piątek, lipiec 01, 2022
image image image image
Wiosna - uciążliwy okres dla alergików Gdy dni się wydłużają, a słońce lekko zbliża się do Ziemi zaczyna się następny okres wegetatywny roślin. Czytaj cały artykuł
Technologia vs sen Od jakiegoś wskazuje się na istnienie nowej choroby - bezsenność technologiczna. Pojęcie brzmi tak bardzo odlegle, że nawet nie myślimy, co oznacza i czy nas dotyczy. Jednakże okazuje się, że to temat o wymiarze ogólnospołecznym, wprost globalnym. A wyjątkowo dotyczy grup, które w rozległym zakresie są zinformatyzowane oraz użytkują innowacyjnych technologii. Czytaj cały artykuł
Flokowanie produktów Konsumenci od dawna poszukują niebanalnych i unikatowych towarów. Zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale również na estetykę i wygląd. Poszukują przedmiotów, które w wyrazisty sposób oddadzą ich ulubiony styl i upodobania. Czytaj cały artykuł
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł

Kiedy opłaca się wynajem biura?

biuro wynajemDecydując się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej, musimy mieć - poza dobry pomysłem, stosownym budżetem i samozaparciem – również odpowiedni lokal. Taką powierzchnię biurową możemy kupić lub wynająć. Ta druga opcja jest ostatnio znacznie popularniejsza. Na co zatem zwrócić uwagę, wynajmując odpowiednie biuro i kiedy nam się to opłaca?

Powierzchnie biurowe na wynajem – na co zwrócić uwagę?

Zanim dokonamy wyboru odpowiedniego biura na wynajem musimy przeanalizować nasze potrzeby, bowiem każda branża ma inne. Inny lokal sprawdzi się w przypadku działalności handlowej, a inny z kolei w przypadku działalności usługowej.

Bardzo często brane pod uwagę są reprezentacyjne lokale, usytuowane na parterze, blisko ruchliwej ulicy, najlepiej też z dużymi witrynami. Ale takie powierzchnie biurowe niestety z reguły są znacznie droższe. Jeśli prowadzimy działalność usługową to śmiało możemy postawić na lokale znajdujące się na wyższych kondygnacjach i to niekoniecznie w samym centrum miasta. W ten sposób możemy naprawdę sporo zaoszczędzić.

Ważna są - poza odpowiednią lokalizacją - też inne kwestie, takie jak chociażby: dostępność miejsc postojowych, bliskość komunikacji miejskiej, sąsiedztwo inny nieruchomości, standard oraz stan techniczny biura, jak i całego budynku, czy wysokość miesięcznych opłat. To wszystko decyduje o tym czy dana powierzchnia biurowa jest dla nas atrakcyjna i czy będzie atrakcyjna również dla naszych klientów.

Wynajem biura – kiedy nam to się opłaca?

Wynajem powierzchni biurowej jest niezwykle popularny przede wszystkim ze względów finansowych. Ta opcja jest po prostu bardziej dostępna, niż zakup czy wybudowanie własnego lokalu.

Poza tym wynajem biura to przede wszystkim duża elastyczność, jeśli bowiem zechcemy wycofać się z naszego biznesu, to nie poniesiemy poważniejszych konsekwencji naszej decyzji. Co więcej, czynsz zapłacony za wynajem biura stanowi koszt uzyskania przychodów, a więc możemy dzięki temu zmniejszyć comiesięczne obciążenia finansowe.


Artykuł powstał we współpracy z https://biura.online/biurowce/warszawa

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.