środa, grudzień 01, 2021
image image image image
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł
Czym jest neuromarketing? Przeciętny klient kieruje się przeróżnymi czynnikami podczas dokonywania wyborów zakupowych. Szacuje się, że aż 85% decyzji o zakupie produktu czy zamówieniu usługi zapada podświadomie. Czy w związku z tym da się stwierdzić, co konkretnie wpłynęło na jego wybór? Co przyciągnęło jego uwagę? I czy da się wpłynąć na zachowania konsumenta? Na te pytania stara się udzielić odpowiedzi neuromarketing. Czytaj cały artykuł
Popularność sklepów www Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie witryny www, ponieważ potrafi tą metodą dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich są ubrania. Jednakże czy kupowanie ciuchów przez internet nie jest o wiele opłacalne? Czytaj cały artykuł
Atrakcje Wolina Polskie wybrzeże Bałtyku to niezwykły obszar. Tu żaden turysta na nudę narzekać nie może, a wspaniałe atrakcje czekają tu na turystów niemal na każdym kroku. Gdzie warto się wybrać? Czytaj cały artykuł

Wystrój wnętrz - sypialnia

sypialnia 03Twoja sypialnia może stać się twym ulubionym pokojem w domu z paroma prostymi pomysłami, dających poczucie dużej przestrzeni - nawet jeśli twój aktualny pokój jest nieco przepełniony. Zamień swoje miejsce do spania w obszar, o którym zawsze marzyłeś, dzięki tym oszczędzającym miejsce pomysłom.

Wstaw wielozadaniowy stolik nocny
Zamień swój mały stolik nocny, przystosowany wyłącznie do lampy na małe komody po dwóch stronach łóżka. Będą one nie jedynie miejscem na lampkę nocną, budzik, okulary czy telefon komórkowy, lecz możesz także zagospodarować szuflady na skarpety, bieliznę, krawaty, a nawet swetry, dzięki temu możesz zmniejszyć wielkość komody oraz uporządkować szafę. Zawieś lustra za lampami nocnymi, żeby wykreować iluzję przestrzeni, odbijając światło i rozjaśniając przestrzeń.

Wyrzystaj przestrzeń pod łóżkiem
Rozgardiasz jest wrogiem otwartej przestrzeni, zatem zdobądź parę długich, przykrywanych pojemników do przechowywania pod łóżkiem butów, odzieży, bądź innych nie użytkowanych na codzień rzeczy. Schowaj je i nie myśl o nich, dopóki nie będziesz musiał ich wyjąć - i wtem są swobodnie dostępne, lecz nie przeszkadzają.

Skorzystaj z szaf w mieszkaniu
W wielu przypadkach szafy w holu czy przedpokoju to wyjątkowo niezużytkowane pomieszczenia. Za płaszczami oraz kurtkami ukrywaj sporadycznie użytkowane suknie i garnitury w wiszących workach na ubrania. To miejsce do przechowywania oficjalnych sukien, smokingów, gajerów na rozmowy o pracę - to, czego nie używasz częściej niż raz czy dwa razy w roku.

Wyberaj takie same bądź podobne kolory
Łatwą wizualną sztuczką powiększającą pomieszczenie jest zharmonizowanie zasłon do koloru ścian które jednocześnie uwidoczniają meble. Jeżeli masz niewielkie akcenty, jak na przykład krzesła, ramy czy lampy, znajdź kolor farby, który jest jaśniejszy, ciemniejszy albo bardziej metaliczny i pokryj je, aby pasowały. Na przykład krzesło podkreślone w kolorze pąsowego złota przyjemnie uderzy o ciepłe karmelowe ściany i okna.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.