poniedziałek, styczeń 17, 2022
image image image image
Flokowanie produktów Konsumenci od dawna poszukują niebanalnych i unikatowych towarów. Zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale również na estetykę i wygląd. Poszukują przedmiotów, które w wyrazisty sposób oddadzą ich ulubiony styl i upodobania. Czytaj cały artykuł
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł
Czym jest neuromarketing? Przeciętny klient kieruje się przeróżnymi czynnikami podczas dokonywania wyborów zakupowych. Szacuje się, że aż 85% decyzji o zakupie produktu czy zamówieniu usługi zapada podświadomie. Czy w związku z tym da się stwierdzić, co konkretnie wpłynęło na jego wybór? Co przyciągnęło jego uwagę? I czy da się wpłynąć na zachowania konsumenta? Na te pytania stara się udzielić odpowiedzi neuromarketing. Czytaj cały artykuł
Popularność sklepów www Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie witryny www, ponieważ potrafi tą metodą dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich są ubrania. Jednakże czy kupowanie ciuchów przez internet nie jest o wiele opłacalne? Czytaj cały artykuł

Kiedy opłaca się wynajem biura?

biuro wynajemDecydując się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej, musimy mieć - poza dobry pomysłem, stosownym budżetem i samozaparciem – również odpowiedni lokal. Taką powierzchnię biurową możemy kupić lub wynająć. Ta druga opcja jest ostatnio znacznie popularniejsza. Na co zatem zwrócić uwagę, wynajmując odpowiednie biuro i kiedy nam się to opłaca?

Powierzchnie biurowe na wynajem – na co zwrócić uwagę?

Zanim dokonamy wyboru odpowiedniego biura na wynajem musimy przeanalizować nasze potrzeby, bowiem każda branża ma inne. Inny lokal sprawdzi się w przypadku działalności handlowej, a inny z kolei w przypadku działalności usługowej.

Bardzo często brane pod uwagę są reprezentacyjne lokale, usytuowane na parterze, blisko ruchliwej ulicy, najlepiej też z dużymi witrynami. Ale takie powierzchnie biurowe niestety z reguły są znacznie droższe. Jeśli prowadzimy działalność usługową to śmiało możemy postawić na lokale znajdujące się na wyższych kondygnacjach i to niekoniecznie w samym centrum miasta. W ten sposób możemy naprawdę sporo zaoszczędzić.

Ważna są - poza odpowiednią lokalizacją - też inne kwestie, takie jak chociażby: dostępność miejsc postojowych, bliskość komunikacji miejskiej, sąsiedztwo inny nieruchomości, standard oraz stan techniczny biura, jak i całego budynku, czy wysokość miesięcznych opłat. To wszystko decyduje o tym czy dana powierzchnia biurowa jest dla nas atrakcyjna i czy będzie atrakcyjna również dla naszych klientów.

Wynajem biura – kiedy nam to się opłaca?

Wynajem powierzchni biurowej jest niezwykle popularny przede wszystkim ze względów finansowych. Ta opcja jest po prostu bardziej dostępna, niż zakup czy wybudowanie własnego lokalu.

Poza tym wynajem biura to przede wszystkim duża elastyczność, jeśli bowiem zechcemy wycofać się z naszego biznesu, to nie poniesiemy poważniejszych konsekwencji naszej decyzji. Co więcej, czynsz zapłacony za wynajem biura stanowi koszt uzyskania przychodów, a więc możemy dzięki temu zmniejszyć comiesięczne obciążenia finansowe.


Artykuł powstał we współpracy z https://biura.online/biurowce/warszawa

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.