poniedziałek, maj 27, 2024
image image image image
Opieka i szacunek. Zakład Pogrzebowy Warszawa W dniu pożegnania bliskiej osoby, rodzina i przyjaciele często znajdują się w jednym z najtrudniejszych momentów swojego życia. Czytaj cały artykuł
Jakie zastosowania mają drony w geodezji? Geodezja to dziedzina nauki, która zajmuje się pomiarami i dokładnymi mapowaniem terenów, budynków i infrastruktury. W dzisiejszych czasach drony coraz częściej są wykorzystywane w geodezji. Dzięki nowoczesnym technologiom, drony są w stanie zebrać precyzyjne dane, które są niezbędne w tej dziedzinie. W tym artykule omówimy, jakie są zastosowania dronów w geodezji. Czytaj cały artykuł
Jakie są najnowsze trendy w projektowaniu dronów? Drony, jako maszyny, wciąż ewoluują, rozwijając się w coraz bardziej zaawansowane urządzenia. Nowe rozwiązania technologiczne wprowadzają coraz więcej możliwości, a producenci starają się przyciągnąć klientów nowymi funkcjami i wyposażeniem. W dzisiejszym artykule omówimy najnowsze trendy w projektowaniu dronów. Czytaj cały artykuł
Paintball Warszawa Paintball to sport, który staje się coraz bardziej popularny. Niektórzy kojarzą go jedynie jako znakomitą rozrywkę i przyjemnie spędzony czas w gronie znajomych. Tymczasem paintball to również świetny trening rozwijający nasze umiejętności i wzmacniający kondycję. Posiada wszystkie najbardziej cenne zalety gry zespołowej, dzięki czemu zawsze pozostaje atrakcyjną formą rekreacji sportowej zapewniającej ogrom wrażeń. Skąd zatem wynika tak wielka popularność gry w paintball? Jakie są jej zalety? Jakie przynosi korzyści? Czytaj cały artykuł

Dlaczego warto organizować wideokonferencje?

rozwiazania wideokonferencyjne dla firm Współczesne realia biznesowe wymagają wielu kontaktów pomiędzy klientami lub kontrahentami. Większość z nich można ogarnąć przy pomocy rozmowy telefonicznej lub poczty internetowej.

Doskonale sprawdzą się także rozwiązania wideokonferencyjne dla firm zwłaszcza tych, które mają kilka placówek.

Wrażenie teleobecności

Wielość rozmów sprawia, że bardziej zapracowany przedsiębiorca nie jest w stanie zapamiętać wszystkich ważnych detali konwersacji. Aż 55 proc. informacji, przekazywanych podczas tradycyjnej formy komunikacji to czynniki niewerbalne, których nie da się wychwycić, nie widząc drugiego człowieka. Tylko 7 proc. w tym wszystkim to informacja. Takie wyniki pokazują, że biznesmeni każdego dnia tracą bardzo wiele podczas monotonnych konferencji audio lub też wymiany korespondencji mailowej. Większość z nich utrzymuje, że zdecydowanie bardziej woli widzieć swojego rozmówcę. Jego prezentacja daje dodatkowe bodźce do oceny, czy dana osoba wzbudza zaufanie, czy też nie.

Rozwiązania wideokonferencyjne dla firm zamiast podróżowania

Największe korzyści biznesowe odnosi się podczas spotkań ze współpracownikami. Można wtedy spojrzeć w oczy partnerowi biznesowemu, wyczuć jego ewentualne wahanie lub ekscytację projektem. Biznesmeni zwykle bardzo dużo podróżują, mimo że jest to dla nich uciążliwe. Jednak dopiero po takim bezpośrednim kontakcie mają wrażenie, że bardziej panują nad sytuacją i są pewni efektów pracy. Wszystko dlatego, że komunikacja twarzą w twarz jest po prostu bardziej personalna. Nie zawsze kontakt osobisty jest możliwy. Duża odległość lub też konieczność odbycia wielu rozmów w krótkim czasie sprawia, że trzeba się posłużyć alternatywnymi metodami kontaktu. Nowoczesne urządzenia i specjalne oprogramowanie do wideokonferencji to pewność dobrego kontaktu bez konieczności przemieszczania się.

Korzyści z transmisji wideo

Rozwiązania wideokonferencyjne dla firm to sposób na duże oszczędności. Zamiast zamawiać bilety lotnicze i hotele, można w kilka chwil uzyskać połączenie z wybraną osobą. Bardziej skrupulatni przedsiębiorcy twierdzą, że nowoczesne rozwiązania, jakie zastosowali przy połączeniach wideo, obniżyły im koszty o minimum 30 proc. plus oszczędziły wiele godzin, jakie zajmuje sama podróż. Dzięki urządzeniom z odpowiednim oprogramowaniem telekomunikacyjnym można w ciągu jednego dnia odbyć o wiele więcej rozmów niż podczas podróży. Co więcej, taka forma kontaktu jest bardzo przyjazna dla środowiska, ponieważ nie generuje żadnych zanieczyszczeń. Czego potrzeba, aby móc łączyć się z dowolnym miejscem na świecie? Przede wszystkim dobrego połączenia do sieci Internet. Ważne są także urządzenia do wideokonferencji, czyli terminal, kamera, mikrofon z monitorem lub PC, wyposażonym w odpowiedni program.

Sprzęt do łączenia się z kontrahentami to zaledwie kilka urządzeń, które znacznie usprawniają codzienność przedsiębiorcy. Inwestycja w niego jest więc opłacalna, dlatego coraz więcej firm decyduje się na takie rozwiązanie.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.