piątek, lipiec 01, 2022
image image image image
Wiosna - uciążliwy okres dla alergików Gdy dni się wydłużają, a słońce lekko zbliża się do Ziemi zaczyna się następny okres wegetatywny roślin. Czytaj cały artykuł
Technologia vs sen Od jakiegoś wskazuje się na istnienie nowej choroby - bezsenność technologiczna. Pojęcie brzmi tak bardzo odlegle, że nawet nie myślimy, co oznacza i czy nas dotyczy. Jednakże okazuje się, że to temat o wymiarze ogólnospołecznym, wprost globalnym. A wyjątkowo dotyczy grup, które w rozległym zakresie są zinformatyzowane oraz użytkują innowacyjnych technologii. Czytaj cały artykuł
Flokowanie produktów Konsumenci od dawna poszukują niebanalnych i unikatowych towarów. Zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale również na estetykę i wygląd. Poszukują przedmiotów, które w wyrazisty sposób oddadzą ich ulubiony styl i upodobania. Czytaj cały artykuł
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł

Dystrybutorzy maszyn rolniczych. Jakiej firmie warto zaufać?

maszyny rolniczeZakup sprzętu do prac na roli wymaga dokładnego rozpoznania oferty rynkowej i dopasowania jej do swoich potrzeb. Dla wielu inwestorów podjęcie decyzji jest zbyt trudne, ponieważ nie dysponują specjalistyczną wiedzą na temat maszyn i ich obsługi. Z pomocą przychodzą wówczas dystrybutorzy sprzętu rolniczego, którzy nie tylko zajmują się sprzedażą, ale też kompleksowym doradztwem.

Poszukując godnego zaufania dystrybutora maszyn do pracy na roli, nie musisz ograniczać się jedynie do współpracy z firmami działającymi działających w Twojej okolicy. Dobra wiadomość jest taka, że wiele z polecanych przedsiębiorstw dostarcza swoje produkty na terenie całego kraju. Jednym z nich jest Kagro — dealer ciągników, przyczep, opryskiwaczy i pozostałych elementów floty niezbędnej w zmotoryzowanych gospodarstwach rolnych.

Gdzie kupić maszyny rolnicze?

Szukając firmy, z którą nawiążesz współpracę w zakresie zakupu maszyn rolniczych, odpowiedz sobie na kilka kluczowych pytań.

  • Jaki jest rodzaj oferowanego przez nią asortymentu — do jakiego sektora gospodarstw rolnych jest skierowany (wielkość i profil działalności)?
  • Czy przedsiębiorstwo oferuje usługi serwisowe?
  • Czy zapewnia profesjonalne wsparcie fachowców, ukierunkowane na rozpoznanie i zaspokojenie potrzeb inwestora?
  • Czy na to wsparcie możesz liczyć nie tylko przy zakupie, ale też później, na etapie posprzedażowym?
  • Czy ma w swoich strukturach wyodrębnioną komórkę zajmującą się zaopatrywaniem w części zamienne?

Odpowiednio skomponowany asortyment to ważny argument, który przemawia za podjęciem współpracy z daną firmą. Dostępność rozwiązań od światowej klasy producentów — np. Versatile, Fliegl czy Caruelle — sprawia, że kupujący może oczekiwać, iż wśród traktorów, rozrzutników i opryskiwaczy znajdzie model dokładnie odpowiadający jego potrzebom.

Asortyment rolniczy

Kompleksowo zaopatrzone centrum zajmujące się dystrybucją maszyn rolniczych może zaoferować swoim klientom wszystkie urządzenia niezbędne do pracy na roli. Wśród nich są traktory, ciągniki, nośniki, agregaty, brony, kultywatory, opryskiwacze oraz wiele innych. Ważne, aby pod względem stosowanych technologii, osiągów i wyposażenia stanowiły odpowiedź na potrzeby gospodarstw o różnym profilu i skali działania.

Często, oprócz sprzedaży, firmy zajmują się także naprawą i konserwacją maszyn rolniczych oraz dostarczaniem części zamiennych. Twój sprzęt ma służyć przez wiele lat, dlatego już na etapie jego zakupu warto postawić na współpracę z dostawcą, który będzie wsparciem także podczas eksploatacji.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.