wtorek, maj 17, 2022
image image image image
Wiosna - uciążliwy okres dla alergików Gdy dni się wydłużają, a słońce lekko zbliża się do Ziemi zaczyna się następny okres wegetatywny roślin. Czytaj cały artykuł
Technologia vs sen Od jakiegoś wskazuje się na istnienie nowej choroby - bezsenność technologiczna. Pojęcie brzmi tak bardzo odlegle, że nawet nie myślimy, co oznacza i czy nas dotyczy. Jednakże okazuje się, że to temat o wymiarze ogólnospołecznym, wprost globalnym. A wyjątkowo dotyczy grup, które w rozległym zakresie są zinformatyzowane oraz użytkują innowacyjnych technologii. Czytaj cały artykuł
Flokowanie produktów Konsumenci od dawna poszukują niebanalnych i unikatowych towarów. Zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale również na estetykę i wygląd. Poszukują przedmiotów, które w wyrazisty sposób oddadzą ich ulubiony styl i upodobania. Czytaj cały artykuł
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł

Wystrój wnętrz - sypialnia

sypialnia 03Twoja sypialnia może stać się twym ulubionym pokojem w domu z paroma prostymi pomysłami, dających poczucie dużej przestrzeni - nawet jeśli twój aktualny pokój jest nieco przepełniony. Zamień swoje miejsce do spania w obszar, o którym zawsze marzyłeś, dzięki tym oszczędzającym miejsce pomysłom.

Wstaw wielozadaniowy stolik nocny
Zamień swój mały stolik nocny, przystosowany wyłącznie do lampy na małe komody po dwóch stronach łóżka. Będą one nie jedynie miejscem na lampkę nocną, budzik, okulary czy telefon komórkowy, lecz możesz także zagospodarować szuflady na skarpety, bieliznę, krawaty, a nawet swetry, dzięki temu możesz zmniejszyć wielkość komody oraz uporządkować szafę. Zawieś lustra za lampami nocnymi, żeby wykreować iluzję przestrzeni, odbijając światło i rozjaśniając przestrzeń.

Wyrzystaj przestrzeń pod łóżkiem
Rozgardiasz jest wrogiem otwartej przestrzeni, zatem zdobądź parę długich, przykrywanych pojemników do przechowywania pod łóżkiem butów, odzieży, bądź innych nie użytkowanych na codzień rzeczy. Schowaj je i nie myśl o nich, dopóki nie będziesz musiał ich wyjąć - i wtem są swobodnie dostępne, lecz nie przeszkadzają.

Skorzystaj z szaf w mieszkaniu
W wielu przypadkach szafy w holu czy przedpokoju to wyjątkowo niezużytkowane pomieszczenia. Za płaszczami oraz kurtkami ukrywaj sporadycznie użytkowane suknie i garnitury w wiszących workach na ubrania. To miejsce do przechowywania oficjalnych sukien, smokingów, gajerów na rozmowy o pracę - to, czego nie używasz częściej niż raz czy dwa razy w roku.

Wyberaj takie same bądź podobne kolory
Łatwą wizualną sztuczką powiększającą pomieszczenie jest zharmonizowanie zasłon do koloru ścian które jednocześnie uwidoczniają meble. Jeżeli masz niewielkie akcenty, jak na przykład krzesła, ramy czy lampy, znajdź kolor farby, który jest jaśniejszy, ciemniejszy albo bardziej metaliczny i pokryj je, aby pasowały. Na przykład krzesło podkreślone w kolorze pąsowego złota przyjemnie uderzy o ciepłe karmelowe ściany i okna.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.