środa, grudzień 01, 2021
image image image image
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł
Czym jest neuromarketing? Przeciętny klient kieruje się przeróżnymi czynnikami podczas dokonywania wyborów zakupowych. Szacuje się, że aż 85% decyzji o zakupie produktu czy zamówieniu usługi zapada podświadomie. Czy w związku z tym da się stwierdzić, co konkretnie wpłynęło na jego wybór? Co przyciągnęło jego uwagę? I czy da się wpłynąć na zachowania konsumenta? Na te pytania stara się udzielić odpowiedzi neuromarketing. Czytaj cały artykuł
Popularność sklepów www Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie witryny www, ponieważ potrafi tą metodą dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich są ubrania. Jednakże czy kupowanie ciuchów przez internet nie jest o wiele opłacalne? Czytaj cały artykuł
Atrakcje Wolina Polskie wybrzeże Bałtyku to niezwykły obszar. Tu żaden turysta na nudę narzekać nie może, a wspaniałe atrakcje czekają tu na turystów niemal na każdym kroku. Gdzie warto się wybrać? Czytaj cały artykuł

Praca w mundurze się opłaca

policjaPrzez ostatnie lata liczebność mundurowych, którzy wystąpili o emeryturę obniżyła się przeszło trzykrotnie. Młode osoby na masową skalę zgłaszają się do służby.

Pomału kończy się czas 35-letnich emerytów mundurowych. Obecnie przeciętna wysługa osób, które kończą służbę w policji 28 lat i 11 miesięcy, Państwowa Straż Pożarna - 27 lat, 9 miesięcy, zaś Straż Graniczna - 25 lat, 8 miesięcy.

Do służby mundurowej licznie zgłaszają osoby młode, nie jest im straszna reforma emerytalna służb mundurowych.

Dzieje się tak, ponieważ służba mundurowa jest coraz bardziej opłacalna, wystarczyła jedynie zapowiedź podniesienia dodatku stażowego dla funkcjonariuszy, którzy mają najdłuższą wysługę lat o 10 procent, aby obniżyła się ilość osób decydujących się na porzucenie munduru.

Dotyczy to tak samo policjantów, strażników granicznych, strażaków jak i żołnierzy zawodowych. Funkcjonariusze poliscji, straży pożarnej i strażników granicznych w roku 2009 opuścili służbę w liczbie 7,7 tysięcy osób, w 2013 roku na emeryturę odeszło 6,7 tysięcy mundurowych, zaś w zeszłym roku było to już zaledwie 3,8 tysięcy.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.