wtorek, czerwiec 15, 2021
image image image image
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł
Czym jest neuromarketing? Przeciętny klient kieruje się przeróżnymi czynnikami podczas dokonywania wyborów zakupowych. Szacuje się, że aż 85% decyzji o zakupie produktu czy zamówieniu usługi zapada podświadomie. Czy w związku z tym da się stwierdzić, co konkretnie wpłynęło na jego wybór? Co przyciągnęło jego uwagę? I czy da się wpłynąć na zachowania konsumenta? Na te pytania stara się udzielić odpowiedzi neuromarketing. Czytaj cały artykuł
Popularność sklepów www Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie witryny www, ponieważ potrafi tą metodą dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich są ubrania. Jednakże czy kupowanie ciuchów przez internet nie jest o wiele opłacalne? Czytaj cały artykuł
Atrakcje Wolina Polskie wybrzeże Bałtyku to niezwykły obszar. Tu żaden turysta na nudę narzekać nie może, a wspaniałe atrakcje czekają tu na turystów niemal na każdym kroku. Gdzie warto się wybrać? Czytaj cały artykuł

Coaching - nowoczesne studia i zawód z przyszłością

coaching warszawaNiewiele osób wykonuje zawód, związany ze swoim wykształceniem. Dla niektórych pomysł na idealną pracę pojawia się dopiero po latach. Jednym z ciekawszych zawodów, cieszących się sporym powodzeniem jest coaching. Warszawa i inne duże miasta oferują studia w tym zakresie. Czego można się na nich nauczyć?

Odnaleźć i wyzwolić potencjał pracownika

Zawód coacha przez wiele lat kojarzono ze sportowcami. Był to specyficzny rodzaj trenera, który zajmował się przede wszystkim skutecznym motywowaniem swojego podopiecznego. Pod tym względem niewiele się zmieniło, motywacja, jak również uwalnianie potencjału pracownika to filary, na jakich zasadza się coaching. Warszawa od kilku lat oferuje zdalne studia w tym zakresie. Nie każdy ma predyspozycje do wykonywania tego zawodu. Nauka przydaje się jednak nawet tym, którzy nie czują w sobie niezbędnego potencjału do kierowania innymi. Można zyskać cenne umiejętności w życiu zawodowym lub prywatnym. Przy okazji otrzymuje się uprawnienia do wykonywania zawodu, który ma wielką przyszłość.

Coraz więcej coachów

Polska Izba Firm Szkoleniowych podaje statystyki, dotyczące wielu popularnych zawodów. Wśród nich jest także coaching. Warszawa jako jedno z miast co roku szkoli studentów w tym kierunku. Ile obecnie jest ich na naszym rynku? Szacuje się, że ponad trzy tysiące. To niewiele w porównaniu na przykład do Wielkiej Brytanii, gdzie coachów jest już 25 tysięcy. Izba Coachingu stale pracuje nad doprecyzowaniem odpowiednich przepisów i regulacji prawnych, związanych z tym zawodem. Pomaga to coachom zarówno we współpracy z osobami prywatnymi, jak i firmami, które są odbiorcami szkoleń coachingowych. Coach prowadzi rozmowy indywidualnie i grupowe. Doradza w życiu prywatnym i zawodowym.

Nowoczesny coaching w Warszawie

Kto najczęściej zwraca się z prośbą o pomoc do coacha? Ten specyficzny opiekun i osobisty przewodnik jest w stanie pomóc osobom bez względu na to, czym się aktualnie zajmują. Nie wydaje jednak poleceń tak, jak robi to trener sportowy. Jego rola polega na wysłuchaniu drugiej strony i pomocy w sformułowaniu celów prywatnych i zawodowych. Coach nie powinien za nikogo decydować, tylko uwolnić moc i kreatywność, jaka drzemie w każdym z nas. Żeby wykonywać ten zawód, z pewnością trzeba lubić ludzi. Otwartość na ich problemy, empatia i kultura osobista to klucz, który otwiera serca osób wątpiących w swoje umiejętności. Czasem wystarczy jedna rozmowa, niekiedy cała ich seria, aby liczyć na pozytywny efekt.

Studia na każdym etapie życia

Cierpliwość, empatia i umiejętność słuchania innych to cechy, które jedni mają od zawsze, inni nabywają je dopiero z wiekiem. Nie ma ram czasowych, kiedy można podjąć naukę na kierunku coaching. Warszawa oferuje studia w wygodnym systemie online. Dzięki temu na poszerzenie swoich kompetencji może liczyć także osoba, która pracuje lub ma zobowiązania prywatne. Nauka to praca przy komputerze i zaledwie kilka zjazdów, które nie komplikują zanadto codziennych obowiązków. Coach, posiadający wymagane uprawnienia to cenny pracownik dla swojej firmy. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby działał samodzielnie jako freelancer.

Coaching to cenna wiedza, którą warto poszerzać. Uczelnie, proponujące studia w tym zakresie dają możliwość kontaktu z wybitnymi fachowcami. Najczęściej na ich doświadczenie i porady można liczyć także po ukończeniu nauki.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.