środa, październik 27, 2021
image image image image
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł
Czym jest neuromarketing? Przeciętny klient kieruje się przeróżnymi czynnikami podczas dokonywania wyborów zakupowych. Szacuje się, że aż 85% decyzji o zakupie produktu czy zamówieniu usługi zapada podświadomie. Czy w związku z tym da się stwierdzić, co konkretnie wpłynęło na jego wybór? Co przyciągnęło jego uwagę? I czy da się wpłynąć na zachowania konsumenta? Na te pytania stara się udzielić odpowiedzi neuromarketing. Czytaj cały artykuł
Popularność sklepów www Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie witryny www, ponieważ potrafi tą metodą dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich są ubrania. Jednakże czy kupowanie ciuchów przez internet nie jest o wiele opłacalne? Czytaj cały artykuł
Atrakcje Wolina Polskie wybrzeże Bałtyku to niezwykły obszar. Tu żaden turysta na nudę narzekać nie może, a wspaniałe atrakcje czekają tu na turystów niemal na każdym kroku. Gdzie warto się wybrać? Czytaj cały artykuł

Popularność sklepów www

sklepy internetowe 02Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie witryny www, ponieważ potrafi tą metodą dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich są ubrania. Jednakże czy kupowanie ciuchów przez internet nie jest o wiele opłacalne?

Bardzo dużą obawą jest to, że otrzymamy towar będzie w za małym rozmiarze albo taki, który nie będzie dobrze na nas leżał. Przeważnie tuż przed ubraniem danej rzeczy zdaje nam się ona idealna, a po włożeniu nie jesteśmy już zadowoleni z efektu finalnego. Trzeba natomiast pamiętać, iż kupując ubrania w sklepie internetowym, będziemy mogli je zwrócić w ciągu dwóch tyg. Zazwyczaj taki zwrot jest całkowicie bezpłatny. Pozwala to na spokoje włożenie np. koszulki w mieszkaniu oraz odesłanie jej lub wymienienie na jakieś inne ubranie, w momencie kiedy będzie za wielka albo za ciasna.Ubrania, które będziemy mogli nabyć w sklepie internetowym, najczęściej są tańsze od tych w tradycyjnych sklepach. Dzieje się tak dlatego, że takie rozwiązanie generuje o wiele mniej kosztów. Właściciel strony www, opłaca o wiele mniejszą ilość pracowników, najczęściej nie musi płacić za pomieszczenie, o wiele mniejsze są także media itd.

Zdecydowanie większy jest też asortyment. Można wybierać spośród bardzo wielu propozycji, przeglądanie ubrań jest wygodniejsze i szybsze, aniżeli w sklepie stacjonarnym. Nie musimy się także zamartwiać, że ktoś zwinie nam jakieś ubranie sprzed nosa. Jeżeli dostrzeżemy, iż brakuje jest pewnego produktu, będziemy mogli ustawić powiadomienie, które bęzie nam przesłane na maila, gdy towar pojawi się na stronie po raz kolejny.Takim jednym z kłopotów dla nabywcy często może być koszt przesyłki. Często przewyższa wysokość zakupionego produktu. Sporo sklepów online oferuje jednak bezpłatną przesyłkę powyżej danej sumy, a często jest ona bezpłatna dla wszystkich zamówień. Posiadamy także opcję wyboru dostawy zamówienia. Cena odbioru zamówienia w punkcie np. w ruchu, wynosi około sześć zł. Najdrożej wyniesie nas dostawa zamówienia pod same drzwi poprzez kuriera bądź listonosza, około 10-12 złotych.

Rzetelne sklepy do sprzedaży on-line systematycznie informują nas o stanie naszego zamówienia. Doręczenie zajmuje rzeczywiście mało czasu, doręczenie zamówienia po kilku dniach to w obecnych czasach już rzadkość. Zazwyczaj już po dwóch dniach możemy radować się nowymi butami albo koszulą.

Z pewnością warto zastanowić się, czy nie zacząć kupować ubrań przez sieć. Umożliwi to szybsze a także wygodniejsze zakupy, a także zaoszczędzenie własnego czasu oraz kasy.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.