piątek, lipiec 01, 2022
image image image image
Wiosna - uciążliwy okres dla alergików Gdy dni się wydłużają, a słońce lekko zbliża się do Ziemi zaczyna się następny okres wegetatywny roślin. Czytaj cały artykuł
Technologia vs sen Od jakiegoś wskazuje się na istnienie nowej choroby - bezsenność technologiczna. Pojęcie brzmi tak bardzo odlegle, że nawet nie myślimy, co oznacza i czy nas dotyczy. Jednakże okazuje się, że to temat o wymiarze ogólnospołecznym, wprost globalnym. A wyjątkowo dotyczy grup, które w rozległym zakresie są zinformatyzowane oraz użytkują innowacyjnych technologii. Czytaj cały artykuł
Flokowanie produktów Konsumenci od dawna poszukują niebanalnych i unikatowych towarów. Zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale również na estetykę i wygląd. Poszukują przedmiotów, które w wyrazisty sposób oddadzą ich ulubiony styl i upodobania. Czytaj cały artykuł
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł

Żegluj i mieszkaj

houseboat 01Nic tak nie rozluźnia, jak prawdziwy odpoczynek wśród przyrody. głusza, błogość, delikatna bryza, nieopodal odgłosy ptactwa. A dookoła plusk wody, szmer liści, sitowia, czy trawy. Dla mnóstwa zapracowanych rodaków to szczyt marzeń. W większości wypadków pakujemy się w samochód i podróżujemy gdzieś na przepełnione plaże pobliskiego pojezierza. Krzątanina, dobijanie się o miejsce na leżak, zgiełk, znacząca odległość do hotelu, nic, co wolno nazwać pełnym komfortem. A gdyby mieć taki odpoczynek każdego dnia? Wykorzystywać z powabów pięknej przyrody, odkrywać nowe fascynujące zakątki, a zarazem zapewnić sobie tak komfortowe warunki, jak w domu? Okazuje się, że kupno czy też nawet czarter houseboata zapewni nam spełnienie wszelkich oczekiwań zarówno pod względem podróżniczym, jak i wypoczynkowym.

Houseboat - pływająca jednostka mieszkalna

Houseboat to szczególna łódź. Została zaprojektowana z myślą o zagwarantowaniu żeglarzom pełnej wygody i ergonomiczności. Houseboat posiada pomieszczenia, które zostały zaaranżowane tak, iżby ich stylowy wystrój a także wysokiej jakości zaopatrzenie spełniały wymogi standardom wygodnego i estetycznego niewielkiego mieszkania. Ponadto wraz z pomieszczeniami przeznaczonymi do całorocznego zamieszkania, zaprojektowano również strefę relaksu. To wyniesiona fragment pokładu, na którym można postawić leżaki i zachwycać się śliczne widoki dookoła. Z niewątpliwie można stwierdzić, że to nowoczesna łódź, która jest odpowiedzią na wszelkie potrzeby ewentualnego konsumenta.

Korzyści wypoczynku na houseboacie

Dzięki temu, że houseboat jest zaadaptowany do całorocznego zamieszkania, dopuszcza pełną swobodę w podróżowaniu. Możesz płynąć po wybranych szlakach żeglugi śródlądowej czy też zwyczajnie zacumować w dowolnym porcie. Dzięki temu dużą przyjemność z zamieszkania na łodzi zauważają zarówno amatorzy slow life, jak i ci, którzy pragnęliby spędzać czas bardzo dynamicznie. Houseboaty, które proponuje Eco Boats https://eco-boats.eu są zaopatrzone dodatkowo w rowery elektryczne. Wystarczy w związku z tym zastopować się na parę godzin, zejść na ląd i zwiedzać urokliwą okolicę. Wolno więc bez skrępowania stwierdzić, iż żeglując houseboatem jesteś samowystarczalny i nieskrępowany od jakichkolwiek ograniczeń. Nawet nawigacja łodzią jest niezmiernie proste i nie wymaga szczególnych zręczności. Niemniej jednak w Eco-Boats.eu można wypożyczyć houseboata wraz z obsługą sternika na siedmiodniowy rejs, który odbywa się na trasie Warszawa-Gdańsk-Warszawa bądź określić dowolną trasę.

Houseboaty w trendzie proekologicznym

Coraz bardziej globalne staje się odkrywanie miejsc, gdzie można spędzić czas na łonie natury. Żeglowanie houseboatem zapewnia sposobność ciągłego obcowania z naturą i to w nadzwyczaj wolnym aspekcie. Można albowiem podziwiać czar mijanych krajobrazów z pokładu łodzi, a także nie ma przeszkód, by zejść na ląd i spacerować pośród zieleni.

Wskazane jest wspomnieć, iż houseboaty, które powstają w stoczni Eco-Boats mają napęd elektryczny. Świadczy to, iż realizują wysokie wymagania proekologiczne, a równocześnie są niedrogie w eksploatacji.

Rejs houseboatem zatem to znakomita opcja na spędzenie wolnego czasu na łonie natury. Powinno się już zastanowić się o tym, jak spędzić majówkę lub wakacje. A może w ogóle pomyśleć o ucieczce od huku miasta i przenieść się na łódź?

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.