środa, wrzesień 22, 2021
image image image image
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł
Czym jest neuromarketing? Przeciętny klient kieruje się przeróżnymi czynnikami podczas dokonywania wyborów zakupowych. Szacuje się, że aż 85% decyzji o zakupie produktu czy zamówieniu usługi zapada podświadomie. Czy w związku z tym da się stwierdzić, co konkretnie wpłynęło na jego wybór? Co przyciągnęło jego uwagę? I czy da się wpłynąć na zachowania konsumenta? Na te pytania stara się udzielić odpowiedzi neuromarketing. Czytaj cały artykuł
Popularność sklepów www Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie witryny www, ponieważ potrafi tą metodą dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich są ubrania. Jednakże czy kupowanie ciuchów przez internet nie jest o wiele opłacalne? Czytaj cały artykuł
Atrakcje Wolina Polskie wybrzeże Bałtyku to niezwykły obszar. Tu żaden turysta na nudę narzekać nie może, a wspaniałe atrakcje czekają tu na turystów niemal na każdym kroku. Gdzie warto się wybrać? Czytaj cały artykuł

Dobre samopoczucie ma początek na twoim talerzu!

odzywanie 01Aby czuć się dobrze w swoim ciele, trzeba czuć się dobrze w swoim umyśle. Ale to, o czym z reguły zapominamy, to fakt, iż to co jemy wpływa na nasze samopoczucie. Tak! Właściwe pożywienie spowoduje, że poczujesz się lepiej w swojej głowie! Eksperymenty pokazują, że poniektóre pokarmy lub kombinacje żywności trzeba wystrzegać się dla naszego zdrowia umysłowego i innych, które mają być preferowane, aby zapobiec lękom na przykład.

Jakiej żywności należy unikać?

Śmieciowa żywność.
Nie jest to niespodzianką, lecz śmieciowe jedzenie powinno być bezspornie zabronione, i usunięte w miarę możliwości z diety. Hamburgery, pizze, frytki mogą spowodować, że będziesz przez chwilę uszczęśliwiony, ale regularne konsumowanie takich wytworów będzie bardziej służyć melancholii aniżeli szczęściu.

Napój alkoholowy
Kieliszek wina może być idealny na imprezę ze znajomymi. Aczkolwiek niespełna wszystkie trunki procentowe skutkują wahania poziomu cukru oraz stymulują zaleganie kwasów mlekowych we krwi, co ma wpływ na wywoływania bezsenności, a nawet depresji.

Węglowodany.
Cukier nie tylko rujnuje skórę oraz figurę, lecz dodatkowo atakuje nasz umysł. Powiększenie ilości węglowodanów w codziennej diecie danej osoby sprowadziłoby depresję.

Sól.
Sól zwiększa ataki paniki. Stymuluje ciśnienie krwi, przez co przyspiesza akcję serca. Następnie układ reaguje uwolnieniem hormonu stresu - adrenaliny, która sama rodzi napięcie i strach. Nie jest właściwy dla dobrego samopoczucia.

Kawa.
To prawdopodobnie ulubiony napój mnóstwa osób, jednakże na pewno nie jest optymalny. Kawa podwaja hormony stresu kortyzol i epinefrynę.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.