wtorek, maj 17, 2022
image image image image
Wiosna - uciążliwy okres dla alergików Gdy dni się wydłużają, a słońce lekko zbliża się do Ziemi zaczyna się następny okres wegetatywny roślin. Czytaj cały artykuł
Technologia vs sen Od jakiegoś wskazuje się na istnienie nowej choroby - bezsenność technologiczna. Pojęcie brzmi tak bardzo odlegle, że nawet nie myślimy, co oznacza i czy nas dotyczy. Jednakże okazuje się, że to temat o wymiarze ogólnospołecznym, wprost globalnym. A wyjątkowo dotyczy grup, które w rozległym zakresie są zinformatyzowane oraz użytkują innowacyjnych technologii. Czytaj cały artykuł
Flokowanie produktów Konsumenci od dawna poszukują niebanalnych i unikatowych towarów. Zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale również na estetykę i wygląd. Poszukują przedmiotów, które w wyrazisty sposób oddadzą ich ulubiony styl i upodobania. Czytaj cały artykuł
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł

Aplikacja contact center dla twojego biznesu! Jak zorganizować działanie call center?

komputer2Współczesne call center muszą kroczyć po cienkiej linii między poprawą usług, sprzedaży i przychodów z jednej strony a kontrolą kosztów z drugiej. Gdy zostanie osiągnięte określone cele (co jest wykonalne, dzięki efektywnemu zarządzaniu call center) - rezultatem będzie firma, która będzie bardziej wydajna i produktywna na wszystkich poziomach. Nasuwa się pytanie.

Wydajne call center – jak je zorganizować?

By osiągnąć te wyżej wymienione, podwójne cele, należy ostrożnie zarządzać kosztami zatrudnienia, organizować szkolenia, nie zapominać o pomiarze wyników, a przede wszystkim mieć szeroko otwarty umysł na rozwiązania, takie jak wirtualne call center. Zanim jednak jako osoba odpowiadająca właściwą organizację całej pracy zajmiesz się każdym z tych elementów, musisz sobie uświadomić znaczący wkład elementu ludzkiego w sukces lub niepowodzenie operacji call center.

Jako kierownik call center musisz się zmierzyć z następującymi wyzwaniami:

  • zatrudnianie kompetentnych, wykwalifikowanych pracowników,
  • ustalanie konkurencyjnych przedziałów wynagrodzeń,
  • motywowanie i utrzymywanie umiejętności odpowiednie szkolenia.

 

Wybór i szkolenie personelu to bardzo obszerny temat, dlatego rekomendowane jest to, by zadbać o głębszy wgląd w to zagadnienie, by poznać bardziej szczegółowe wytyczne dotyczące aspektu zasobów ludzkich w zarządzaniu call center. Równocześnie jednak nie można zadbać i tematu technologii, która pomaga zarządzać całym procesem.

Call center: czynnik ludzki a stosowane technologie

Wybór i szkolenie personelu - oraz stosowanie sprawdzonych technik zarządzania to jedno, ale w celu zapewnienia naprawdę produktywnego środowiska call center i skutecznego zarządzania najważniejszymi zasobami ludzkimi niezbędny jest zaufane call center software. W tym kontekście zachęcamy do zapoznania się z propozycją Cludo.pl. Pod adresem https://www.cludo.pl/ można znaleźć bogaty zbiór nowoczesnych rozwiązań, które będą idealnym dopełnieniem czynnika ludzkiego w organizacji wydajnej obsługi firmowego call center.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.