sobota, czerwiec 15, 2024
image image image image
Opieka i szacunek. Zakład Pogrzebowy Warszawa W dniu pożegnania bliskiej osoby, rodzina i przyjaciele często znajdują się w jednym z najtrudniejszych momentów swojego życia. Czytaj cały artykuł
Jakie zastosowania mają drony w geodezji? Geodezja to dziedzina nauki, która zajmuje się pomiarami i dokładnymi mapowaniem terenów, budynków i infrastruktury. W dzisiejszych czasach drony coraz częściej są wykorzystywane w geodezji. Dzięki nowoczesnym technologiom, drony są w stanie zebrać precyzyjne dane, które są niezbędne w tej dziedzinie. W tym artykule omówimy, jakie są zastosowania dronów w geodezji. Czytaj cały artykuł
Jakie są najnowsze trendy w projektowaniu dronów? Drony, jako maszyny, wciąż ewoluują, rozwijając się w coraz bardziej zaawansowane urządzenia. Nowe rozwiązania technologiczne wprowadzają coraz więcej możliwości, a producenci starają się przyciągnąć klientów nowymi funkcjami i wyposażeniem. W dzisiejszym artykule omówimy najnowsze trendy w projektowaniu dronów. Czytaj cały artykuł
Paintball Warszawa Paintball to sport, który staje się coraz bardziej popularny. Niektórzy kojarzą go jedynie jako znakomitą rozrywkę i przyjemnie spędzony czas w gronie znajomych. Tymczasem paintball to również świetny trening rozwijający nasze umiejętności i wzmacniający kondycję. Posiada wszystkie najbardziej cenne zalety gry zespołowej, dzięki czemu zawsze pozostaje atrakcyjną formą rekreacji sportowej zapewniającej ogrom wrażeń. Skąd zatem wynika tak wielka popularność gry w paintball? Jakie są jej zalety? Jakie przynosi korzyści? Czytaj cały artykuł

Żegluj i mieszkaj

houseboat 01Nic tak nie rozluźnia, jak prawdziwy odpoczynek wśród przyrody. głusza, błogość, delikatna bryza, nieopodal odgłosy ptactwa. A dookoła plusk wody, szmer liści, sitowia, czy trawy. Dla mnóstwa zapracowanych rodaków to szczyt marzeń. W większości wypadków pakujemy się w samochód i podróżujemy gdzieś na przepełnione plaże pobliskiego pojezierza. Krzątanina, dobijanie się o miejsce na leżak, zgiełk, znacząca odległość do hotelu, nic, co wolno nazwać pełnym komfortem. A gdyby mieć taki odpoczynek każdego dnia? Wykorzystywać z powabów pięknej przyrody, odkrywać nowe fascynujące zakątki, a zarazem zapewnić sobie tak komfortowe warunki, jak w domu? Okazuje się, że kupno czy też nawet czarter houseboata zapewni nam spełnienie wszelkich oczekiwań zarówno pod względem podróżniczym, jak i wypoczynkowym.

Houseboat - pływająca jednostka mieszkalna

Houseboat to szczególna łódź. Została zaprojektowana z myślą o zagwarantowaniu żeglarzom pełnej wygody i ergonomiczności. Houseboat posiada pomieszczenia, które zostały zaaranżowane tak, iżby ich stylowy wystrój a także wysokiej jakości zaopatrzenie spełniały wymogi standardom wygodnego i estetycznego niewielkiego mieszkania. Ponadto wraz z pomieszczeniami przeznaczonymi do całorocznego zamieszkania, zaprojektowano również strefę relaksu. To wyniesiona fragment pokładu, na którym można postawić leżaki i zachwycać się śliczne widoki dookoła. Z niewątpliwie można stwierdzić, że to nowoczesna łódź, która jest odpowiedzią na wszelkie potrzeby ewentualnego konsumenta.

Korzyści wypoczynku na houseboacie

Dzięki temu, że houseboat jest zaadaptowany do całorocznego zamieszkania, dopuszcza pełną swobodę w podróżowaniu. Możesz płynąć po wybranych szlakach żeglugi śródlądowej czy też zwyczajnie zacumować w dowolnym porcie. Dzięki temu dużą przyjemność z zamieszkania na łodzi zauważają zarówno amatorzy slow life, jak i ci, którzy pragnęliby spędzać czas bardzo dynamicznie. Houseboaty, które proponuje Eco Boats https://eco-boats.eu są zaopatrzone dodatkowo w rowery elektryczne. Wystarczy w związku z tym zastopować się na parę godzin, zejść na ląd i zwiedzać urokliwą okolicę. Wolno więc bez skrępowania stwierdzić, iż żeglując houseboatem jesteś samowystarczalny i nieskrępowany od jakichkolwiek ograniczeń. Nawet nawigacja łodzią jest niezmiernie proste i nie wymaga szczególnych zręczności. Niemniej jednak w Eco-Boats.eu można wypożyczyć houseboata wraz z obsługą sternika na siedmiodniowy rejs, który odbywa się na trasie Warszawa-Gdańsk-Warszawa bądź określić dowolną trasę.

Houseboaty w trendzie proekologicznym

Coraz bardziej globalne staje się odkrywanie miejsc, gdzie można spędzić czas na łonie natury. Żeglowanie houseboatem zapewnia sposobność ciągłego obcowania z naturą i to w nadzwyczaj wolnym aspekcie. Można albowiem podziwiać czar mijanych krajobrazów z pokładu łodzi, a także nie ma przeszkód, by zejść na ląd i spacerować pośród zieleni.

Wskazane jest wspomnieć, iż houseboaty, które powstają w stoczni Eco-Boats mają napęd elektryczny. Świadczy to, iż realizują wysokie wymagania proekologiczne, a równocześnie są niedrogie w eksploatacji.

Rejs houseboatem zatem to znakomita opcja na spędzenie wolnego czasu na łonie natury. Powinno się już zastanowić się o tym, jak spędzić majówkę lub wakacje. A może w ogóle pomyśleć o ucieczce od huku miasta i przenieść się na łódź?

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.