środa, grudzień 01, 2021
image image image image
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł
Czym jest neuromarketing? Przeciętny klient kieruje się przeróżnymi czynnikami podczas dokonywania wyborów zakupowych. Szacuje się, że aż 85% decyzji o zakupie produktu czy zamówieniu usługi zapada podświadomie. Czy w związku z tym da się stwierdzić, co konkretnie wpłynęło na jego wybór? Co przyciągnęło jego uwagę? I czy da się wpłynąć na zachowania konsumenta? Na te pytania stara się udzielić odpowiedzi neuromarketing. Czytaj cały artykuł
Popularność sklepów www Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie witryny www, ponieważ potrafi tą metodą dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich są ubrania. Jednakże czy kupowanie ciuchów przez internet nie jest o wiele opłacalne? Czytaj cały artykuł
Atrakcje Wolina Polskie wybrzeże Bałtyku to niezwykły obszar. Tu żaden turysta na nudę narzekać nie może, a wspaniałe atrakcje czekają tu na turystów niemal na każdym kroku. Gdzie warto się wybrać? Czytaj cały artykuł

Ubezpiecz swój telefon

telefonTowarzystwo Ubezpieczeń Europa zwiększa współpracę z Orange - operatorem telefonii komórkowej. A co za tym idzie ugruntowuje swoją działalność biznesową poza sektorem pieniężnym.

Firma zaproponowała nabywcom korporacyjnym operatora projekt „Ochrona Wyświetlacza", który zapewnia ubezpieczenie ekranu smartfona przed różnymi uszkodzeniami.

wiceprezes TU Europa - Andrzej Popielski, objaśnia, iż taki typ ubezpieczenia dostępny jest dla indywidualnych abonentów Orange od zeszłego roku. Programem „Ochrona Wyświetlacza" objętych jest już 400 tysięcy abonentów, zaś sprzedaż tego ubezpieczenia aktywnie wzrasta. Od kwietnia bieżącego roku oferta skierowana została także do firm, które posiadają  abonament w Orange. Wiceprezesa ocenia, że efekty sprzedaży są wielce obiecujące.

Plan „Ochrona Wyświetlacza" gwarantuje naprawę ekranu oraz obudowy lub wymianę na elementy nowe w wypadku ich pęknięcia, stłuczenia, bądź zarysowania. Użytkownicy mają dodatkowo zapewnioną nieodpłatną wysyłkę kurierską, umożliwiającą odbiór popsutego urządzenia oraz przekazanie go pod wyznaczony adres po naprawieniu. Klient może zgłosić szkodę przez internet, a także telefonicznie. Składka ubezpieczenia wynosi 4,99 zł na miesiąc.

Wiceprezes Andrzej Popielski mówi, że będąc firmą aktywną w sektorze B2B zdają sobie sprawę z potrzeb partnerów biznesowych oraz ich interesantów. Współpracując z branżą pozafinansową firma wykorzystuje swoją wieloletnią praktykę zdobytą w codziennej pracy z rynkiem bankowym. W umowach stosowane są przejrzyste zapisy, podane w czytelny sposób, tak by klient rozumiał jakie ryzyka są objęte jego ubezpieczeniem, jaka jest kwota ubezpieczenia oraz jakiej wysokości składkę będzie opłacał.

Będąc ekspertem oraz liderem bancassurance TU Europa stale poszerza alternatywne kanały dystrybucji. Ze sprofilowanej oferty ubezpieczeń Europy korzystać już mogą klienci między inymi sieci sprzedaży sprzętu RTV, AGD oraz IT, gdzie skorzystać można z przedłużonej gwarancji.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.