poniedziałek, styczeń 17, 2022
image image image image
Flokowanie produktów Konsumenci od dawna poszukują niebanalnych i unikatowych towarów. Zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale również na estetykę i wygląd. Poszukują przedmiotów, które w wyrazisty sposób oddadzą ich ulubiony styl i upodobania. Czytaj cały artykuł
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł
Czym jest neuromarketing? Przeciętny klient kieruje się przeróżnymi czynnikami podczas dokonywania wyborów zakupowych. Szacuje się, że aż 85% decyzji o zakupie produktu czy zamówieniu usługi zapada podświadomie. Czy w związku z tym da się stwierdzić, co konkretnie wpłynęło na jego wybór? Co przyciągnęło jego uwagę? I czy da się wpłynąć na zachowania konsumenta? Na te pytania stara się udzielić odpowiedzi neuromarketing. Czytaj cały artykuł
Popularność sklepów www Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie witryny www, ponieważ potrafi tą metodą dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich są ubrania. Jednakże czy kupowanie ciuchów przez internet nie jest o wiele opłacalne? Czytaj cały artykuł

Zmarła piąta ofiara wirusa MERS

lekarzeMinisterstwo zdrowia Południowej Korei ponformowało w niedzielę o śmierci kolejnego - piątego pacjenta zarażonego wirusem MERS. Zawiadomienie mówi także o następnych piętnastu zarażonych osobach. Łącznie to już sześćdziesiąt cztery zarażone osoby w Korei Południowej.

Piątą śmiertelną ofiarą wirusa MERS jest siedemdziesięciopięcio letni mężczyzna.

W maju tego roku po raz pierwszy zdiagnozowano zakażenie wirusem MERS u sześćdziesięcioośmio letniego mężczyzny. Odbywał on podróż na Bliski Wschód, odwiedził miedzy innymi Arabię Saudyjską, gdzie zidentyfikowano wirus MERS pierwszy raz w 2012 roku.

Duża część zachorowań miaął związek z pierwszym zarażonym pacjentem, zarażenie dotyczyło personelu medycznego, innych pacjentów, a także członków rodzin przebywających w szpitalu wraz z nim, nim poznano ostateczna diagnozę i pacjent został poddany izolacji.

Wirus MERS zbliżony jest do wirusa SARS, który wywołuje zespół ostrej niewydolności oddechowej. SARS w latach 2002 do 2003 spowodował śmierć blisko ośmiuset osób. Objawami zarażenia mogą być kaszel, gorączka, zapalenie płuc.

Jednakże to co różni MERS od SARS to znacznie wyższy odsetek zgonów. WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) podaje, że 38% osób zakażonych wirusem MERS umiera. Nie ma żadnej szczepionki zabezpieczającej przed wirusem.

Dotychczas MERS odnotowano w przeszło dwudziestu krajach. Większa część zakażeń została odnotowana w Arabii Saudyjskiej. Od pierwszego wystąpienia choroby w 2012 roku na MERS zmarło w Arabii Saudyjskiej już czterysta osób.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.