produktu czy zamówieniu usługi zapada podświadomie. Czy w związku z tym da się stwierdzić, co konkretnie wpłynęło na jego wybór? Co przyciągnęło jego uwagę? I czy da się wpłynąć na zachowania konsumenta? Na te pytania stara się udzielić odpowiedzi neuromarketing. Czytaj cały artykuł
Popularność sklepów www Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie witryny www, ponieważ potrafi tą metodą dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich są ubrania. Jednakże czy kupowanie ciuchów przez internet nie jest o wiele opłacalne? Czytaj cały artykuł
Atrakcje Wolina Polskie wybrzeże Bałtyku to niezwykły obszar. Tu żaden turysta na nudę narzekać nie może, a wspaniałe atrakcje czekają tu na turystów niemal na każdym kroku. Gdzie warto się wybrać? Czytaj cały artykuł

Skuteczna sprzedaż na licytacjach internetowych

sprzedaz int nMnóstwo ludzi próbuje zarabiać pieniądze poprzez handel internetowy. W Polsce pomimo istnienia wielu stron na których można prowadzić sprzedaż, większa część handlu skupia się na jednym przeważającym serwisie aukcyjnym.

Są tego plusy a także minusy. Wartością może być niezliczony rynek kupujących, problem stanowić może z kolei duża konkurencja między sprzedającymi, a co za tym idzie także i niskie ceny. Wszystko to nie wadzi jednak tysiącom firm każdego miesiąca odnosić wysokie zyski.

Jak więc sobie radzić, jak się przebić w tym tłumie sprzedających? Na początek powinno się zadbać o miły dla oka wygląd aukcji. Warto kupić sobie spersonalizowany szablon. W ofercie najważniejszą rolę odgrywają fotografie. Powinny być spore a także wyraziste. Produkty powinno się fotografować na jednorodnym tle. Jeżeli nie potrafimy sami ich ładnie obrobić powinniśmy to komuś zlecić.

Druga kwestia to ścisły opis. Podajemy jak najwięcej informacji, rzecz jasna wszystkie zgodnie z prawdą. Przed uzgodnieniem ceny powinniśmy zobaczyć jaka jest propozycja konkurencji.

Koszt wysyłek które zapewniamy także nie mogą być zbyt drogie. Poza tym zwracajmy uwagę na to kiedy kończy się nasza oferta. Najlepiej jeśli będzie to sobota bądź niedziela. To czy interesant dokona zakupu na naszej aukcji zależy także od opinii które ma sprzedawca a także od jakości kontaktu z nim.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.