środa, grudzień 01, 2021
image image image image
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł
Czym jest neuromarketing? Przeciętny klient kieruje się przeróżnymi czynnikami podczas dokonywania wyborów zakupowych. Szacuje się, że aż 85% decyzji o zakupie produktu czy zamówieniu usługi zapada podświadomie. Czy w związku z tym da się stwierdzić, co konkretnie wpłynęło na jego wybór? Co przyciągnęło jego uwagę? I czy da się wpłynąć na zachowania konsumenta? Na te pytania stara się udzielić odpowiedzi neuromarketing. Czytaj cały artykuł
Popularność sklepów www Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie witryny www, ponieważ potrafi tą metodą dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich są ubrania. Jednakże czy kupowanie ciuchów przez internet nie jest o wiele opłacalne? Czytaj cały artykuł
Atrakcje Wolina Polskie wybrzeże Bałtyku to niezwykły obszar. Tu żaden turysta na nudę narzekać nie może, a wspaniałe atrakcje czekają tu na turystów niemal na każdym kroku. Gdzie warto się wybrać? Czytaj cały artykuł

Jak szybko zrobić zakupy? Skuteczny poradnik dla antyfanów shoppingu

klientzakupyNiektóre osoby mają awersję do robienia zakupów. Nie przepadają za tłumem, staniem w długich kolejkach i przymierzaniem sterty ubrań. Najczęściej po prostu rezygnują one z wizyty w Centrach Handlowych, decydując się na zakupy w Sieci. Nic jednak nie zastąpi możliwości sprawdzenia towaru przed zakupem i upewnienia się, że leży na nas w odpowiedni sposób.

Po pierwsze – planować

Zakupy w centrum handlowym są podobne do tych spożywczych. Zanim wybierzmy się do sklepu powinniśmy przygotować sobie specjalną listę. Musi być ona niezwykle dokładna. Nigdy nie kupujmy rzeczy z przypadku. Sprawdźmy szafę, zastanówmy się czego nam brakuje. Być może zbliża się specjalna okazja, na którą będziemy potrzebowali kreacji? Zamiast od razu biec do sklepu, przeszukajmy ubrania które już mamy. Być może wśród nich znajdziemy dawno zapomnianą sukienkę, która idealnie sprawdzi się na tę okazję. Jeśli jednak zakupy będą konieczne przemyślmy dokładnie na czym nam zależy. Opiszmy konkretny produkt i zabierzmy się do poszukiwań.

Po drugie – wybrać odpowiednie miejsce

Zazwyczaj na zakupy wybieramy galerie handlowe. W Warszawie idealnym miejscem będzie Marywilska 44. Znajdziemy tam mnóstwo różnych sklepów, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dzięki temu, że wszystko będziemy mieli pod ręką szybko uporamy się ze sprawunkami.

Po trzecie – nie szukać niepotrzebnych rzeczy

Punkt ten wiąże się bezpośrednio z pierwszą wskazówką. Oczywiście wszystkie sklepy są zaprojektowane tak, by jak najbardziej przyciągać naszą uwagę i skłaniać nas do dużych zakupów. Jeśli przyjdziemy do centrum w konkretnym celu i nie ulegniemy rozproszeniom mamy duże szanse na to, że nie tylko zaoszczędzimy mnóstwo czasu ale także nieco pieniędzy.

Jeśli naprawdę nie przepadami za zakupami, powinniśmy się zastosować do powyższych zasad. Bardzo łatwo możemy wprowadzić je w życie i szybko zauważymy ich efekty. Dobry plan jest bowiem podstawą każdych zakupów, niezależnie od tego czy wybieramy się po co tygodniowe zakupy spożywcze czy planujemy rozbudować garderobę.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.