środa, grudzień 01, 2021
image image image image
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł
Czym jest neuromarketing? Przeciętny klient kieruje się przeróżnymi czynnikami podczas dokonywania wyborów zakupowych. Szacuje się, że aż 85% decyzji o zakupie produktu czy zamówieniu usługi zapada podświadomie. Czy w związku z tym da się stwierdzić, co konkretnie wpłynęło na jego wybór? Co przyciągnęło jego uwagę? I czy da się wpłynąć na zachowania konsumenta? Na te pytania stara się udzielić odpowiedzi neuromarketing. Czytaj cały artykuł
Popularność sklepów www Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie witryny www, ponieważ potrafi tą metodą dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich są ubrania. Jednakże czy kupowanie ciuchów przez internet nie jest o wiele opłacalne? Czytaj cały artykuł
Atrakcje Wolina Polskie wybrzeże Bałtyku to niezwykły obszar. Tu żaden turysta na nudę narzekać nie może, a wspaniałe atrakcje czekają tu na turystów niemal na każdym kroku. Gdzie warto się wybrać? Czytaj cały artykuł

Dlaczego opłaca się kupować mieszkanie z pośrednikiem?

doradca nieruchomosciZbieranie oraz prezentacja ofert mieszkaniowych, przygotowanie wszelkich formalności oraz sprawdzenie podpisywanych dokumentów to główne zadania należące do pośrednika nieruchomości. Co więcej, powinien on znaleźć mieszkanie, które będzie spełniało nasze oczekiwania, a następnie pomóc nam w jego zakupie. Przekonaj się, dlaczego usługi świadczone przez biura nieruchomości mogą stanowić dla nas atrakcyjne rozwiązanie.

Selekcja ofert i ustalenie terminu spotkań

Proces kupna mieszkania jest nie tylko żmudny i uciążliwy, ale także bardzo czasochłonny. Codzienne przeglądanie ogłoszeń i ofert sprzedaży mieszkania, często nie przynosi rezultatów. Warto więc rozważyć skorzystanie z usług biura nieruchomości. Pośrednik, którym będzie agent nieruchomości, nie tylko wie, gdzie szukać najbardziej atrakcyjnych ofert, ale także posiada własną bazę ogłoszeń. W związku z tym wybór propozycji, które mogą przypaść nam do gustu, należy do jego głównych zadań. Postara się on także o dobranie odpowiedniego terminu spotkania ze sprzedającym tak, aby pasował on do naszych zawodowych i prywatnych planów.

Towarzystwo przy oglądaniu nieruchomości

Skorzystanie z usług profesjonalnego agenta nieruchomości wiąże się z tym, że jako pośrednik będzie towarzyszył nam w każdym etapie kupna mieszkania. Jednym z najważniejszych elementów, jest spotkanie ze sprzedającym lub oglądanie mieszkania pod jego nieobecność. Agent nieruchomości powinien zwrócić uwagę zarówno na zalety danego mieszkania, jak i jego wady. Jak twierdzi ekspert reprezentujący firmę # NIERUCHOMOŚCI: „Jest to bardzo ważne przy kupnie mieszkania z rynku wtórnego, zwłaszcza gdy nie mamy potrzebnej do samodzielnej oceny wiedzy. Usterki, czy brak udogodnień mogłyby stanowić dla nas duży problem, jeśli zdecydowalibyśmy się na jego kupno”. Do pośrednika, jako osoby neutralnej i obiektywnej, należy także pomoc w negocjacjach ceny między sprzedającym a kupującym.

Dopełnienie wszelkich formalności

Wypełnianie formalność stanowi dla wielu osób duże wyzwanie - na tym etapie także pomaga agent nieruchomości. Wszelkie kwestie prawne oraz obowiązujące w sprzedaży nieruchomości zasady, będą łatwiejsze do zrozumienia, dzięki pomocy osoby, która posiada wiedze i doświadczenie w tej dziedzinie. Swoje działania agent nieruchomości rozpocznie od zapoznania nas ze stanem prawnym mieszkania. Musimy sprawdzić księgę wieczystą, ewentualne zaległości czynszowe, czy hipotekę. Później będzie towarzyszył nam także w sporządzeniu umowy przedwstępnej, czy w zawarciu aktu notarialnego. Jeśli zna sprawdzoną kancelarię notarialną poleci jej usługi, a także powie nam, jakie dokumenty należy dla niej przygotować.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.