piątek, lipiec 01, 2022
image image image image
Wiosna - uciążliwy okres dla alergików Gdy dni się wydłużają, a słońce lekko zbliża się do Ziemi zaczyna się następny okres wegetatywny roślin. Czytaj cały artykuł
Technologia vs sen Od jakiegoś wskazuje się na istnienie nowej choroby - bezsenność technologiczna. Pojęcie brzmi tak bardzo odlegle, że nawet nie myślimy, co oznacza i czy nas dotyczy. Jednakże okazuje się, że to temat o wymiarze ogólnospołecznym, wprost globalnym. A wyjątkowo dotyczy grup, które w rozległym zakresie są zinformatyzowane oraz użytkują innowacyjnych technologii. Czytaj cały artykuł
Flokowanie produktów Konsumenci od dawna poszukują niebanalnych i unikatowych towarów. Zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale również na estetykę i wygląd. Poszukują przedmiotów, które w wyrazisty sposób oddadzą ich ulubiony styl i upodobania. Czytaj cały artykuł
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł

Popularność sklepów www

sklepy internetowe 02Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie witryny www, ponieważ potrafi tą metodą dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich są ubrania. Jednakże czy kupowanie ciuchów przez internet nie jest o wiele opłacalne?

Bardzo dużą obawą jest to, że otrzymamy towar będzie w za małym rozmiarze albo taki, który nie będzie dobrze na nas leżał. Przeważnie tuż przed ubraniem danej rzeczy zdaje nam się ona idealna, a po włożeniu nie jesteśmy już zadowoleni z efektu finalnego. Trzeba natomiast pamiętać, iż kupując ubrania w sklepie internetowym, będziemy mogli je zwrócić w ciągu dwóch tyg. Zazwyczaj taki zwrot jest całkowicie bezpłatny. Pozwala to na spokoje włożenie np. koszulki w mieszkaniu oraz odesłanie jej lub wymienienie na jakieś inne ubranie, w momencie kiedy będzie za wielka albo za ciasna.Ubrania, które będziemy mogli nabyć w sklepie internetowym, najczęściej są tańsze od tych w tradycyjnych sklepach. Dzieje się tak dlatego, że takie rozwiązanie generuje o wiele mniej kosztów. Właściciel strony www, opłaca o wiele mniejszą ilość pracowników, najczęściej nie musi płacić za pomieszczenie, o wiele mniejsze są także media itd.

Zdecydowanie większy jest też asortyment. Można wybierać spośród bardzo wielu propozycji, przeglądanie ubrań jest wygodniejsze i szybsze, aniżeli w sklepie stacjonarnym. Nie musimy się także zamartwiać, że ktoś zwinie nam jakieś ubranie sprzed nosa. Jeżeli dostrzeżemy, iż brakuje jest pewnego produktu, będziemy mogli ustawić powiadomienie, które bęzie nam przesłane na maila, gdy towar pojawi się na stronie po raz kolejny.Takim jednym z kłopotów dla nabywcy często może być koszt przesyłki. Często przewyższa wysokość zakupionego produktu. Sporo sklepów online oferuje jednak bezpłatną przesyłkę powyżej danej sumy, a często jest ona bezpłatna dla wszystkich zamówień. Posiadamy także opcję wyboru dostawy zamówienia. Cena odbioru zamówienia w punkcie np. w ruchu, wynosi około sześć zł. Najdrożej wyniesie nas dostawa zamówienia pod same drzwi poprzez kuriera bądź listonosza, około 10-12 złotych.

Rzetelne sklepy do sprzedaży on-line systematycznie informują nas o stanie naszego zamówienia. Doręczenie zajmuje rzeczywiście mało czasu, doręczenie zamówienia po kilku dniach to w obecnych czasach już rzadkość. Zazwyczaj już po dwóch dniach możemy radować się nowymi butami albo koszulą.

Z pewnością warto zastanowić się, czy nie zacząć kupować ubrań przez sieć. Umożliwi to szybsze a także wygodniejsze zakupy, a także zaoszczędzenie własnego czasu oraz kasy.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.