piątek, lipiec 01, 2022
image image image image
Wiosna - uciążliwy okres dla alergików Gdy dni się wydłużają, a słońce lekko zbliża się do Ziemi zaczyna się następny okres wegetatywny roślin. Czytaj cały artykuł
Technologia vs sen Od jakiegoś wskazuje się na istnienie nowej choroby - bezsenność technologiczna. Pojęcie brzmi tak bardzo odlegle, że nawet nie myślimy, co oznacza i czy nas dotyczy. Jednakże okazuje się, że to temat o wymiarze ogólnospołecznym, wprost globalnym. A wyjątkowo dotyczy grup, które w rozległym zakresie są zinformatyzowane oraz użytkują innowacyjnych technologii. Czytaj cały artykuł
Flokowanie produktów Konsumenci od dawna poszukują niebanalnych i unikatowych towarów. Zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale również na estetykę i wygląd. Poszukują przedmiotów, które w wyrazisty sposób oddadzą ich ulubiony styl i upodobania. Czytaj cały artykuł
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł

Skuteczna sprzedaż na licytacjach internetowych

sprzedaz int nMnóstwo ludzi próbuje zarabiać pieniądze poprzez handel internetowy. W Polsce pomimo istnienia wielu stron na których można prowadzić sprzedaż, większa część handlu skupia się na jednym przeważającym serwisie aukcyjnym.

Są tego plusy a także minusy. Wartością może być niezliczony rynek kupujących, problem stanowić może z kolei duża konkurencja między sprzedającymi, a co za tym idzie także i niskie ceny. Wszystko to nie wadzi jednak tysiącom firm każdego miesiąca odnosić wysokie zyski.

Jak więc sobie radzić, jak się przebić w tym tłumie sprzedających? Na początek powinno się zadbać o miły dla oka wygląd aukcji. Warto kupić sobie spersonalizowany szablon. W ofercie najważniejszą rolę odgrywają fotografie. Powinny być spore a także wyraziste. Produkty powinno się fotografować na jednorodnym tle. Jeżeli nie potrafimy sami ich ładnie obrobić powinniśmy to komuś zlecić.

Druga kwestia to ścisły opis. Podajemy jak najwięcej informacji, rzecz jasna wszystkie zgodnie z prawdą. Przed uzgodnieniem ceny powinniśmy zobaczyć jaka jest propozycja konkurencji.

Koszt wysyłek które zapewniamy także nie mogą być zbyt drogie. Poza tym zwracajmy uwagę na to kiedy kończy się nasza oferta. Najlepiej jeśli będzie to sobota bądź niedziela. To czy interesant dokona zakupu na naszej aukcji zależy także od opinii które ma sprzedawca a także od jakości kontaktu z nim.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.