poniedziałek, wrzesień 28, 2020
image image image image
Popularność sklepów www Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie witryny www, ponieważ potrafi tą metodą dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich są ubrania. Jednakże czy kupowanie ciuchów przez internet nie jest o wiele opłacalne? Czytaj cały artykuł
Atrakcje Wolina Polskie wybrzeże Bałtyku to niezwykły obszar. Tu żaden turysta na nudę narzekać nie może, a wspaniałe atrakcje czekają tu na turystów niemal na każdym kroku. Gdzie warto się wybrać? Czytaj cały artykuł
Czym jest kryptowaluta Bitcoin? Zdobywanie pieniędzy na tak zwanych kryptowalutach stało się w ostatnich latach bardzo modne. Tak samo jak wcześniej utrzymywanie się na wynajmie mieszkań bądź zbierano złoto bądź obrazy, albo monety, podobnie obecnie modne stały się kryptowaluty. Czytaj cały artykuł
Dlaczego warto organizować wideokonferencje? Współczesne realia biznesowe wymagają wielu kontaktów pomiędzy klientami lub kontrahentami. Większość z nich można ogarnąć przy pomocy rozmowy telefonicznej lub poczty internetowej. Czytaj cały artykuł

Popularność sklepów www

sklepy internetowe 02Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie witryny www, ponieważ potrafi tą metodą dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich są ubrania. Jednakże czy kupowanie ciuchów przez internet nie jest o wiele opłacalne?

Bardzo dużą obawą jest to, że otrzymamy towar będzie w za małym rozmiarze albo taki, który nie będzie dobrze na nas leżał. Przeważnie tuż przed ubraniem danej rzeczy zdaje nam się ona idealna, a po włożeniu nie jesteśmy już zadowoleni z efektu finalnego. Trzeba natomiast pamiętać, iż kupując ubrania w sklepie internetowym, będziemy mogli je zwrócić w ciągu dwóch tyg. Zazwyczaj taki zwrot jest całkowicie bezpłatny. Pozwala to na spokoje włożenie np. koszulki w mieszkaniu oraz odesłanie jej lub wymienienie na jakieś inne ubranie, w momencie kiedy będzie za wielka albo za ciasna.Ubrania, które będziemy mogli nabyć w sklepie internetowym, najczęściej są tańsze od tych w tradycyjnych sklepach. Dzieje się tak dlatego, że takie rozwiązanie generuje o wiele mniej kosztów. Właściciel strony www, opłaca o wiele mniejszą ilość pracowników, najczęściej nie musi płacić za pomieszczenie, o wiele mniejsze są także media itd.

Zdecydowanie większy jest też asortyment. Można wybierać spośród bardzo wielu propozycji, przeglądanie ubrań jest wygodniejsze i szybsze, aniżeli w sklepie stacjonarnym. Nie musimy się także zamartwiać, że ktoś zwinie nam jakieś ubranie sprzed nosa. Jeżeli dostrzeżemy, iż brakuje jest pewnego produktu, będziemy mogli ustawić powiadomienie, które bęzie nam przesłane na maila, gdy towar pojawi się na stronie po raz kolejny.Takim jednym z kłopotów dla nabywcy często może być koszt przesyłki. Często przewyższa wysokość zakupionego produktu. Sporo sklepów online oferuje jednak bezpłatną przesyłkę powyżej danej sumy, a często jest ona bezpłatna dla wszystkich zamówień. Posiadamy także opcję wyboru dostawy zamówienia. Cena odbioru zamówienia w punkcie np. w ruchu, wynosi około sześć zł. Najdrożej wyniesie nas dostawa zamówienia pod same drzwi poprzez kuriera bądź listonosza, około 10-12 złotych.

Rzetelne sklepy do sprzedaży on-line systematycznie informują nas o stanie naszego zamówienia. Doręczenie zajmuje rzeczywiście mało czasu, doręczenie zamówienia po kilku dniach to w obecnych czasach już rzadkość. Zazwyczaj już po dwóch dniach możemy radować się nowymi butami albo koszulą.

Z pewnością warto zastanowić się, czy nie zacząć kupować ubrań przez sieć. Umożliwi to szybsze a także wygodniejsze zakupy, a także zaoszczędzenie własnego czasu oraz kasy.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.