środa, październik 27, 2021
image image image image
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł
Czym jest neuromarketing? Przeciętny klient kieruje się przeróżnymi czynnikami podczas dokonywania wyborów zakupowych. Szacuje się, że aż 85% decyzji o zakupie produktu czy zamówieniu usługi zapada podświadomie. Czy w związku z tym da się stwierdzić, co konkretnie wpłynęło na jego wybór? Co przyciągnęło jego uwagę? I czy da się wpłynąć na zachowania konsumenta? Na te pytania stara się udzielić odpowiedzi neuromarketing. Czytaj cały artykuł
Popularność sklepów www Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie witryny www, ponieważ potrafi tą metodą dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich są ubrania. Jednakże czy kupowanie ciuchów przez internet nie jest o wiele opłacalne? Czytaj cały artykuł
Atrakcje Wolina Polskie wybrzeże Bałtyku to niezwykły obszar. Tu żaden turysta na nudę narzekać nie może, a wspaniałe atrakcje czekają tu na turystów niemal na każdym kroku. Gdzie warto się wybrać? Czytaj cały artykuł

Dlaczego warto organizować wideokonferencje?

rozwiazania wideokonferencyjne dla firm Współczesne realia biznesowe wymagają wielu kontaktów pomiędzy klientami lub kontrahentami. Większość z nich można ogarnąć przy pomocy rozmowy telefonicznej lub poczty internetowej.

Doskonale sprawdzą się także rozwiązania wideokonferencyjne dla firm zwłaszcza tych, które mają kilka placówek.

Wrażenie teleobecności

Wielość rozmów sprawia, że bardziej zapracowany przedsiębiorca nie jest w stanie zapamiętać wszystkich ważnych detali konwersacji. Aż 55 proc. informacji, przekazywanych podczas tradycyjnej formy komunikacji to czynniki niewerbalne, których nie da się wychwycić, nie widząc drugiego człowieka. Tylko 7 proc. w tym wszystkim to informacja. Takie wyniki pokazują, że biznesmeni każdego dnia tracą bardzo wiele podczas monotonnych konferencji audio lub też wymiany korespondencji mailowej. Większość z nich utrzymuje, że zdecydowanie bardziej woli widzieć swojego rozmówcę. Jego prezentacja daje dodatkowe bodźce do oceny, czy dana osoba wzbudza zaufanie, czy też nie.

Rozwiązania wideokonferencyjne dla firm zamiast podróżowania

Największe korzyści biznesowe odnosi się podczas spotkań ze współpracownikami. Można wtedy spojrzeć w oczy partnerowi biznesowemu, wyczuć jego ewentualne wahanie lub ekscytację projektem. Biznesmeni zwykle bardzo dużo podróżują, mimo że jest to dla nich uciążliwe. Jednak dopiero po takim bezpośrednim kontakcie mają wrażenie, że bardziej panują nad sytuacją i są pewni efektów pracy. Wszystko dlatego, że komunikacja twarzą w twarz jest po prostu bardziej personalna. Nie zawsze kontakt osobisty jest możliwy. Duża odległość lub też konieczność odbycia wielu rozmów w krótkim czasie sprawia, że trzeba się posłużyć alternatywnymi metodami kontaktu. Nowoczesne urządzenia i specjalne oprogramowanie do wideokonferencji to pewność dobrego kontaktu bez konieczności przemieszczania się.

Korzyści z transmisji wideo

Rozwiązania wideokonferencyjne dla firm to sposób na duże oszczędności. Zamiast zamawiać bilety lotnicze i hotele, można w kilka chwil uzyskać połączenie z wybraną osobą. Bardziej skrupulatni przedsiębiorcy twierdzą, że nowoczesne rozwiązania, jakie zastosowali przy połączeniach wideo, obniżyły im koszty o minimum 30 proc. plus oszczędziły wiele godzin, jakie zajmuje sama podróż. Dzięki urządzeniom z odpowiednim oprogramowaniem telekomunikacyjnym można w ciągu jednego dnia odbyć o wiele więcej rozmów niż podczas podróży. Co więcej, taka forma kontaktu jest bardzo przyjazna dla środowiska, ponieważ nie generuje żadnych zanieczyszczeń. Czego potrzeba, aby móc łączyć się z dowolnym miejscem na świecie? Przede wszystkim dobrego połączenia do sieci Internet. Ważne są także urządzenia do wideokonferencji, czyli terminal, kamera, mikrofon z monitorem lub PC, wyposażonym w odpowiedni program.

Sprzęt do łączenia się z kontrahentami to zaledwie kilka urządzeń, które znacznie usprawniają codzienność przedsiębiorcy. Inwestycja w niego jest więc opłacalna, dlatego coraz więcej firm decyduje się na takie rozwiązanie.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.