środa, grudzień 01, 2021
image image image image
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł
Czym jest neuromarketing? Przeciętny klient kieruje się przeróżnymi czynnikami podczas dokonywania wyborów zakupowych. Szacuje się, że aż 85% decyzji o zakupie produktu czy zamówieniu usługi zapada podświadomie. Czy w związku z tym da się stwierdzić, co konkretnie wpłynęło na jego wybór? Co przyciągnęło jego uwagę? I czy da się wpłynąć na zachowania konsumenta? Na te pytania stara się udzielić odpowiedzi neuromarketing. Czytaj cały artykuł
Popularność sklepów www Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie witryny www, ponieważ potrafi tą metodą dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich są ubrania. Jednakże czy kupowanie ciuchów przez internet nie jest o wiele opłacalne? Czytaj cały artykuł
Atrakcje Wolina Polskie wybrzeże Bałtyku to niezwykły obszar. Tu żaden turysta na nudę narzekać nie może, a wspaniałe atrakcje czekają tu na turystów niemal na każdym kroku. Gdzie warto się wybrać? Czytaj cały artykuł

Dziewięcioletni milioner zarabia na YouTube

dolaryChłopiec o imieniu Evan ma zaledwie dziewięć lat a już został gwiazdorem na YouTubie. Posiada swój kanał YouTube, a na nim przedstawia recenzje zabawek oraz gier wideo. Rodzice uzupełniają jego nagrania "efektami specjalnymi".

Testy produktów przeprowadzane przez Evana mają tak wielką popularność, iż zarobki roczne chłopca sięgają 1,3 miliona dolarów.

Swój kanał - EvanTubeHD chłopiec utworzył w 2011 roku. W ciągu czterech lat uzyskał niemal 1,4 miliona abonentów i zdobył niewiarygodną ilość odsłon - 1,2 miliarda. Przeciętnie chłopiec publikuje trzy recenzje zabawek i gier na tydzień.

Na początku przygody z YouTube rodzina nie planowała zarabiania pieniędzy na recenzjach ich syna. Traktowali nagrywanie filmików jako wspólne hobby i ciekawą formę rozrywki. Najpierw zaczęły pojawiać się niewielkie kwoty, lecz z upływem czasu dochody z prowadzonego kanału zrobiły sie naprawdę duże. Poza opłatami związanymi z bieżącymi sprawami, zarobione przez Evana pieniądze rodzice przeznaczają na jego przyszłą edukację.
 
Prócz dziłalności internetowej chłopiec uzyskuje dochody także z reklam oraz gościnnych wystepów telewizyjnych.

Bliscy chłopca starają się chronić jego prywatność i nie podają do publicznej wiadomości jego nazwiska.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.