poniedziałek, styczeń 17, 2022
image image image image
Flokowanie produktów Konsumenci od dawna poszukują niebanalnych i unikatowych towarów. Zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale również na estetykę i wygląd. Poszukują przedmiotów, które w wyrazisty sposób oddadzą ich ulubiony styl i upodobania. Czytaj cały artykuł
Eleganckie schody i balustrady Gdy mamy dom piętrowy należy zagwarantować łączność pomiędzy piętrami. Dla niewielkich domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w postaci windy (która sprawdza się doskonale w wypadku wielopiętrowych budynków) będzie niepraktyczne a dodatkowo nieoszczędne. Czytaj cały artykuł
Czym jest neuromarketing? Przeciętny klient kieruje się przeróżnymi czynnikami podczas dokonywania wyborów zakupowych. Szacuje się, że aż 85% decyzji o zakupie produktu czy zamówieniu usługi zapada podświadomie. Czy w związku z tym da się stwierdzić, co konkretnie wpłynęło na jego wybór? Co przyciągnęło jego uwagę? I czy da się wpłynąć na zachowania konsumenta? Na te pytania stara się udzielić odpowiedzi neuromarketing. Czytaj cały artykuł
Popularność sklepów www Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie witryny www, ponieważ potrafi tą metodą dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli robić zakupy szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa towarów, które nadal chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich są ubrania. Jednakże czy kupowanie ciuchów przez internet nie jest o wiele opłacalne? Czytaj cały artykuł

UNICEF pomaga w sprawie dzieci - żołnierzy w RŚA

dzieci w afryceJak poinformował UNICEF liderzy ośmiu zbrojnych grup w Republice Środkowoafrykańskiej ustalili, iż uwolnią nieletnich żołnierzy oraz pozostałe dzieci, które wykorzystywane są jako kucharze, posłańcy, jak i te wykorzystywane w celach seksualnych.

Według UNICEF - Funduszu Narodów Zjednoczonych Pomocy Dzieciom układ tyczy się od 6000 do 10000 dzieci, wcielonych do ugrupowań zbrojnych. Liderzy tych ugrupowań postanowili także, iż zaprzestaną rekrutacji dzieci także w przyszłości.

Mohamed Malic Fall będący wysłannikiem UNICEF-u do Republiki Środkowoafrykańskiej powiedział: "to zasadniczy krok w ochronie dzieci tego kraju".

Republika Środkowoafrykańskiej to jedno z najgorszych na świecie miejsc dla dzieci. UNICEF chce współpracować z władzami lokalnymi, aby pomóc małoletnim w powrocie do ich rodzin.

Oświadczenie odnośnie dzieci zatwierdzono w stolicy Republiki Środkowoafrykańskiej - Bangi, podczas trwającego siedem dni forum dotyczącego przerwania konfliktu na tle religijnym, w rezultacie którego poległo kilka tysięcy osób, zaś przeszło milion było zmuszonych do porzucenia miejsca zamieszkania.

Przywódcy grup zbrojnych, którzy zgodzili się podpisać deklarację, zgodzili się także na umożliwienie UNICEF-owi, jak i innnym humanitarnym organizacjom całkowitego dostępu do nadzorowanych przez siebie rejonów, aby mogli sami oszacować, dla których dzieci pomoc będzie konieczna.

Konflikt zbrojny pomiędzy muzułmanami i chrześcijanami w RŚA trwa od końca 2012 roku. Wojna przerodziła się w grabieże, pogromy religijne oraz morderstwa odwetowe realizowane przez obie strony konfliktu.

Internetowe wydawnictwo prasowe

Serwis Norbertinum.com.pl to najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, ciekawe artykuły z dziedziny nauki, kultury, a także rzeczowe informacje prawne i ekonomiczne. Na Norbertinum.com.pl przeczytasz o wydarzeniach sportowych, poznasz ciekawe miejsca z działu turystyka i zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Kontakt

Sitte.pl

kom: 606 281 023
tel: 81 473 2011

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.